Aukcionas įvyko: meduolinis Rokiškio dvaras parduotas

Rokiškio krašto muziejus savo feisbuko paskyroje skelbia: meduolinis dvaras parduotas už 330 Eur.


Kas atsitiko, kodėl parduoda Rokiškio dvarą?

Anot muziejininkų, aukcionas, nors ir virtualus, sulaukė susidomėjimo. Tiesa, paskelbus aukcioną rokiškėnai, primiršę apie Bajorų kaimo gyventojos Anelės Čirūnaitės iškeptą meduokinį Rokiškio dvarą, sunerimo: kas atsitiko, kad prireikė parduoti miesto simbolį – Rokiškio dvarą!?
„Dabar jau visi žino, kad tikrasis miesto simbolis ir toliau bus visų miestiečių, o parduota tik kepta jo kopija“, – šmaikštauja muziejininkai.


Aukcione intrigos netrūko

Kaip praneša Rokiškio krašto muziejus, pirmasis statymas buvo mažesnis nei buvo rašyta aukciono taisyklėse (50 Eur). Muziejininkai vis tiek džiūgavo: atsirado pirkėjas, vadinasi, dvaras bus parduotas.
Penki aukciono dalyviai, tarp kurių buvo ir Rokiškio savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas, kainą kėlė kelis kartus.
„Rezultatas pranoko lūkesčius – galutinė kaina išaugo daugiau nei šešis kartus, o paskutinės aukciono minutės priminė atkaklias krepšinio rungtynes. Kas gi laimės? Rezultatas 50:330!“ – skelbia muziejininkai.


Naujas Rokiškio krašto dvarininkas

Aukcioną laimėjo ir dvaro savininku tapo UAB „Eiminga“ direktorius Eimontas Jakulis. Už kepinį gauti pinigai bus skirti Rokiškio krašto danieliams ir juodosioms gulbėms išlaikyti.


Parengė temainfo.lt
Rokiškio krašto muziejaus nuotr.