Rokiškio „Rokiškis” neįveikė Elektrėnų „Energijos”

Pergalių tradiciją Lietuvos ledo ritulio čempionatuose tęsia Elektrėnų „Energija“, lapkričio 31 d. rungtynėse namuose 5:2 (3:2, 1:0, 1:0) įveikusi Rokiškio „Rokiškį“.

Šioje dvikovoje į „Rokiškio“ komandos vartus grįžo Simas Baltrūnas, kuris Baltarusijos čempionate padeda „Energijai“. Pastarosios vartuose stovėjo Aurimas Uscila.

Šeimininkai susidūrė su rimtu pasipriešinimu, nors patys nuo rungtynių pradžios nepersistengė.

Grubiose rungtynėse, kuriose komandos surinko net po 60 baudos minučių, „Energija“ du kartus pirmavo po Deivido Kazlausko (02:33) taiklaus metimo ir Manto Marcinkevičiaus (09:44) kuriozinio įvarčio, o Kasparas Šutas (06:20) ir Tomas Jasinevičius (17:54) du kartus lygino rezultatą.

„Energija“ dar pirmojo kėlinio pabaigoje po Aivaro Bendžiaus įvarčio pabėgo į rūbinę (19:49).

Antrame ir trečiame kėlinyje po įvartį nugalėtojams pridėjo M.Marcinkevičius (34:48) ir Vytautas Jagelavičius (54:19, dauguma).

Beje, trečio kėlinio viduryje tarpusavyje susipešė K.Šutas ir elektrėniškis Povilas Verenis.

„Energijos“ vartininkas A.Uscila atrėmė 26 metimus iš 28, S.Baltrūnas – 51 iš 56.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks šįvakar, gruodžio 1 d., Vilniuje, kur laukiama viena įdomiausių šio sezono kovų – „Hockkey Punks“ prieš „Juodupę“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija                   7  7  0  0   0   51:15  21
  2. Vilniaus „Hockey Punks“          8  4  1  0   3   37:27  14
  3. Juodupės „Juodupė“                  5  3  1  0   1   26:9   11
  4. Rokiškio „Rokiškis“                  7  2  0  1   4   18:26   7
  5. Vilniaus „Geležinis vilkas“       7  1  0  1   5   15:43   4
  6. Kauno „Tigrai“                        1  0  0   5   12:39   3