Pradžia » Aktualu » Aukštupėnų poilsiavietės Vandens ir sniego parko įrangą išsinuomojo „Kupiškio vikingai”

Aukštupėnų poilsiavietės Vandens ir sniego parko įrangą išsinuomojo „Kupiškio vikingai”

Publikavimo data: 2019-05-30

Ar nebus kaip su valtimis?

Gegužės 29 d. posėdžiavusi Kupiškio rajono taryba pritarė sprendimo projektui Aukštupėnų poilsiavietės vandens ir sniego parko įrangą pagal panaudos sutartį perduoti asociacijai „Kupiškio vikingai”.
Dar 2013 m. buvo suformuotas šios asociacijos tikslas – eksploatuoti projektinėmis lėšomis įsigytas vikingų valtis. Pasak Tarybos nario Valentino Beinorio, pradžioje jas dažnai buvo galima pamatyti Kupiškio mariose, bet vėliau valtys tarsi kažkur dingo. Registrų centro duomenimis, 2016 m. asociacija gavo 61 Eur pajamų, o 2017 m. išvis nieko neuždirbo.
– Kokia tikimybė, kad su vandens parku neatsitiks taip, kaip su valtimis? Ar jis netaps modernios architektūros paminklu ant marių kranto? – klausė V. Beinoris.
Tarybos narys Paulius Pranckūnas, šiemt pradėjęs vadovauti asociacijai „Kupiškio vikingai”, teigė, kad valtys buvo skirtos papuošti marias bei vykdyti socialinę veiklą: Kupiškio svečiai, moksleiviai, miesto švenčių dalyviai dažnai jomis plukdomi nemokamai.


Siekiama, kad parkas tęstų veiklą

Vandens ir sniego parkas projektinėmis lėšomis taip pat įrengtas 2013 m. Juo rūpinosi Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centras, kuriam iki 2016 m. vadovavo P. Pranckūnas. Su parko veiklos specifika jis puikiai susipažinęs.
Parko įranga išnuomota be konkurso, asociacijos „Kupiškio vikingai” prašymu.
– Mes – asociacija, todėl turime tokią galimybę. Be to, esame pasirengę vykdyti šį darbą, plėtoti sveikatingumo nuostatas, skatinti socialinę veiklą. Sudarysime galimybes vandens ir sniego parko pramogomis naudotis rajono vaikų globos namų auklėtiniams, socialiai remiamų šeimų vaikams ir globotiniams. Tiesiog norime, kad parkas tęstų veiklą, – temainfo.lt sakė P. Pranckūnas.
Parkas dirbs kiekvieną dieną, žadama įdarbinti tris žmones, bus darbuotojas, apmokantis valdyti vandens slides. P. Pranckūnas žadėjo gerinti parko infrastruktūrą, bendradarbiauti su kitomis įstaigomis.


temainfo.lt

temainfo.lt archyvo nuotraukos

Komentarai 10 komentarų

 1. ???? parašė:

  Yra tokios valtys Kupišky??? Kaip jomis paplaukioti?

 2. ????? parašė:

  Čia valstiečiams, Paliuliui?

 3. Manau parašė:

  Pauliui apsimoka plėtoti vandelenčių veklą, nes taip kuriamas patrauklumas ir Marių terasai

 4. Prie marių parašė:

  toks sprendimas verčia abejoti. Ar sugebės? Juk verslo ir turizmo centre nežibėjo?

 5. Nuomonė parašė:

  Šaunu!

 6. Julija parašė:

  Labai geras sprendimas! Kas geriau nei Paulius pasirūpins. Juk ne metus ir ne du jis prižjūrėjo tą parką. Tai ką, reikėjo kokiem Panevėžio “verslininkam” duot dirbt su parku? Kad atvažiavę savo ‘tvarką’ padarytų marių pakrantėj

 7. Marios parašė:

  Kad nebūtų kaip su kiaura valtim.

 8. Marius Skrupskis parašė:

  Super!

  Kas žino kaip veikia tokie komerciniai parkai Lietuvoje tai žino ir tai Kad Kupiškio parkas vienas draugiškiausių ir paslaugiausių Lietuvoje.
  Įpač naujokams!

  Ačių Pauliui kad apsiima ir negaili miestui savo laiko ir energijos :]

 9. Jonas parašė:

  Juk paslaugos mokamos, tai koks negaili miestui savo laiko.

 10. Marius Skrupskis parašė:

  O kodėl žmonės turi daryti kažka už dyką? Ką Jonas savo miestui daro už dyka?

  Laikas bėje brangesnis už pinigus nevieną kartą ;]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *