Apie kupiškėną Domantą Vilį ir jo debiutą „Nevėžyje” – krepsinis.net

Domantas Vilys
nklyga.lt nuotr.


„Kelias iki skambaus debiuto LKL: Š. Marčiulionio įtaka, 12-mečio stumdymasis su vyrais ir bandymas papirkti sportbačiais”, – krepsinis.net rašo apie Domantą Vilį, kilusį iš Kupiškio, čia pradėjusį treniruotis pas krepšinio trenerį Alvydą Puzelį.

„Kėdainių „Nevėžio“ komanda išlaikė savo filosofiją ir šiais metais vėl subūrė jauną ir įdomią sudėtį. Tuo tarpu po pirmų sužaistų rungtynių prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ antraštes užplūdo Domanto Vilio pavardė. 20-metis debiutavo per vos 12 minučių pelnydamas 18 taškų ir padėjęs pagrindus ekipos pergalei, nors net pats iš savęs tokio starto nesitikėjo. Nesitikėjo jis ir vasarą sulaukti kvietimo iš „Nevėžio“, kadangi praeitą sezoną nesijautė parodęs save. Bet apie viską nuo pradžių“, – krepsinis.net pasakoja žurnalistė Gabrielė Miknevičiūtė.

Domantas į Vilnių išvažiavo būdamas vos 14 metų. Jau tada susidomėjimą juo rodė ir Arvydo Sabonio krepšinio mokykla, ir Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija, tačiau jis pasirinko pastarąją vietą ir tą lėmė pokalbis su legenda.
– Labiausiai mane papirko pokalbis su Šarūnu Marčiulioniu. Ta visa asmenybė mane sužavėjo. Kai man pasakė, kad jis ateis pasikalbėti, buvo jauduliukas – tikrai nesitikėjau to. To pirmojo pokalbio net nelabai prisimenu – turbūt buvau per daug susijaudinęs, nes atsimenu, tik kad visą laiką šypsojausi“, – krepsinis.net  pasakojo D. Vilys.

Rašinyje – kupiškėno pasakojimas apie nelengvą pradžią Vilniuje, kaip buvo priimtas į Š. Marčiulionio krepšinio mokyklą, apie patirtį Nacionalinėje krepšinio lygoje, pergales ir traumas…

2018–2019 metai dubleriuose D. Viliui buvo geriausi: vidurkiai per 21 minutę siekė 14,5 taško, 1,8 atkovoto kamuolio, 2,6 perdavimo ir 11,8 naudingumo balo. Taigi debiutas „Nevėžyje“ gerokai viršijo lūkesčius.

Visą straipsnį skaitykite čia: https://www.krepsinis.net/naujiena/kelias-iki-skambaus-debiuto-lkl-s-marciulionio-itaka-12-mecio-stumdymasis-su-vyrais-ir-bandymas-papirkti-sportbaciais/306223


temainfo.lt