Anykštėnai raiteliai – tarp dešimties geriausiųjų

Rugpjūčio 7–9 dienomis Prienų rajone, Vazgaikiemyje, vyko atviras Lietuvos konkūrų čempionatas.

Anykščiams atstovavo šešiese

Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui čempionate atstovavo raiteliai Adrija Braknytė, Paulius Uogela, Šarūnas Karaliūnas, Rokas Opulskis, Otilija Skapaitė ir Jorilė Petrauskaitė. Dalyviai demonstravo meistriškumą stiliaus, švaros ir laiko konkūruose.

Pirmos varžybų dienos sėkmė

Pirmą varžybų dieną atviros klasės konkūre (60 cm) rungėsi įvairaus amžiaus ir pajėgumo raiteliai. A. Braknytė jame iškovojo antrą vietą, P. Uogela – ketvirtą.
A. Braknytei puikiai sekėsi ir vaikų stiliaus konkūre: su skirtingais žirgais ji pelnė pirmą ir antrą vietas. Ketvirta vieta šiame konkūre atiteko P. Uogelai, septinta – R. Opulskiui.Atviros klasės konkūre (110 cm) J. Petrauskaitė iškovojo antrą vietą.

Tarp dešimties geriausiųjų

Šeštadienį vaikų čempionatinėje užskaitoje Š. Karaliūnas ir A. Braknytė pateko tarp dešimties geriausių savo grupės raitelių.
Atviros klasės konkure (100 cm) O. Skapaitė užtikrintai iškovojo pirmą vietą, J. Petrauskaitė pateko tarp dešimties geriausių įskaitos raitelių.

Finaliniai konkūrai

Sekmadienį vyko finaliniai čempionato konkūrai. Juose rungėsi net 30 duetų. Vaikų užskaitos bendroje įskaitoje Š. Karaliūnas liko garbingoje ketvirtoje vietoje, P. Uogela pateko į dešimtuką, o A. Braknytė ir R. Opulskis bendroje visų dienų įskaitoje dalinosi trylikta vieta.
Jaunių finalinėje įskaitoje rungėsi 21 raitelis. O. Skapaitė joje liko dvylikta.