„Pagardai“ aikštyne – Tarptautinis veteranų paplūdimio tinklinio turnyras

Rugpjūčio 13-osios ankstyvą rytą sporto klubo „Pagardai“ aikštyne rinkosi paplūdimio tinklinio komandos. Čia vyko Tarptautinis veteranų paplūdimio tinklinio turnyras „Kupiškis-2016“. Varžybose dalyvavo ne tik stipriausios Lietuvos paplūdimio tinklinio komandos, bet ir svečiai iš Rusijos Kaliningrado srities ir Latvijos; viso – 19 komandų.

Moterų grupėje nugalėtojų taures iškovojo vilniečių Aušros Sadovskajos ir Daivos Nacickienės komanda „Miks“. Antrą vietą užėmė latvių Etnos Rozenfeldės ir Janos Hūnos komanda Ryga. Kovoje dėl trečios vietos susitiko Kupiškio Jūratės Ažubalytės ir Dianos Balužytės komanda „Kupiškis“ bei viešnių iš Kaliningrado (Rusija) Irinos Lebedevos ir Irinos Verigo komanda „Iriny”. Po įtemptos kovos trečią vietą iškovojo labiau patyrusios Rusijos tinklininkės.

Vyrų grupėje „40 metų ir vyresni“ trečią vietą iškovojo Vilniaus komandos „UAB“ nariai Henrikas Rusiecki ir Jarekas Borkovskij. Finale, kaip ir buvo prognozuota, susitiko daugkartinis Lietuvos čempionatų nugalėtojas brolių Raimunto bei Audriaus Dilių duetas iš Rokiškio ir stipriausia Jūrmalos (Latvija) komanda, pernai metų Europos žaidynių čempionų Nikolaijso Kulhanakolso ir Inoldso Belertso komanda „Fikuls“. Broliukai iš Latvijos laimėjo finalą setais 2-0 ir užėmė pirmą vietą.

Vyrų grupėje „50 metų ir vyresni“ dalyvavo dvi „Pagardų” klubo komandos. Labai sėkmingai varžybas pogrupyje pradėjo Juliaus Ruzgo ir Arvydo Prėskienio komanda „AJ“, nugalėjusi Latvijos „RI“ ir kauniečių „Vytas“ komandas, tačiau į finalą nepateko, pralaimėjusi Latvijos veteranų čempionato nugalėtojų komandai „Vecaki“ ir Kaliningrado „Inter“.

Kitame 50-mečių pogrupyje žaidė antra Kupiškio komanda „Pagardai“. Jos nariai Valdas Šabrinskas (Kupiškis) ir Sigitas Jurgilas (Jonava) pogrupyje nugalėjo Rygos komandą „Rona“, Vilniaus komandą „Valakampiai“ ir Kaliningrado duetą „Inter“.

Ketvirtfinalyje „Pagardai“ įveikė Latvijos komandą „RI“ iš Neretos. Pusfinalyje antrą kartą nugalėjo vilniečių „Valakampius“ ir tik finale dėl pirmos vietos nusileido Latvijos čempionų Jevgenijaus Okunevso bei Konstantino Naumovo komandai „Vecaki“ ir liko antri.

Trečią vietą iškovojo kaliningradiečių Vadimo Devičino ir Alekso Lebedevo komanda „Inter“.

Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“ dėkoja rėmėjams – uždarosioms akcinėms bendrovėms „Velseka“, „Slavita“, „BizeA“ bei Kupiškio TVIC, – padėjusiems surengti šį turnyrą.