Pradžia » Aktualu » Dainiui Bardauskui pratęstas nušalinimo nuo mero pareigų laikas

Dainiui Bardauskui pratęstas nušalinimo nuo mero pareigų laikas

Publikavimo data: 2019-10-09

Dainius Bardauskas
temainfo.lt archyvo nuotr.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų ikiteisminio tyrimo teisėja Silvija Jakštienė , rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorės Dalios Markauskienės pareiškimą, nutarė jos prašymą tenkinti ir pratęsti Dainiaus Bardausko (gim. 1965 m.) laikino nušalinimo nuo Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigų terminą nuo 2019 spalio 10 d. iki 2020 m. sausio 10 d.

Kaip teigiama pranešime, D. Bardauskas yra įtariamas sunkaus nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams padarymu ( tiriamos aštuonios nusikalstamos veikos, iš kurių septynios yra korupcinio požymio).

Nutartis gali būti skundžiama per 7 d.


Parengė temainfo.lt


Komentarai 33 komentarai

 1. Na, parašė:

  Su laiku viskas sustoja į savo vietas. Kaip teko girdėti, tai buvo tik laiko klausimas. Apsišiko erelis. Tikriausiai gerai jaučiasi pataikūnai?

 2. Marko parašė:

  Ot gerai, taip ir reikia tokkems.

 3. Gėda parašė:

  Gerai pasakyta,kad lazda turi du galus,ir gavo pats kitu lazdos galu visus puldinėjo atleidinėjo iš darbo kiek skundų apie visus kitus kurie nebuvo lojalus kiek kainavo žmonėms nervų ir sveikatos,o pasirodo per tą laiką pats nesnaudė,kad šitiek nusikaltimo veikų yra pareikštų va tau ir šventasis butų geriau ,kad pats psitrauktų ir iš tarybos nario kėdės ir iš mero būtų garbinga skelbsim kitus mero rinkimus nes kitiems tai pats siūlė ir iš krapštė iš tarybos narių

 4. Kodel? parašė:

  Suprantu…but kodel tiek pagiezos.pykcio?

 5. Saulius parašė:

  Raktinis žodis SUNKUS nusikaltimas reiškia tik laisves atėmima. O dar 8 straipsniai jeigu nors puse pavyks irodyti tai gero nelauk.

 6. Pastebejimas parašė:

  Kol teismas nenuteise – zmogus yra nekaltas. Kaip taisykle, daugiausia ir puola tie, kuriu paciu gyvenimai ir biografijos nieko gero.

 7. Taigi parašė:

  Ne visus nušalina nuo darbo pusmečiui. Tik įtariamus sunkiais nusikaltimais… Mano biografijos dar nepuošia panašūs kaltinimai, tad manau, kad ji geresnė už minėto pono biografiją. Džiaugiuosi, kad neturiu polinkio kišti nagų kur nereikia.

 8. galvok parašė:

  Niekada nesakyk niekada

 9. Reikia parašė:

  Neteisk ir nebusi teisiamas.
  Patekus i beda padeti reikia o ne smukdyti.

 10. Pyktas parašė:

  Niekas ir neteisia tam yra teismas,bet nieko be kaltės ir nenušalina pusei metų nuo atsakingų pareigų taigi kitus smukdydamas ,o taip pat ir teisėju būdamas kitiem gadindamas gyvenimus tapo pats teisėmuoju nesuprantu kokia čia bėda ir kaip padėti tai gal jam dar mes turim padėti šantažuoti darbuotojus ir nesąžiningai savintis pinigus na tai jau viršūnė,tokios reikia smerkti ir nepakantūmą rodyti už tokius darbus sąžingam padoriam žmogui tokie dalykai netelpa į galvą

 11. parašė:

  Pyktam pritariu. Nesąžingumas neturi būti toleruojamas. Ypač valdininkų, gyvenančių iš visomenės kišenės. O apie davusius priesaiką, tai jokio pateisinimo negali būti. Manau, kad žmonių ašaros krenta ne ant žemės, o į Dievo saują. Paskui skriaudikui atiduoda išgerti. Būma, kad ir paspringsta, jei mėgavosi savo galia virkdyti silpnesnius. Nieko bloga nelinkiu, bet jei užsitarnauja…

 12. ????!! parašė:

  Visą laiką maniau, kad meras ir kultūros centras viena stipri komanda. Pasirodo, klydau. Ar tai socdemų ir konservatorių aiškinimasis, kova dėl vietos po saule? Dabar labai dėkinga situacija socialdemokratams. Trys taryboje, bet atrodo demonstruoja jėgą.

 13. Kupiškis parašė:

  Nežynau, nėra žodžiu kokie brudai žmonės, tampo po ta spaudą, toks jausmas, kad būtu žmogų nužudes…!!

 14. kitoks kupiškėnas parašė:

  iš kur čia randasi tos 8 veikos,jeigu iš straipsnyje nurodytų 8 str -227 2d ir 225 2d. įrašyta po 2 kartus?

 15. Teisė parašė:

  Pagal tą patį BK straipsnį gali būti padaryta ir 10 ir 15 ir kiek tik nori nusikalstamų veikų, tai gali būti atskiros nusikalstamos veikos t.y. atskiri epizodai,tai nebūtinai turi būti tęstinis nusikaltimas. Tai baudžiamoji teisė.

 16. Kupiškiui parašė:

  Pasitikėjimą žmogumi nužudė. Senų laikų neminėsim…

 17. Ieškotojas parašė:

  Kur pasidėjo pataikūnai? Net palaikymas šeimos vardu yra buvęs. Taigi teisinkit, kelkit mero dorybes. Gal ką įtikinsit.Ar su nosim liekat?

 18. Ieškotojui parašė:

  Nėra ką įtikinėt. Kas padaryta Kupiškiui, matoma akivaizdžiai.

 19. jonas parašė:

  O kas padaryta Kupiškiui??? Skolos nesumažėjo, aikštei, bibliotekai, autobusų stočiai sukišti didžiuliai pinigai, kulturnamio kiemas išklotas baltom plytom ir festivaliai už mūsų pinigus.Ar to labiausiai dabar reikia Kupiškiui? Dar kitaminčių persekiojimas, mėtymas iš darbų ir savų susodinimas į postus. Otai daug nuveikta…Protingi vadovai taip nesiselgia.

 20. Jonui parašė:

  Ką reiškia už mūsų pinigus? Juk viskas visur už žmonių pinigus. Bet kodėl viso to nebuvo prie valstiečių? Gauti iš ES fondų ar kitų projektų pinigus reikia organizuotumo, darbščios ir sumanios komandos. Jonui siūlyčiau pasidomėti, iš kur pinigai. O kas padaryta, Kupiškiui tikrai reikia!

 21. Nežinantiems valdžios darbų parašė:

  Daug padaryta Kupiškiui. Renginiai pabrango, vasaros renginiai išsikėlė toli už miesto. Dabar galima spėti kodėl. Perėmė ir atliko prie Jaručio organizuotus projektus, neatsirado daugybės žadėtų darbo vietų. Pas šeimos gydytoją eilės laukdavome iki dviejų savaičių, o darbar geriau- du ar tris mėnesius. Neatvyko dirbti nė vienas šeimos gydytojas. Išgarsino Šimonis su žvaigžde, dabar su korupcijos skandalu. Daug padarė, tikrai.

 22. kitoks kupiškėnas parašė:

  Taigi kaip įdomu tie komentarai Pvz,kad pagal BK kokį nors straipsnį galima prirašyti ,kaip aš supratau iš,,teisė”kiek tik nori tų nusikalstamų veikų.O kartais, ypač jeigu nori ką pasmerkti,tai jų gali būti begalybė .Kuo jų daugiau, tuo baisesnis darosi nusikaltėlis,ypač tokių reikalų ne ypač suprantančių akyse. Bet mes, mieli kupiškėnai,kurie esame čionykščiai,atraskim bant vieną rajono valdžios atstovą, kuriam pagal BK straipsnius nebūtų galima pritaikyt,, N ” veikų.Aš labai perkatinėjau mintyse daugelį, bet nei vieno,kuris nepadėdavo nei draugams ,nei geriau pažįstamiems,nei partijos draugams neradau.ir ,manau rasti neįmanoma,nes gyvenime absoliučios tiesos nėra.tiesa yra tam tikru aspektu,arba čia kažkaip kitaip reikėtų išsireikšti.Taigi jeigu yra noras kažką sujuodinti-labai paprasta.Jeigu save laikančio ambicingu žmogumi ambicija pažeista ir yra noras kažką sumalti į dulkes, tai labai nesudėtinga.pririnkt galima apie visos ko tik nori ir kiek nori.Bet man labai įdomu,ką čia mano tie, kurie kapsto dulkeles,žinoma mes visi norim normaliai gyventi,saugiai ir ramiai sėdėt savo vietoj,bet kai tai dedasi dėl valdžios,postų,neišsipildžiusių lūkesčių,tai man labai baisu.Bet tuo pačiu ir labai įdomu,visai nebe už kalnų rinkimai į seimą,taigi suprasti kas dedasi ir kuo pasitikėti bei atiduot savo balsą labai svarbu

 23. Kitokiam kupiškėnui parašė:

  Slėpti nusikaltimus irgi nusikaltimas. Taigi, ruoškitės arba praneškit kur reikia kuo greičiau.

 24. ????? parašė:

  Tai čia apie nusikaltą ar nelaimę rašoma?

 25. Ruduo parašė:

  Protingi zmones nesedi ir nerasineja nesamoniu. Nera ka skaityti ir niekam neidomu ka varo pora bobulenciju. Eikit lapu grebt.

 26. Rima parašė:

  Man tai atrodo pats meras turetu atsistatydint, argi jam paciam nenusibodo skaityt slykscius komentarus. Ojie tokie nebutu kad priimtu teisinga sprendima, ir paciam maziau nervu butu ir seimai.Be ugnies nebuna dumu, kas ta garbe pries sveikata. Nusileist ant zemes, gryst i pensionata ir ramiai laukt teismo sprendimo.

 27. Rimai parašė:

  Į pensionatą direktoriumi,ar gyventoju?

 28. Rima parašė:

  Taip stipriai nejuokaukit

 29. Rimai parašė:

  Kas čia juokingo? Ten, taip pat gyvena žmonės. Gal net geresni už mus…

 30. Grafas Montekristas parašė:

  Visiems ateina atpildo metas…

 31. Taigi parašė:

  Kai liaudis juokauja, karaliams baisu darosi.

 32. Rima parašė:

  Na jus sakykit ka norit, bet yra ir geru darbu kuriuos padare meras, ne gi viskas taip blogai. B et paslydo.

 33. Rimai parašė:

  Kur jau čia paslydo? 8 tiriamos veikos….čia jau slydinėjimas gaunasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *