Juodpėnuose startavo Kupiškio seniūnijų žiemos žaidynės

Sausio 15 d. Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centras puikioje, nors ir šaltokoje, Juodpėnų sporto salėje pradėjo Kupiškio rajono seniūnijų žiemos sporto žaidynes. Susirinko krepšininkai į varžybas 3×3. Norą jose dalyvauti pareiškė trys moterų – Skapiškio, Kupiškio ir Kraštiečių – bei trys vyrų – KTVM, Juodpėnų ir Adomynės – komandos.

Varžybos vyko vieno rato sistema, o vienerių rungtynių trukmė – 10 min.

Skapiškio moterų komanda, kurioje žaidė Laura Vizbickaitė, Rūta Šilinytė ir Laimutė Šližauskienė, pirmose rungtynėse rezultatu 11:5 įveikė Sigitos Šuminienės, Elvinos Einorienės ir Gerdos Navickaitės Kraštiečių komandą.

Antrose rungtynėse Skapiškis rezultatu 12:7 nugalėjo Kupiškio – Dalios Šeinauskaienės, Jūratės Ažubalytės ir Erikos Indrašienės – komandą.

Labai permainingoje kovoje Kraštiečiai 6:5 laimėjo prieš kupiškietes, tuo užsitikrinant sidabrą. Bronza atiteko kupiškietėms. Nugalėjo Skapiškio moterų komanda.

Vyrai adomyniečiai 16:11 laimėjo prieš jaunuosius Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos krepšininkus bei įtemptoje kovoje 11:10 pranoko juodpėniečius. Juodpėnai 22:10 laimėjo prieš KTVM.

Sužaidus rato varžybas vyko vyrų super finalas. Adomynės komanda, kurioje žaidė Saulius ir Vaclovas Pakalniškiai bei Mindaugas ir Ovidijus Meliai, 10:9 laimėjo prieš Juodpėnus ir užsitikrino aukso medalius bei nugalėtojų taurę.

Juodpėnų komandoje žaidę Eimantas Šerelis, Arūnas Šerelis, Ramūnas Blaževičius ir Virmantas Einoris pasipuošė sidabro medaliais.

Bronza atiteko KTVM moksleiviams Henrikui Kirkiui, Dariui Macui, Redui Paului ir Robertui Jasiūnui. Vyrai, bronzos medalininkai, vėliau susitiko su moterų rinktine ir ją nugalėjo rezultatu 17:13.

Iškilmingame žaidynių uždaryme taures ir medalius įteikė vicemeras Aurimas Martinka. Jam esame dėkingi už teisėjavimą šiose varžybose.