Pradžia » Aktualu » Dainius Bardauskas: „AČIŪ visiems, kurie patikėjo manimi“

Dainius Bardauskas: „AČIŪ visiems, kurie patikėjo manimi“

Publikavimo data: 2019-03-04

Mieli Kupiškio krašto žmonės,


nuoširdžiai dėkoju asmeniškai ir TS-LKD partijos Kupiškio skyriaus vardu už parodytą pasitikėjimą tiesioginiuose mero ir rajono tarybos rinkimuose.

Tariu paprastą, gražų, bet labai prasmingą lietuvišką žodį AČIŪ, visiems, kurie patikėjo manimi, mūsų frakcijos darbu rajono Taryboje per praėjusius ketverius metus. Rinkimų rezultatai leidžia manyti, kad tai, ką darėme, kryptis, kuria ėjome, buvo Jums priimtina, todėl ir ateityje esu ir esame pasiryžę dirbti Jums ir mūsų krašto gerovei. Ne skambiais, neįgyvendinamais pažadais, o realiais darbais sieksime įprasminti savo veiklą, jei suteiksite man šią galimybę dar ketveriems metams.

Dar kartą AČIŪ visiems, kurie atidavė savo balsus už mane, ir iš anksto dėkoju visiems, kurie tai padarys kovo 17 dieną.

Kartu mes galime daugiau!


Pagarbiai

kandidatas į Kupiškio rajono savivaldybės merus Dainius Bardauskas


Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD Kupiškio skyriaus politinės kampanijos dalyvio sąskaitos. Užsk. nr. PR18-6

Komentarai 56 komentarai

 1. S. Paul. parašė:

  Didelį džiaugsmą galima iškovoti tik dideliu darbu. (J.V.Gėtė)
  Taip ir įvyko.

 2. kupiskenas parašė:

  smagu,kad laimi tai kas nusipelne o ne tie kas eina per butus siuntineja zinutes ir maldauja prabalsuot uz juos nu siek tiek prisielgetavo isejo i antra tura,bet ne daugiau saunuolis Bardauskas,tikiuosi zmones antram ture dar labiau palaikis ji 🙂

 3. Balsuosiu ir antrame ture parašė:

  Palaikau!

 4. Taip taip parašė:

  Na dabar tai prasides valymas!

 5. Pilietė parašė:

  Palaikome!

 6. to taip taip parašė:

  geriau kieta ranka,nei palaida bala…

 7. dede parašė:

  geresnio mero siuo metu neimanoma butu rasti 🙂 tikiuosi meras pravalis ten apsimetelius savivaldybei.

 8. Vaida parašė:

  Kitaip ir nebuvo galima tikėtis! Sveikina visa mūsų šeima!

 9. Kupiškėnas parašė:

  Vienu metu galvojau kad užteks vieno turo 🙂

 10. Kaip sakot? parašė:

  Gerai gal ir Vidmantas?

 11. Chi chi chi parašė:

  Šakės Dainiukui, antram ture jam kapiec, pralaimės

 12. lile parašė:

  tik nebesiak pasaku pagal balsus turetu visi like balsuot pries dainiu ir tai tik susiligintu,galu noriunuose tokias pasakas sekt

 13. Laimėtas mūšis dar ne pergalė. parašė:

  51% buvo prieš. Konservatorių rinkėjai eina nors ir akmenimis sninga. O ir tie ne visi buvo už. Taigi laimėtas mūšis dar ne pergalė. Nereikia prikarksėti. Gražus oras gali daug pakeisti.

 14. kupiskenas parašė:

  20procentu persvara pagal kupiskio zmoniu skaiciu yra labai daug 🙂 bet nieko po 4metu vel galesit eit elgetaut balsu is zmoniu prizadesit nesamoniu,kaip iseksvaltuosit 100km keliu 😀 kuris kainuoja apie 4metinius Kupiskio biudzetus,tokie skiedalai gali tik noriunuose ir subaciui prait tik ne kitur 😀

 15. fox parašė:

  saunuolis Dainiau mes uz tave antram ture dar labiau tave palaikysim.

 16. Mūši tu mūši parašė:

  Na, tokiu idiotišku skaičiavimu tai prieš Paliulį buvo ~70%

 17. laimetas musis parašė:

  kur mokeisi procentus skaiciuot? 😀 kokie komentuotojai uz ta ir balsuoja 😀 jai Bardauskas surinko virs 50procentu o paliulis 30 procentu 😀 vadinasi 70rpocentu balsavo ne uz paliuli 😀

 18. Kai pagalvoji parašė:

  Nesidžiaukit pirmo laiko Bardauskas surinko 49,31%
  ,kad nereikėtų ašarų lieti na jai gerai ant kitų pavarysit kokios neigiamos reklamos tai tada kaip čia pasakius.Mes už V.Paliūlį Nors geras žmogus ,o plytelės šaligatvius sudės pensijas gausit o ko daugiau Kupiškiui ir reikia juk nebėra nei jaunimo dirbančio nei vidutinio amžiaus žmonių,o jei ir yra tai keli laikosi šiaip ne taip.

