Pradžia » Aktualu » Akcija „Visa Lietuva šoka“ Kupiškio kultūros centras pradėjo naują sezoną

Akcija „Visa Lietuva šoka“ Kupiškio kultūros centras pradėjo naują sezoną

Publikavimo data: 2017-09-20

Dažnai ruduo pažeria ne pačius maloniausius orus, tačiau net ir prakiurus dangui negalime prarasti geros nuotaikos bei energijos. Taip įvyko ir rugsėjo 15 d., kuomet Kupiškyje vyko jau trečia Lietuvos liaudies kultūros centro inicijuota akcija „Visa Lietuva šoka“.

Norinčiųjų pašokti ar išmokti šokti buvo laukiama Kupiškio kultūros centro prieigose, tačiau dėl lietaus šventės dalyviai persikėlė į Vitražų salę. Akcijos metu trypė per 50 žmonių. Buvo šokami ir lietuvių liaudies šokiai, ir paįvairinimui choreografė Irina Bubnova mokė Lotynų Amerikos šokio, muzikavo Alma Pustovaitienė, Daiva Palionienė, Ramunė Jarmalavičiūtė ir Vaiva Mališauskienė. Programoje pasirodė ir skudučiais sutartinę pagrojo Šepetos skudutininkės. Po energingų šokių dalyviai jėgas galėjo atgauti ragaudami sočią ir gardžią kareivišką košę.

Akcijos metu Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė pasveikino susirinkusiuosius ir su džiaugsmu pranešė, jog su šia akcija prasidėjo ir 34-asis Kultūros centro kūrybinės veiklos sezonas.

 

Kupiškio kultūros centro inf.

Gintarės Baseckaitės nuotraukos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarai 5 komentarai

 1. Nikolia parašė:

  Kokie visi gražūs 🙂

 2. .... parašė:

  Labai neidomi akcija….

 3. šokėjas parašė:

  Akcija įdomi, tik reikia įdomiai organizuoti. Pažiūrėjus kitų miestų video, foto, pastebimas šventiškumas, masiškumas. Organizuota įvairiose erdvėse.

 4. Nejidomu parašė:

  Kaip su švabra gavus šoka. Tą akcija tokios šokejos tik atbaido. Ka čia pažiūrėt? Nėra ką žiūrėti.

 5. Toks gyvenimas parašė:

  Garantuoju, kad burba tie, kurie sėdėjo namie ir išvis nepakėlė užpakalių nuo sofos. Vieni gerai leidžia laiką, kiti sėdi ir burba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *