Pradžia » Aktualu » Bilietai į Kupiškio kultūros centro renginius – lauko kasoje

Bilietai į Kupiškio kultūros centro renginius – lauko kasoje

Publikavimo data: 2018-10-04

Kaip skelbia Kupiškio kultūros centras, prasidėjęs naujas kūrybinės veiklos sezonas lankytojus kviečia ne tik aktyviai dalyvauti tarptautiniame teatrų festivalyje „Theater Cluster“, prasidėsiančiame po savaitės, ar kituose renginiuose, bet ir apžiūrėti atsinaujinusias Kultūros centro erdves.

Nuo spalio 4 d. lankytojų patogumui atsidaro nauja bilietų kasa, žiūrovus aptarnausianti lauko kasoje nuo Kupos upės pusės, šalia laiptų, vedančių į Vitražų salės fojė. Darbo dienomis kasa dirbs 14–18 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – dvi valandas iki mokamo renginio pradžios.

„Tokio tipo bilietų kasas turi didieji Lietuvos kultūros centrai. Joje bus galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais, rezervuoti bilietus. Džiaugiamės galėdami tobulėti ir lankytojus pasitikti atsinaujinę. Kasos tel. 8 459 35679″, – skelbia kupiskiokultura.lt.

Ankstesnė kasa neteko savo paskirties.

 

 

Parengė Adelija Varnaitė

Kupiškio kultūros centro nuotr.

Komentarai (9)

 1. Stebina parašė:

  Bilietų kasa lauke tai tobulėjimas? Ar kultūros centras bijo žmonių? Tai ir renginius veskit tik lauke, jei slepiatės. Mielieji, jums iki didžiųjų miestų kultūros centrų kaip iki mėnulio.

 2. Va parašė:

  Ar čia ne Bardausko išmintis, kad jo nematytų kult. centro pirmame aukšte? Cha.

 3. Manyčiau parašė:

  Sakyčiau, ir skelbimų lenta nauja.

 4. Pritariu. parašė:

  Senai reikėjo tai padaryti. Atėjai nusipirkai ir nereikia ieškoti koridoriais. Būdavo ne taip jau irpatogu kai keliese grūdasi kabinete, o jei dar žiemos laikas tai nejau eisi į rūbinę paltų nusirengti. Geras sprendimas.Pritariu.

 5. NEPRITARIU! parašė:

  Tai sakote, kad žiemos laike ar lyjant geriau lauke kiurksoti eilėje? Didžiulės patalpos, po brangiausių remontų ir neranda vietos lankytojams nusipirkti bilietą? Atsikvošėkit!

 6. Kc parašė:

  Geriau parašykit kiek užsidirbta per Stichijas.Ir kas užsidirbo daugiausiai.

 7. Eur parašė:

  Daugiausia manau Danienė. Bardauskui būtų laikas sustabdyti kultūrnamio kainų pasiutpolkę. Mere, labai laukiam, kaip ir rinkimų.

 8. Lietuvis parašė:

  Man gėda matyti prie kultūros centro didžiausio gabarito anglišką tekstą su mažytėm lietuviškos vėliavos spalvų juostelėm. Kupiškio kultūra nepripažįsta lietuvių kalbos? Negi čia prekės ženklas su trijų spalvų juostelėm?

 9. Kultūra parašė:

  Kultūros centras užsibarikadavo. Kokio dydžio informacija! Gal tai didybės manija?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *