Pradžia » Aktualu » Anykščiai pagerbė 2017-ųjų geriausius rajono atletus ir jų trenerius

Anykščiai pagerbė 2017-ųjų geriausius rajono atletus ir jų trenerius

Publikavimo data: 2018-01-02

Apdovanoti AKKSC atletai

Kaip praneša Anykščių kūno kultūros ir sporto centras (AKKSC), 2017-uosius anykštėnai palydėjo sportininkų pagerbimu: Menų inkubatoriuje vykusioje šventėje apdovanojimais bei padėkomis buvo pagerbti AKKSC atletai, praėjusiais metais džiuginę rajoną savo pasiekimais, ir jų treneriai.

Sportininkus sveikino AKKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Seimo narys. Atletams koncertavo Anykščių muzikos mokyklos auklėtiniai, šoko sportinių šokių atstovai.

 

Biatlonas

2017 m. biatlono sporte labiausiai pasižymėjo Viktorija Kapancova, Laima Banaitytė, Gytis Mikoliūnas, Lukas Žukauskas ir Linas Banys; apdovanotas jų treneris Bronius Vitkūnas.

 

Imtynės

Graikų-romėnų imtynių sporte buvo įvertinti Greta Čeponytė, Rimgailė Čeponytė, Nojus Pupkis, Valius Kavaliauskas, Kipras Puikis, Mangirdas Bražiūnas, Kipras Gvozdas, Evelina Uselytė, Laura Budrevičiūtė, Lijana Uselytė, Evaldas Žibutis, Viktorija Buinauskaitė, Vidmantė Kavaliauskaitė, Greta Karosaitė, Daiva Tamašauskaitė, Anelė Kavaliauskaitė bei jų treneriai Algirdas Pupkis, Renatas Puikis ir Artūras Sudeikis.

 

Žirginis sportas

Dovanos ir padėkos už nuopelnus žirginiame sporte atiteko Adrijai Braknytei, Augustei Baužaitei, Linui Uogelai ir jų treneriui Stasiui Uogelai.

 

Slidinėjimas

Geriausiais slidinėjimo sporte pripažinti Fausta Repečkaitė, Edvinas Šimonutis, Paulius Januškevičius ir Ąžuolas Bajoravičius bei jų treneris Algis Drūsys.

 

Sunkioji atletika

Sunkiosios atletikos apdovanojimais buvo įvertinti Laura Mozūraitė, Gintarė Marganavičiūtė, Tadas Pocius, Benjaminas Orlovas, Mindaugas Dilys, Arnas Baklanovas, Ramūnas Skapas, Matas Puodžiūnas, Gintarė Bražaitė, Tomas Miškeliūnas, Dangyras Butautas ir Adomas Šidiškis bei treneris Algirdas Ananka.

 

Plaukimas

Plaukimo laurus pasiėmė Andželika Zlatkutė bei treneriai Edvinas Apčinikovas ir Redas Pivoriūnas.

 

Krepšinis

Geriausiais krepšininkais pripažinti Kristupas Žygelis, Jogaila Zlatkus, Laurynas Čerškus, Arminas Raščius, Goda Bekintytė, Samanta Esmontaitė, Aurimas Stumbrys bei jų treneriai Ramūnas Šližys, Vaidutis Zlatkus, Rūta Meliūnienė ir Paulius Leonavičius.

 

Futbolas

Už nuopelnus futbolui įvertintas Mindaugas Vilūnas ir futbolininkų treneris Marius Valančiūnas.

 

Tenisas

Mantas Judickas ir jo treneris Justas Guobužas buvo pagerbti už pasiekimus teniso sporte.

 

Parengta pagal AKKSC inf. 

AKKSC nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *