Pradžia » Aktualu » Algirdas Notkus: „Kupiškio rajono savivaldybėje niekas nesikeis“

Algirdas Notkus: „Kupiškio rajono savivaldybėje niekas nesikeis“

Publikavimo data: 2020-01-10

Algirdas Notkus
temainfo.lt archyvo nuotr.

 

Paskelbtas Teismo sprendimas, kuriuo Kupiškio rajono savivaldybės meras dar trims mėnesiams nušalinimas nuo pareigų. Ar tai kaip nors keičia rajono situaciją, kalbinome mero pareigas einantį vicemerą Algirdą NOTKŲ.

– Ar labai trukdo žurnalistai dirbti, sužinoję Teismo sprendimą?

– Niekas neskambino.

– Ar užsitęsus mero Dainiaus Bardausko negrąžinimo į darbą situacijai keisis kas nors pačioje Savivaldybėje?

– Ne, iki biudžeto patvirtinimo tikrai nesikeis.

– Ir nėra jokių trikdžių dėl to, kad rajonas neturi mero, ne laikinai einančio pareigas?

– Visi dirba. Viskas veikia.

– Vietos savivaldos įstatymas neleidžia vicemerui tvirtinti administracijos direktoriaus kandidatūros, o Kupiškio rajono savivaldybė neturi nuolatinio administracijos direktoriaus. Kaip elgtumėtės, jei atsirastų kandidatas į šias pareigas?

– Taip, laikinai einantysis mero pareigas negali tvirtinti asmens administracijos direktoriaus pareigoms.

– Savivaldybė užburtame rate?

– Tai numatyta įstatymiškai.

– Kiek gali tęstis tokia situaciją?

– Situacija tęsis, kol rajonui pradės vadovautis nuolatinis meras.

– Buvo kalbų, kad po trijų mėnesių merui D. Bardauskui negrįžus į darbą, bus organizuojamos procedūros atstatydinti jį iš pareigų anksčiau laiko. Dabar jau garantuotai į darbą jis nebus grąžintas devynis mėnesius. Ar neplanuojama interpeliacija?

– Ne.


Kalbino Rita Briedienė

Komentarai 9 komentarai

 1. Škėnas parašė:

  Tai reikėjo paklausti dar kaip Audickas darbą gavo. Gal kaip niekur nieko? Muziejaus direktorė kaip niekur nieko irgi? Visiems idomu sužinot komisijos sudėti. Kas čia slepiama???

 2. Orinta parašė:

  Muziejaus direktore ir Audickas ant tu paciu svarstykliu?
  Taigi i muzieju buvo konkursas. I muziejaus direktoriaus vieta daugiau niekas nepretendavo. Kodel jums vaidenasi ten tas, kas nebuvo? Kaip tik sklande gal kelis menesius gandai apie viena partine moteriske, kuri jau matavosi direktores kede gerokai iki konkurso, bet…deja, magistro pritruko. O cia atnese zmogus dokumentus, issilaikes visus testus ir konkurso rezultatai keidi dirbti sitoj vietoj. Zmogus nei teistas, nei baustas. Kiek zinau, tik skatintas.
  Taciau del Audicko, tai labai negrazu…tikrai. Gal ir nereikejo konkurso i tokia vieta ir pareigybe, bet negi nebuvo nepriekaistingos reputacijos zmogaus? Juk dirbs su materialinem vertybem?
  Cia tikrai sutinku. Pulta labai zemai.

 3. Turgus parašė:

  Reikia kurti jaunų Kupiškio rajono žmonių partiją, be kokių komunistinių lapių uodegų ir statytinių moteriškių. Kurti programą, dalyvauti rinkimuose. Nedsąmonė,kad negalima to miesto pastatyti an kojų. Ne tik už Bardauską balsavome, bėt ir už mero instituciją. Ko čia turime nešti svetimą gėdą? Socdemai skystakiaušiai ir+ jiems nerūpi rajonas. Niekas nevyksta.

 4. Orinta parašė:

  Tai vat ką išrinkom į merus, tas ir tapo svetima gėda! Žinote, viename renginyje mane pristatė kad aš iš Kupiškio, tai pirmas klausimas, pokalbiui tapus neoficialiu, ką ten jūsų meras prisidirbo? Galima mano pašnekovą kaltinti netaktu, bet man buvo gėda!

 5. Laikas parašė:

  Prastume kuo greiciau.kol negrizo meras.Svarbu kulturnamis bus socdemu baze ,muziejus taip pat…o biblioteka sutvarkysim.Laiko dar yra.

 6. Pradeda atsibosti parašė:

  Nu iš kur ištraukėte, kad muziejus socdemu?! Kiek pažįstu šį žmogų, negalėčiau pasakyti kuriai partijai net simpatizuoja…
  Jeigu socdemų dama nepraėjo reikalavimų į konkursą, tai kodėl klijuojate politinę etiketę nepažinodami šio žmogaus?
  Pradeda jau atsibosti…
  Geriau kritiką pasilaikykite, jeigu dirbs blogai.

 7. Stebuklai parašė:

  Jei laimejo.tai dirbs gerai…kitaip Lt nebuna.Saukstai po pietu.
  Tik keista ..uztenka kursus palankyti ir jau kalba uzsienio kalba.Stebuklai.

 8. Skaitytoja parašė:

  Orinta labai gėda bet dar neįrodyta kaltė jei būtų įrodymų tikriausia jau būtų nuteistas o čia grynai sąmokslas valstiečiai viską daro kad jis negrįžtu

 9. Manau parašė:

  Manau, kad Notkus ir Jurėnas jaunystėje buvo vienoje valtyje- jauni kolūkių pirmininkai. O gaal ir komunistai. Tai ir Jurėnienei muziejuje direktoriauti bus drasiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *