Avariją Rokiškio rajone sukėlė girtas kupiškėnas

Lapkričio 9 d. kelyje Rokiškis–Kupiškis, ties Panemunėlio seniūnijos Sėdžiūnų kaimu, nuo kelio nulėkė du automobiliai. Jau buvo prietema. Liudininkai teigė, jog lėkta į gana gilų griovį, apaugusį krūmais.

Avariją sukėlė girtas kupiškėnas

Kaip praneša Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupė, avariją sukėlė neblaivus (2.24 prom.) kupiškėnas (gim. 1986 m.). Pirminiais duomenimis, jis, nepasirinkęs saugaus greičio, neatsižvelgęs į kelio ir meteorologines sąlygas, nesilaikęs saugaus atstumo, vairuodamas automobilį „Opel Insignia Sports“ atsitrenkė į priekyje važiavusį vyro (gim. 1981 m.), gyvenančio Rokiškyje, vairuojamą automobilį „VW Passat“. Po smūgio abu automobiliai nuvažiavo nuo kelio. Avarija įvyko 16.45 val.

Rokiškėnas išgabentas į Panevėžį

Eismo įvykio metu nukentėjo „VW Passat“ automobilio vairuotojas. Jis buvo išgabentas į Panevėžio Respublikinę ligoninę. Rokiškėnui nustatytas kairio žandikaulio lūžimas ir kaklo slankstelio ataugos lūžimas. Vyras gydomas Traumatologijos skyriuje.

Kupiškėnas sulaikytas

Nukentėjo ir automobilio „Opel Insignia Sports“ vairuotojas. Rokiškio rajono ligoninėje jam nustatyti krūtinės ir nugaros sumušimai, jis paleistas gydytis ambulatoriškai.
Eismo įvykio metu sugadinti abu automobiliai. Jie išvežti į saugojimo aikštelę.
Įtariamasis pagal LR BK 281 straipsnį „Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas“ sulaikytas.


temainfo.lt ir Panevėžio apskrities VPK inf.