Pradžia » Aktualu » Amerikiečių grupė „Warbringer“ pietavo Kavarsko „Šaltinyje“

Amerikiečių grupė „Warbringer“ pietavo Kavarsko „Šaltinyje“

Publikavimo data: 2017-07-18

Kavarsko „Šaltinyje“ pietaujančius amerikiečių grupės „Warbringer“ narius – solistą Johną Kevillą, gitaristą Adamą Karolą ir būgnininką Karlą Kruzą – atpažino kavinukės savininkų Genės ir Algirdo Gansiniauskų marti Asta. Užsuko jie čia pavalgyti prieš išvykdami į Vilnių iš Anykščių festivalio „Velnio akmuo“/„Devilstone“. Grupę lydėjo radijo stoties „Start FM“ vedėjas Gedas Audronašas Šečkus.

Ponia Asta, žinoma, negalėjo nepaklausti, ar patiko svečiams Kavarsko koldūnai.

– Taip, – atsakė nuotaikinga kompanija.

Visi suvalgė po pilną porciją – apie 40 mažyčių koldūniukų. Amerikietiško „thrash“ metalo virtuozams patiko ir „Šaltinio“ ypatingasis užpilas, kurio spirgai, kaip „Delfyje“ yra sakęs restoranų žinovas ir siaubas Andrius Užkalnis, tokie lengvučiai, tokie traškūs – lyg iškeptas oras ir kvapas.

„Warbringer“, per metus surengianti šimtus koncertų, nesididžiavo ir gyrė „Šaltinio“ šaltibarščius. JAV metalistams įdomu tai, kad į sriubą dedama žalių svogūnų laiškų.

„Warbringer“ žadėjo į Kavarską užsukti po metų ir būtinai paragauti cepelinų – žinoma, pabuvoję festivalyje „Velnio akmuo“/„Devilstone“.

Anot G. Audronašo Šečkaus, jis pats Kavarsko „Šaltinyje“ – jau devintą kartą. Šiemet ekstremalusis, kaip teigiama,  rinktinio metalo ir originalaus skambesio elektronikos festivalis „Velnio akmuo“/„Devilstone“ ir vyko devintą kartą.

 

temainfo.lt

Astos Gansiniauskienės nuotraukos

Komentarai (2)

  1. Kavarskietis parašė:

    Na labai šaunu ,kad tokie žmonės lankosi pas mus ir gerai apie Kavarską atsiliepia jau tie Gansiniauskai iš kailio neriasi dėl tų koldū

    nų,bet nebūtų jų daug kas Kavarską pravažiuotu iš vis net nesustoje.

  2. gūglo vertėjas parašė:

    Kavarsko dumplingai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *