Anykščių rajono savivaldybės vadovai nenusivylė padalinio „Anykščių vynas” plėtra

Šiandien, liepos 18 d., Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, jo pavaduotojas ir patarėjai susitiko su AB „MV Group Production“ padalinio „Anykščių vynas” vadovais.

– Susitikti buvo abipusis noras: mums įdomu sužinoti įmonės planus, įmonei – mūsų. Juolab kad šių metų kovą pasikeitė vyninės vadovas, ir padaliniui „Anykščių vynas” dabar vadovauja Liubovė Rebiatnikova. O ir Anykščių rajono savivaldybės nuo balandžio – jau kita vadovų komanda.
Grįžome gerai nusiteikę: plečiama gamyba, daugėja darbuotojų, paleistos naujos linijos, pradėta gaminti naujų pavadinimų vynų iš erškėtuogių, liepžiedžių, su medumi, nealkoholinis juodųjų serbentų vynas turintį neįtikėtiną populiarumą, gaminamas nealkoholinis sidras.

Labai džiaugiuosi, kad įmonės planuose – Anykščių kultūriniai renginiai. Galbūt net įmanomas dar vienas anykštėnų renginys, sakysim, „Sodų žydėjimas“. Tai būtų vyno festivalis, kuris sukviestų ir nedideles vyno gamintojų įmonėles. Apie tai šiandien buvo pirmi pokalbiai.
Sudomino mus ir tai, kad „Anykščių vyno“ planuose – lankytojų centras. Tai savotiškas muziejukas, kurį galėtų lankyti ir vaikai, vaišintis įvairiomis sultimis.

Beje, įmonė nori parduoti administracijos pastatą, kol kas esantį gamyklos teritorijoje, bet jis būtų nuo jos atskirtas – suformuotas sklypas. Gal atsiras pirkėjas, gal čia kurtųsi „loftas“…
Susitikimas truko porą valandų: apžiūrėjome įmonę ir likome ja patenkinti.

ori parduoti administracijos pastatą, kol kas esantį gamyklos teritorijoje, bet jis būtų nuo jos atskirtas – suformuotas sklypas. Gal atsiras pirkėjas, gal čia kurtųsi „loftas“…
Susitikimas truko porą valandų: apžiūrėjome įmonę ir likome ja patenkinti.temainfo.lt

Martyno Rudzinsko nuotraukos