Pradžia » Aktualu » Anonimas išgelbėjo šunį

Anonimas išgelbėjo šunį

Anonimas išgelbėjo šunį

Publikavimo data: 2013-10-11

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjas Ramūnas Traškinas, gavęs informaciją apie badu marinamą šunį Panemunėlio seniūnijoje, nedelsdamas kartu su Valstybinės maisto veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) gyvūnų gerovės specialiste Edita Jončiene nuvyko į Klišių kaimą. Kieme pareigūnai pamatė pririštą prie būdos išsekusį mišrūną.
Specialistė E.Jončienė konstatavo, kad šuo nešertas jau daug dienų ir yra marinamas badu. Ji surašė gyvūno apžiūros aktą. Šuns šeimininko namuose nebuvo, tad apylinkės inspektorius ėmė jo ieškoti. Po geros valandos neblaivus gyvūno kankintojas surastas kaime. Paklaustas, kodėl nešeria savo augintinio, 37-erių šuns šeimininkas nieko neatsakė.
Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 310 straipsnį (“Žiaurus elgesys su gyvūnais“).
Vos prieš savaitę Rokiškyje minėjome Pasaulinę gyvūnų globos dieną, daug kalbėjome apie žmogaus gailestingą santykį su gyvąja gamta, o broliai pranciškonai laimino gyvūnų šeimininkus ir jų augintinius, žiaurus elgesys su gyvūnais nesibaigia. Klišių kaimo atvejis – trečias pagal minėtą straipsnį šiemet pradėtas tyrimas.
Primename, kad asmeniui, žiauriai besielgiančiam su gyvūnais, gresia viešieji darbai arba bauda, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.
Klišių kaimo šunelį priglaudė jo šeimininko kaimynas.

Regina Bučinskienė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Ramūno Traškino nuotr.

Komentarai 2 komentarai

  1. julius parašė:

    tas žmogelis taps neturi ką ėst. Pireš gerą savaitę jis jam davė virtų bulvių. Parijo. Bet ir tų bulvių reikia turėt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *