Apie kupiškėnų dviratininkų žygį – policininkai

Balandžio 27 d. VšĮ Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centras į turistinį Atvelykio dviračių žygį „Palėvenės ir Stirniškių istorinės vietos“ pakvietė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę Gretą Žalnieriūnaitę ir vyr. specialistę Jurgitą Žiūrienę.

Net 34-km maršrutu keliavo 114 dalyvių iš visos Lietuvos, tad žygio organizatoriams pareigūnių pagalba tikrai pravertė.

Žygeiviai aplankė Kupiškio (Aukštupėnų) piliakalnį, Buivėnų kapyną, Buivėnų ąžuolą, Palėvėnės Šv. Dominyko bažnyčią ir Dominikonų vienuolyną, aktorės Unės Babickaitės kapą Palėvėnės kapinėse, Stirniškių piliakalnį Komarų ir Noriūnų dvarus.

Pareigūnės dviratininkams priminė jų pareigas ir teises kelyje, reikalavimus dviračių vairuotojams, kaip saugiai elgtis kelyje, kalbėjo apie Kelių eismo taisyklėse numatytas atšvaitų dviračiams naudojimo ir šalmų dėvėjimo taisykles, atsakė į keliautojų klausimus.

Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centro bei Kupiškio rajono policijos komisariato, pasirašiusių bendradarbiavimo sutartį, šią vasarą laukia dar ne vienas žygis, dar ne vienas susitikimas su dviratininkais – pareigūnams švietėjiškos veiklos žygių metu tikrai netrūks.

 

Regina Bučinskienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė