Pradžia » Aktualu » Savaitgalį irklavimo naujokai kupiškėnai startuos Trakuose

Savaitgalį irklavimo naujokai kupiškėnai startuos Trakuose

Publikavimo data: 2014-07-11

Savaitgalį (liepos 12-13 dienomis) Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) irkluotojai varžysis Lietuvos jaunučių žaidynėse Trakuose. Jose dalyvaus keturvietė porinė (pirmą dieną bus viena jos sudėtis, antrą dieną dvi  įgulos narės pasikeis); vienvietė vaikinų, dvivietė porinė  vaikinų ir dvivietė porinė merginų valtys. Iš viso startuos 11 Kupiškio KKSC auklėtinių.

– Tie mūsų centro sportininkai, kurie nedalyvaus varžybose, dirbs savanoriais. Tokios patirties kupiškėnai irkluotojai jau turi: jie savanoriais dirbo „Gintarinių irklų“ regatoje“  Trakuose. Tai puiki patirtis: vaikinai ir merginos susipažįsta su irklavimo sporto aplinka, nuotaikomis, – sakė Kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė.

Rugsėjo 21-22 dienomis Kupiškyje planuojama  Ilgo nuotolio regata, unikali tuo, kad prasidės bendru startu: Plačios Kupiškio marios tam labai tinka.

Kupiškio KKSC irkluotojai treniruotis pradėjo jau praėjusią žiemą, o valtis į Kupiškio marias nuleido prieš gerą mėnesį. Šiuo metu irklavimo treniruotes lanko 15 Kupiškio moksleivių.

temainfo.lt

 

 


Komentarai 6 komentarai

 1. parašė:

  Vygantas…….

 2. keista parašė:

  labai nauja Kupiškiui. Linkiu sėkmės irkluotojams!

 3. Vida parašė:

  Labai puiki direktorė. Jaučiasi geras jos dėmesys vaikams.

 4. Inis parašė:

  Gal kas žinote, akip sekasi kupiškėnams?

  • Laimutė parašė:

   Kupiškėnams Trakuose sekėsi neblogai, sąlygos visiems vaikams buvo labai prastos, nes šeštadienį lijo, pūtė stiprus vėjas ir buvo šoninės bangos. Todėl išsilaikyti takelyje buvo labai sunku, ypač nuvykus pirmą kartą. Kiek geresnės salygos buvo sekmadienį irkluojant 500 m, tačiau pūtė stiprus priešinis vėjas. Visgi kupiškėnai šaunuoliai, kovojo iš paskutiniųjų. Geriausiai sekėsi merginų dvivietei, kurios šeštadienį užėmė penktą vietą, o sekmadienį ketvirtą vietą. Vaikinų porinė dvivietė trumpesniam nuotolyje sustartavo geriau, iš 18 įgulų užėmė 16 vietą. Na kiek sunkiau sekėsi vinevietininkui ir merginų porinei keturvietei. Tačiau nereikia pamiršti, kad inventorius skolintas, jie irkluoja tik mėnesį, o ir tą mėnesį teko gaudyti geresnį momentą pasitreniruoti, nes ir vėjai buvo ir lijo.
   Linkiu vaikams nenusivilti ir įrodyti, ko iš tikro yra verti 😉

 5. arturas parašė:

  saunuoliai kupiskenai taip ir toliau,prisiminiau senus laikus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *