Kupiškėnai rungėsi IX Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse

Rugsėjo 17 d. kupiškėnai varžėsi Lietuvos IX seniūnijų finalinėse varžybose Kėdainiuose. Seniūnijų žaidynės – didžiausias masinio sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir taip didinti jų fizinį aktyvumą – svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Šiose žaidynėse varžėsi 1179 sportininkai, o su svečiais ir aptarnaujančiu personalu buvo per 1300 žmonių.

Į finalines varžybas pateko kupiškėnų moterų  krepšinio 3×3, mišri šachmatų ir vyrų paplūdimio tinklinio komandos.

Geriausiai sekėsi Klaido Miciūno, Ryčio Garucko ir Tomo Garucko tinklininkų komandai. Jie 30 komandų tarpe užėmė septintą vietą.

Moterys krepšininkės Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė ir Dalia Šeinauskienė pasidalino IX-XVII vietomis. Šachmatininkai Inga Kriaučiukienė, Ričardas Balabonas ir Eugenijus Paberalis liko XVIII vietoje.

Bendroje įskaitoje kupiškėnai pelnė 46 taškus (pridedami taškai, pelnyti antrame etape Utenoje) ir su ignaliniečiais pasidalino 23-24 vietomis iš 37.

Norisi padėkoti sportininkams ir visiems, prisidėjusiems prie šių varžybų. Iki sekančių startų!