Savaitgalį irklavimo naujokai kupiškėnai startuos Trakuose

Savaitgalį (liepos 12-13 dienomis) Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) irkluotojai varžysis Lietuvos jaunučių žaidynėse Trakuose. Jose dalyvaus keturvietė porinė (pirmą dieną bus viena jos sudėtis, antrą dieną dvi  įgulos narės pasikeis); vienvietė vaikinų, dvivietė porinė  vaikinų ir dvivietė porinė merginų valtys. Iš viso startuos 11 Kupiškio KKSC auklėtinių.

– Tie mūsų centro sportininkai, kurie nedalyvaus varžybose, dirbs savanoriais. Tokios patirties kupiškėnai irkluotojai jau turi: jie savanoriais dirbo „Gintarinių irklų“ regatoje“  Trakuose. Tai puiki patirtis: vaikinai ir merginos susipažįsta su irklavimo sporto aplinka, nuotaikomis, – sakė Kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė.

Rugsėjo 21-22 dienomis Kupiškyje planuojama  Ilgo nuotolio regata, unikali tuo, kad prasidės bendru startu: Plačios Kupiškio marios tam labai tinka.

Kupiškio KKSC irkluotojai treniruotis pradėjo jau praėjusią žiemą, o valtis į Kupiškio marias nuleido prieš gerą mėnesį. Šiuo metu irklavimo treniruotes lanko 15 Kupiškio moksleivių.

temainfo.lt