Pradžia » Aktualu » Baseinų statyboje Kupiškis ir Rokiškis – ne konkurentai

Baseinų statyboje Kupiškis ir Rokiškis – ne konkurentai

Publikavimo data: 2017-01-05

Kupiškio Kraštiečių mikrorajone prasidėjo Sveikatingumo ir sporto komplekso statyba

Kupiškio Kraštiečių mikrorajone (Kazio Šimonio g. 1) aptvertas sklypas kol kas nepaženklintas jokiais stendais, tačiau nėra abejonės: prasidėjo Sveikatingumo ir sporto komplekso statyba. Tai temainfo.ltpatvirtino ir Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas: pradedamas įgyvendinti vienas didžiausių šios kadencijos rajono vadovų projektų.

Kupiškėnų norą turėti baseiną valstybė finansuoja Investicijų programos lėšomis: jo statyba kainuos apie 4,5 mln. eurų; 15 proc. šios sumos dengia rajono Savivaldybė. Pirmajame etape, t. y. šiemet, bus įsavinta apie 300 tūkst. eurų.

Nuviršiuotas juodžemis 62 537 m plote. Pats baseinas užims 9 192 kv. metrų, jo aukštis sieks 6,1 m. Pagal energetinį naudingumą tai A klasės statinys, atitinkantis šiuolaikinius energetikos reikalavimus.

Kupiškėnai planuoja 25 m ilgio, keturių takelių baseiną be nuolydžio, jo gylis sieks 140 cm. Be to, projekte – persirengimo patalpos, treniruoklių salytė, pirtys, baseinėlis vaikams, sukūrinės vonios, kavinukė.

Rokiškio sveikatingumo, rekreacijos ir sporto komplekso statyba jau gerokai pasistūmėjo į priekį. Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. 

Statybų rangovas UAB „Infes“.

Vakar, gruodžio 3 d., meras D. Bardauskas Kupiškyje susitiko su Seimo nariu Raimundu Martinėliu. Tikimasi jo dėmesio šiam projektui. Anot mero, svarbu, kad nesumažėtų numatytos lėšos kupiškėnų Sveikatingumo ir sporto komplekso statybai.

R.Martinėliui, Sėlos apygardoje į Seimą išrinktam kupiškėnų ir rokiškėnų, dėl Rokiškio baseino statybos tenka susitikti ir su šio rajono meru Antanu Vagoniu.

Paklaustas, ar nesunku dviem rajonams atstovauti tuo pačiu klausimu, Seimo narys R. Martinėlis sakė, jog šiuo atveju Kupiškis ir Rokiškis – ne konkurentai: abu rajonai turi savo projektus, numatytą finansavimą juos įgyvendinti, ir kol kas nėra jokios grėsmės, kad suplanuotos investicijos būtų mažinamos.

Rokiškio sveikatingumo, rekreacijos ir sporto komplekso statyba jau gerokai pasistūmėjo į priekį. Baseinas planuojamas tokio pat dydžio kaip ir Kupiškio, komplekso sąmatinė vertė irgi panaši.

 

Rita Briedienė

Autorės nuotraukos

 

Komentarai (5)

 1. Būsimi klientai parašė:

  O gylis tikrai tik 140? Labai apribotų panaudojimo galimybes…

 2. plaukikas parašė:

  Jei ne Jaručio kaprizai statyti baseiną prie marių, tai baseinas Kupiškyje jau priimtų lankytojus.

 3. universal parašė:

  Jei būtumėt paklausę pono Jono Jaručio būtmėt vasarą baseiną turėję , o žiemą jame čiuožyklą.

 4. Viktorija parašė:

  nujo kaži ar kupiškėnai važiuotų i rokiški dėl baseino ir atvirkščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *