Pradžia » Aktualu » Buvęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis visiškai neigia savo kaltę

Buvęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis visiškai neigia savo kaltę

Publikavimo data: 2019-08-21

Kęstutis Tubis
temainfo.lt archyvo nuotr.

 

Šiandien, rugpjūčio 21 d. 9.30 val., Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai pradėjo nagrinėti baudžiamąją byla, kurioje buvęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis kaltinamas prekyba poveikiu.

„Jis kaltinamas tuo, kad pažadėjo fiziniams asmenims paveikti savivaldybės tarnautojus bei savivaldybės įmonės darbuotoją teisėtai veikti konkrečių fizinių asmenų naudai manais už materialinę paramą ir neturtinę naudą visuomeniniam rinkimų komitetui „Kęstučio Tubio sąrašas Anykščių krašto labui”. Prokurorė posėdžio metu paskelbė kaltinamąjį aktą, Kęstutis Tubis davė išsamius parodymus, jis visiškai neigė savo kaltę dėl visų jam inkriminuojamų veikų”, – temainfo.lt teigė Utenos apylinkės teismo atstovė spaudai Aliona Sinicienė.

Teismas paskelbė pertrauką iki rytojaus 9.30 val. Posėdyje numatoma liudytojų apklausa – kaip ir buvo suplanuota”. Posėdžiai vieši.


temainfo.lt

Komentarai 2 komentarai

  1. Henrikas D irgi neigė parašė:

    K.Tubis reikalavo atlygio iš anykštėno Rimvydo Kugio už tai, kad pažadėjo paveikti valdininkus, jog R.Kugio žmonos Karolės įmonei ,,Teradenta“ būtų suteiktas žemės sklypas Anykščiuose, Šaltupio g. 6 A. Per trečiuosius asmenis R.Kugys pervedė 1000 eurų į K.Tubio visuomeninio rinkimų komiteto sąskaitą.

    Antrajame epizode figūruoja verslininkas Darius Lackus ir jo įmonė VLI Timber. Anot kaltinimo, už nenustatyto dydžio, bet didesnį nei 1 MGL atlygį K.Tubis pažadėjo paveikti valstybės tarnautojus ir pasiekti, kad būtų išasfaltuotas kelias – įvažiavimas į įmonės teritoriją Antruosiuose Kurkliuose .

    Pagal trečiąjį epizodą K.Tubis kaltinimas, kad ,,priėmė nematerialų kyšį“ – sutarė, kad Anykščių rajono tarybos narys (dabar jau buvęs) Arvidas Pajuodis nesitrauks iš valdančiosios koalicijos ir padės balsavime rajono Taryboje dėl neeilinio Anykščių rajono ligoninės veiklos audito atlikimo mainais už darbo vietą.

  2. Reduktorius parašė:

    Bajeristas tas Tubis. Baisu, kad tokie “politikai” vis dar dirba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *