Pradžia » Aktualu » Baigėsi Kupiškio mažosios „Maximos“ remontas

Baigėsi Kupiškio mažosios „Maximos“ remontas

Publikavimo data: 2016-11-16

Vakar, lapkričio 15 d., po remonto atidaryta Kupiškio Vytauto gatvės atnaujinta „Maximos“ parduotuvė. Kaip teigia www.maxima.lt, 264 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvėje buvo pritaikytas naujas prekybinės salės suplanavimo modelis, leidžiantis suvienodinti to paties formato parduotuvių asortimento išdėstymą. Tai vietos gyventojams leis dar patogiau ir greičiau apsipirkti. Padidintas ir parduotuvės prekių asortimentas: nuo šiol pirkėjai joje ras daugiau šviežių maisto produktų, būtiniausių kasdienių prekių.

Vietos, žinoma, nepadaugėjo, tačiau erdvu, šviesu; iš pradžių šiek tiek reiks paklaidžioti, kol perprasi prekių paskirstymą.

Šios parduotuvės rekonstrukcijai bendrovė išleido beveik 166 tūkst. eurų. Remontas truko apie du mėnesius.

Kaip visada, taip ir šios parduotuvės atidarymo proga, parengtas ypatingų kainų leidinys https://goo.gl/6VAypI. Nuolaidos galios iki lapkričio 18 d. Atnaujintoje parduotuvėje perkant su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 10 proc. nuo pirkinių sumos. Ši akcija galios tris mėnesius nuo parduotuvės atidarymo.

Kupiškyje veikia dvi „Maximos“ prekybos tinklo parduotuvės. Spalio 15 d. sukako 15 metų, kai Vytauto gatvėje įsikūrė mažoji „Maxima“. Taip ją imta vadinti po to, kai 2007 m. gruodžio 28 d. Gedimino gatvėje duris atvėrė didžioji „Maxima“.

 

Adelija Varnaitė

www.maxima.lt nuotraukos

Komentarai (6)

 1. Streem parašė:

  Pati gražiausia direktorė iš visų direktorių 🙂

 2. Sendutis parašė:

  Nežinau kaip ten bus . Kasos priešais duris tai eilėj kai stovi eina šaltis per kojas. Kaip kasininkėm išsėdėt visa diena

 3. Pirkėja parašė:

  Pirkėjams daug patogiau, bet man šiurpą kelią kasininkių darbo vietos. Atidaro pinigų stalčių, o už nugaros stovi pirkėjai.Spėju dar išgąsdins ne kartą, nors apsauga yra, bet tikrai nesaugu.Kolektyvui aplamai pasisekė, kad tokią direktorę turi.Anksčiau matydavau kaip pati ankstų rytą lentynas tvarko, prekes dėlioja ir nesigėdija šitokio darbo. Žinau dar vieną tokį žmogų, kuris turi aukštas pareigas, bet nebijo grindų prieš darbą plaut.

 4. kupiskenas parašė:

  Taip jau visos laimingos , juokiasi, kas jums taip liepe daryti? Ar toks jau geras darbas Maximytej?

 5. Vilius parašė:

  Nu man tas 10 procentų nuolaida tai labai patinka.

 6. perkraustymo dezes parašė:

  Isivaizduoju kiek darbo buvo darbuotojams uzkraunama. Visas dezes pilnas prekiu pernesti paskui vel atnesti, sudeti i lentynas. Toki darba gali dirbti tik neturintys pasirinkimo ir del to labai gaila.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *