Pradžia » Aktualu » Anykščiai ir Rokiškis jau yra iniciatyvų „Atverk duris vasarai“ žemėlapyje

Anykščiai ir Rokiškis jau yra iniciatyvų „Atverk duris vasarai“ žemėlapyje

Publikavimo data: 2019-05-09

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia įstaigas ir organizacijas registruotis iniciatyvai „Atverk duris vasarai“ ir per mokinių vasaros atostogas nemokamai priimti vaikus į kultūros, sporto bei edukacines veiklas.

Anykščiuose jau užsiregistravo Antano Vienuolio progimnazija: mokyklos sporto aikštyne vaikai kviečiami žaisti futbolą, tinklinį, krepšinį.

VšĮ Rokiškio jaunimo centras mokiniams siūlo rinktis Centro erdvėse, stadione, Velykalnyje ir nemokamai naudotis stalo teniso, biliardo, futbolo stalais, oro rituliu, „X-box“ konsole, žaisti kitus stalo žaidimus, dalyvauti įvairiuose turnyruose, futbolo varžybose, išvykose, neformalių grupių veikloje.

Panemunėlio mokykla-daugiafunkcis centras kviečia jaunimą naudotis jų sporto sale, futbolo ir krepšinio aikšte, treniruokliais.

Nemokamų edukacinių erdvių žemėlapyje kol kas nepažymėta jokia Kupiškio rajono organizacija, tačiau registracija dar tik prasidėjo: norintieji dalyvauti iniciatyvoje paraišką Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro interneto svetainėje turi užpildyti iki gegužės 31 d.

Įdomiausių užsiėmimų organizatoriai bus apdovanoti kelione į vieną moderniausių Europos technologijų muziejų – Koperniko mokslo centrą Varšuvoje.


Parengta pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inf.

Komentarai 6 komentarai

 1. Kult. parašė:

  Kupiškį reikia paraginti, nes čia svarbiausia Stichijos. Dėl vienos dienos popkultūros renginio visa savivaldybė galvas pametę.

 2. Manau parašė:

  Rokiškis, Anykščiai irgi ne stebuklus užregistravo

 3. Vida parašė:

  tai Kupiškis tegul registruoja stichijas. Vaikai iki 10 metų nemokamai. Vis šis tas. O tai girias girias.

 4. Eglutė parašė:

  Kas tos Stichijos. Triukšmo ir pinigų marios, o renginys tik vieną dieną. Mugė ir vakaro koncertas įdomiau. Ką ta režisierė galvoja?

 5. Veve parašė:

  Tuoj leliukas pakvies vaikus į spektaklius. Gal meras nebekvailios ir šiemeyt nebesups ant rankų ar vėžimėlyje medžiaginio vaikiuko? Ar pritinka?

 6. Liūlia parašė:

  Jei Jenušonė lieps tai ir sups.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *