Pradžia » Aktualu » Biržiečio J. Pipynės vardo bėgimo varžybose kupiškėnai pasipuošė medaliais

Biržiečio J. Pipynės vardo bėgimo varžybose kupiškėnai pasipuošė medaliais

Publikavimo data: 2019-05-09

Gegužės 3 d. Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro nei Lietuvos lengvosios atletikos asociacijos pirmą kartą surengtame Jono Pipynės vardo bėgime Biržų rajono mero taurei laimėti apdovanojimus pelnė šeši kupiškėnai. Mantas Balčiūnas nugalėjo 300 m bėgime. Trečia tokią pat distanciją įveikė Smiltė Paukštytė. Gerda Kirkytė absoliučia nugalėtoja tapo 500 m bėgime. Austėjai Mikalauskaitei 1 000 m nuotolyje atiteko antros vietos prizas, trečios vietos – Dijai Lukšytei ir Eidvilei Ažusienytei. Visus šiuos vaikus treniruoja Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė, į varžyvas atvežusi per 20 lengvaatlečių.

Dalyvauti daugkartinio Lietuvos rekordininko bėgiko ir slidininko J. Pipynės vardo bėgime buvo pakviesti ir Latvijos bendrojo lavinimo mokyklų bei sporto centrų auklėtiniai. Iš viso varžybose dalyvavo per 530 bėgikų.

Savo dalyvavymu varžybas pagerbė Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys. Jis yra kilęs iš Kupiškio, beje neseniai aplankęs Kupiškio rajono merą Dainių Bardauską – kartu aptarė rudenį vyksiančių olimpiečio Aleksandro Antipovo bėgimo varžybas Kupiškio rajono mero taurei laimėti.