Pradžia » Aktualu » Redas Graičiūnas priimtas į Lietuvos nacionalinę futbolo akademiją

Redas Graičiūnas priimtas į Lietuvos nacionalinę futbolo akademiją

Publikavimo data: 2015-05-05

Balandžio 24 d. Kaune vyko 2001 m. gimusių sportininkų atranka (testavimas) dėl teisės mokytis Nacionalinėje futbolo akademijoje. Dalyvauti atrankoje buvo pakviestas ir kupiškėnas Redas Graičiūnas, kurį futbolo žaidimo moko treneris, rajono sporto centro Kupiškio seniūnijos sportinės veiklos organizatorius Ričardas Puntuzas.

Testavimo metu buvo tikrinamas jaunųjų futbolininkų fizinis pasiruošimas, greitumas; jiems reikėjo įveikti  15, 30, 60 metrų atstumus. Nacionalinės futbolo akademijos treneriai vertino pretendentų vikrumą, kamuolio valdymo techniką. Po testų vyko draugiškos varžybos, kurias stebėjo penki treneriai, vertinę, kaip sportininkai savo įgūdžius sugeba pritaikyti futbolo aikštėje.

Atranka vyko dviem etapais, juose dalyvavo 40 geriausių sportininkų iš visos šalies. Iš jų  buvo atrinkti šeši sportininkai, tarp kurių pateko ir kupiškėnas R.Graičiūnas. Jis pakviestas mokytis Panevėžio futbolo akademijoje; čia Redas treniruosis, mokysis pagal bendrojo lavinimo mokyklų programą. Šiai akademijai vadovauja Darius Butkus, vaikų, gimusių 2001 m., Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris.

R.Graičiūnas bei kiti futbolininkai, pradėsiantys mokslus Panevėžio futbolo akademijoje, tapo pagrindiniais kandidatais į šios amžiaus grupės Lietuvos rinktinę. Sėkmės Redui!

 

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro inform.

Kupiškio KKSC archyvo nuotr.


Komentarai 8 komentarai

 1. Sėkmės, parašė:

  didelis darbas jau atliktas-patekti į geriausių šešetuką- jau sėkmė.

 2. valio! parašė:

  KAD IR NE dIDELIS KUPIŠKIS, BET TURTINGAS. šAUNUOLIS, REDAI.

 3. Jonas parašė:

  Jau vien tai, kad atrinktas iš 40 geriausių Lietuvoje,dau ką pasako apie vaikino gabumus ir sugebėjimus. Gerai, kad yra kur toliau stiprinti savo galimybes.

 4. Vidas parašė:

  Susirenka ką turim geriausio… Kodėl čia negali būti futbolo akademija? Prie marių kurkim irklavimo bazę. Argi Virbališkiai tam netiktų?

  • Laimutė parašė:

   Ir susirinks, nes pas mus tik vienetai atsiranda tokių gabių vaikų ir per kelis metus, jei jis bus Kupiškyje, jis netobulės…

 5. Vat parašė:

  Tokia pati situacija, kaip ir su irkluotojais- turim tokių puikių sportininkų, puikių trenerių, o vat su treniruočių bazėmis- prastoka. Todėl ir išeina gabiausi.

 6. Sport parašė:

  Jam dar tik 14, dar viskas prieš akis.

 7. esmė parašė:

  Esmė tame, kad jau visur ir visada bus minima, kad jis yra kilęs iš Kupiškio. Redas garsins kupiškėnus, o šie jam už tai bus dėkingi. Geras rajono vardas labai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *