Apie saugumą – su dvasininkais

Dvasininkų lūpomis skelbiamos tiesos greičiau pasiekia žmonių širdis ir protus, todėl Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Enrika Pavilonienė ir Rokiškio senamiesčio teritoriją prižiūrinti Prevencijos poskyrio tyrėja Birutė Kundrotienė susitiko su Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčios vikaru kunigu Audriumi Voguliu. Pagrindinis susitikimo tikslas – rajono gyventojų ir jų svečių saugumas, supratimo, kad savąjį turtą reikia saugoti patiems, ugdymas.

Policijos pareigūnės vikarui apibūdino kriminogeninę situaciją Rokiškio mieste ir rajone, informavo apie rengiamas prevencijos priemones ir pakvietė įsitraukti į jas. Susitikime nemažai kalbėta apie telefoninių sukčių suaktyvėjimą – paskutinę balandžio savaitę rajono policija registravo keturis pinigų išviliojimo atvejus. Dažniausia nukentėjusieji – garbaus amžiaus sulaukę asmenys. Kalbėta apie bendruomeniškumo, pagalbos artimui skatinimą.

Vikaras A.Vogulis, nuoširdžiai išklausęs policijos pareigūnių informaciją, pažadėjo pagal kompetenciją kurti saugią aplinką Rokiškyje.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė