Pradžia » Aktualu » Anykščių eglutė puošiama nuo Šventosios tilto

Anykščių eglutė puošiama nuo Šventosios tilto

Publikavimo data: 2019-12-01


Kaip temainfo.lt sakė UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ direktorius Kazys Šapoka, dar trys–keturios dienos, ir Anykščių kalėdinė eglė bus nuplukdyta į jos pastovią kalėdiniu laikotarpiu stovėjimo vietą – Šventosios viduryje tarp užtvankos ir Antano Baranausko tilto.

Ant 11×11 m dydžio pontoninio plausto eglė buvo sukonstruota prie kranto, o vakar, šeštadienį, plaustas buvo nutemptas prie užtvankos tilto, ir čia buvo puošiamas 12,5 m aukščio metalinis eglės karkasas. Eglė puošiama baltos spalvos lempučių girliandomis, kurių bendras ilgis siekia 2 km 200 m (sostinės Katedros aikštės eglei panaudota 7 km girliandų).

Pontoninį tiltą Šventosios upėje stabiliai laikys lynai. Anot direktoriaus K. Šapokos, baiminamasi vienintelio dalyko: jei spusteltų šaltis, o paskui staigus atlydys imtų nešti ledo lytis. Bet galgi to nenutiks.

temainfo.lt

temainfo.lt skaitytojo nuotraukos

Komentarai 3 komentarai

  1. Tadas parašė:

    Gal pigesne egle ir komunalinem ukiui masina? Man 16m buvo kj su ta geltona bomba kaime šviesas reguliavo šiemet jau 30 atšvenčiau o vyram tenka su ja dar ir virš upes kažkieno užgaidas tenkinti če lietuva iki pirmos nelaimes.

  2. Badas parašė:

    Nuoga eglė. Kaip ir anykščiu savivaldybe.

  3. Javlinkst parašė:

    Kur Rokiskio verslininkai prikisa nagus, ten buna pati baisiausia egle. Praejusiais metais Rokiskis turejo egle is lentu, siais metais tie patys Rokiskio verslininkams padeda kurti Anyksciu egles ivaizdi. Uzuojauta kaimynams Anykstenams is Rokiskio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *