Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate baigėsi reguliarusis sezonas – paaiškėjo komandos, kurios kovos atkrintamosiose varžybose. Ateinančią savaitę paaiškės, kada tarpusavyje kausis Kaliningrado „Delovaja Rus“ – Vilniaus „Hockey Punks“, Kauno „Baltų ainių“ – Kauno „Sparnų- Staklių“, Elektrėnų „Lokių-Poseidono“ – Rokiškio „Rokiškio“ ir Kauno „Bizonų-2“ – Šiaulių „Ledo linijos“ komandos. Namų aikštės pranašumą turės pirmomis nurodytos ekipos.

Porų nugalėtojai kovo 14-15 dienomis kovos finalo ketverte.

Paskutiniosiose Centro konferencijos rungtynėse Kauno „Sparnai-Staklės“ 8:5 (1:1, 4:2, 3:2) nugalėjo Kauno „Bizonų-2“ komandą ir iškovojo teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

„Sparnai-Staklės“ rungtynėse pademonstravo charakterį. Antrojo kėlinio viduryje po Dariaus Garlinsko įvarčio „Bizonai-2“ pirmavo 3:1, tačiau tai nebuvo dvikovos pabaiga. Iš pradžių Tomas Fediakinas (33:44) rezultatą sušvelnino, o vėliau rungtynių didvyriu tapęs Remigijus Guoga net trimis įvarčiais persvėrė rezultatą 5:3. Du iš jų R.Guoga pelnė mažumoje.

Antrojo kėlinio viduryje varžovai priartėjo iki 5:6, tačiau R.Guoga vėl įjungė aukštesnę pavarą ir dviem įvarčiais padėjo klubui švęsti pergalę rezultatu 8:5.

Po šios pergalės „Sparnai-Staklės“ laukė Rytų konferencijos rungtynių baigties, mat „Rokiškio „ nesėkmės atveju kauniečiai pakiltų į septintąją vietą prieš atkrintamųjų varžybų rikiuotėje.

„Sparnai-Staklės“ – „Bizonai-2“ 8:5 (1:1, 4:2, 3:2).
„Sparnai-Staklės“: R.Guoga 5, A.Domarkas 2, T.Fediakinas 1 įvartis.
„Bizonai-2“: E.Kotvickis 2, D.Kotvickis, D.Garlinskas, V.Sakalauskas – po 1 įvartį.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Kauno „Baltų ainiai“ 12 8 1 1 2 80:35 27
2. Kauno „Bizonai 2“ 12 7 1 1 3 67:46 21
3. Kauno „Sparnai – Staklės“ 12 7 0 0 5 69:57 21
4. Marijampolės „Sūduva“ 12 0 0 0 12 24:102 0

Ganėtinai šiltą praėjusį sekmadienį Rytų konferencijos „Žiemos klasikos rungtynėse“ vienintelėje Lietuvos dirbtinio ledo Rokiškio aikštelėje po atviru dangumi buvo žaidžiamas ledo ritulys. Vietos „Rokiškis“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0) nugalėjo kaimyninę Juodupės „Juodupę“.

Juodupės ekipa priešinosi varžovams iki pat antrojo kėlinio vidurio: atsilikdama 1:3 po Modesto Malciaus ir Sergejaus Obožino įvarčių ji išlygino rezultatą 3:3.

Vis dėlto vėliau rokiškėnai per 11 min. pelnė net 4 įvarčius ir antrojo kėlinio pabaigoje pabėgo 7:3.

Palūžusius varžovus „Rokiškis“ baigė doroti trečiajame kėlinyje, kai dukart Mantas Baleišis ir Antanas Rukšėnas pelnė įvarčius.

Po šios dvikovos paaiškėjo, jog atkrintamųjų varžybų lentelėje „Rokiškis“ užėmė šeštą vietą ir dėl teisės kautis Lietuvos čempionato finalo ketverte kovos su savo konferencijos klubu, Elektrėnų „Lokiais-Poseidonu“.

„Rokiškis – „Juodupė“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0).
„Rokiškis“: A.Rukšėnas 6, M.Baleišis 3, S.Sakaitis 1 įvartis.
„Juodupė“: D.Zdanovičius, M.Malcius, S.Obožinas – po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 12 7 1 0 4 68:52 23
2. Rokiškio „Rokiškis“ 12 7 0 0 5 66:41 22
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 12 7 0 0 5 44:53 21
4. Vilniaus „Ober-Haus“ 12 4 0 0 8 51:61 12
5. Juodupės „Juodupė“ 12 4 0 0 8 43:65 12

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 9 8 0 0 1 71:19 24
2. Šiaulių „Ledo linija“ 9 6 0 0 3 36:34 18
3. Kauno „Bizonai-1“ 9 3 0 0 6 42:52 9
4. Klaipėdos „Baltija“ 9 1 0 0 8 23:67 3