Rajono vyrų krepšinio pirmenybių Didžioji taurė – „KKSC-1 Dovalda”

Mažajame finale dėl 3-4 vietų susitiko „Narjantos” (treneris Mindaugas Domža) ir Subačiaus (treneris Aurelijus Adomavičius) komandos. Pirmose rungtynėse „Narjanta” rezultatu 99:70 lengvai nugalėjo subatėnus. „Narjantai” šiose varžybose 36 tšk. pelnė Ričardas Nacius; Subačiaus komandai 26 tšk. – Dainius Povilauskas.

Kitą dieną vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai: subatėnai joje dominavo ir pelnytai atsirevanšavo „Narjantos” komandai,  nugalėję ją 89:70. Tačiau to nepakako iškovoti bronzos medalius, nes pirmą dvikovą didesniu skirtumu laimėjo „Narjantos” krepšininkai, kurie ir iškovojo trečią vietą bei pasidabino bronzos medaliais. Antrose varžybose subatėnus į priekį vedė Saulius Likša, surinkęs 34 tšk., o „Narjantai” 27 tšk. pelnė Ričardas Nacius.

Didžiajame finale dėl 1-2 vietų – kaip ir pernai – susitiko „KKSC-1 Dovalda” (treneris Alvydas Puzelis)  ir „Kupiškėnai” (treneris Ričardas Alekna). Pernai iškovoto titulo „Kupiškėnų” komandai nepavyko apginti. Dvejose varžybose Sporto centro krepšininkai užtikrintai 78:55 ir 97:88 įveikė „Kupiškėnus” ir, iškovoję čempionų taurę,  pasipuošė aukso medaliais. Pirmose varžybose „KKSC-1 Dovalda” krepšininkus į priekį vedė Aivaras Kručas, pelnęs 28 tšk. o „Kupiškėnams” 18 tšk. surinko Deividas Grigėnas. Antrose varžybose sporto centro komandai Ernestas Umbra pelnė 28 tšk., „Kupiškėnams” net 37 tšk. – D.Grigėnas.

Tritaškių konkursą laimėjo „Kupiškėnų” žaidėjas D.Grigėnas, finale įveikęs tos pačios komandos atstovą Rytį Garucką.

Buvo išrinktas simbolinis rajono krepšinio pirmenybių penketukas, į kurį pateko A.Kručas ir Giedrius Radzevičius iš „KKSC-1 Dovalda”, D.Grigėnas – iš „Kupiškėnų”, R.Nacius – iš „Narjantos” ir S.Likša – iš Subačiaus.

Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro inform.