 19. Amira parašė:

  Parodysime savo pasitikejima ir palaikyma Dainiui Bardauskui, aktyviai balsuodami antrame ture. Jau dirbes 4 metus mero pareigose ir dirbes gerai, patikrintas zmogus, jis nusipelno 2-sios kadencijos- siame darbe bus ne pirmokas, o patyres vadovas.

 20. Kai pagalvoji parašė:

  kai pagalvoji kokias pasakas cia sekat? jaunimo nebuvo prie kitu meru nes kupiski iki jo vadindavo duobe,visi bego i vilniu kauna o dabar jaunimas ypac vasara grysta i Kupiski visi laimyngi,kad Kupiskis atsinaujines yra ka veikt yra kuo uzsiimt o apie pilima ant konkurentu tai i nebejuokinkis istisai viena partijukste pila ant mero pamazgas uztat ir surinko varganus 30procentu zmones ne durni neiseis propogandos taktika praplaut smegenu.

 21. Jurga parašė:

  “KAI PAGALVOJI”, pensijos ne nuo V. Paliulio priklauso, nuo dirbančiųjų sumokėtų mokesčių LIETUVOJE (kaip ir visa kita)… o plytelės, tik nuo miesto biudžeto.

  Pagalvokit dar geriau kai rašote….

  Sveikinu merą, tikiuosi antras turas parodys kupiškėnai geri žmonės ir protingi 🙂

 22. Nereikia ir galvot parašė:

  O tai ar ne atrodo,kad jus čia smegenis visiem plaunat ir patarinėjat savo nuomonę pasilikit sau jau tikrai mes nedurni ir žinom ką rinksime

 23. Matematika paprasta parašė:

  Aš balsavau uz už Gurklį. Tai nei už Bardauską, nei už Paliulį. Bet logika tokia. Jei būčiau norėjęs už Bardauską, tai purmame ture ir būčiau už jį balsavęs. Visi kiti virš 50%balsų, atiduotų kitiems kandidatams, reiškua yra prieš Bardauską. Ką aš darysiu-dabar savo balsą atiduosiu Paliuliui. Vat ir visa matematika. Ir jei taip pasielgs visi, nedavę balsų Bardauskui, tai rezultatas kitas bus. Laukia įnirtingas mūšis. Reiks prisikviesti pastiprinimą- vaikus studentus, kurie dabar nebalsavo. Jaunimas ne už Bardauską!

 24. jaunimas parašė:

  as esu jaunimas ir kiek pasnekam su draugais dauguma uz Bardauska tad baikit us kitus kalbet matematika ………..

 25. darbas parašė:

  skaitau ir mastau ar Kupiski kai kuriem veikia menulis ar kaip? apie kokias darbo vietas snekat prie paliulio siuksles gal visi rusiuosit? prie Bardausko atsirado nors siokia tokia parama verslui,prie jokio kito mero to nebuvo,atsirado domimax duokit dar laiko zmogui atsiras dar daugiau visko,o kurios cia komentuoja apie pencijas jum reiktu daktaro pagalbos nes nei vienas meras neitakoja penciju tad susimastykit ka rasot

 26. Na, parašė:

  Nurodykit koordinates kur tas Kupiškis atsinaujino prie Bardausko. Eisiu pažiūrėt. Niekaip nerandu be pagalbos.

 27. Nunu ka jus parašė:

  Jaunimas tikrai už Bardauską! Už Paliulį tik Subačius, juokdariai jūs 🙂

 28. Nunu ka jus parašė:

  dar noriunai uz paliuli ten noriunuose agitatoriu irstva 😀

 29. Sekmes D. Bardauskui parašė:

  Bus dar 2-as rinkimų turas, bet džiugina jaučiama aiški tendencija palaikyti dabartinį Merą, rezultatai jam tikrai palankūs. D. Bardauskas pirmauja. Tikiu, kad kupiškėnai pasirinks tik jį, kaip gerą rajono vadovą su kompetencija, realistiniu požiūriu ir šio darbo patirtimi, o žmonių pasitikėjimas matosi ir iš to, kad daugiausia balsų susirinko būtent jo komandos sąrašas. Jo rinkiminė strategija buvo rami, išskirtinai santūri ir korektiška, be kitų kandidatų menkinimo ir užsipuolimų – tai įrodo, kad jis žmogus stiprus ir padorus, solidus ir drąsus, vertas pagarbos, toks kokio ir reikia Kupiškiui ir kupiškėnams.

 30. - parašė:

  na,lai būna Bardauskas geras vadovas,bet jo palaikanti liaudis kažkas tokio baisaus,ko negalima net apsakyti.Iki ko nusirita žmonės ! Tai tikrai komentarai žeminantys.Nebesivaldo kaip paagituot.Žemiau kristi nebegalit.Gėda !!!

 31. tik uz Bardauska parašė:

  tik uz Bardauska griesta,bet teisinga mera,kuris sutvarke savivaldybe kuri buvo palaida bala,nueidavai neimanoma rast darbuotoju budavo slitinedavo kas kur o dabar visi sedi savo vietose kaip armijoi saunuolis Dainiau tvarka turi but 🙂

 32. LIŪDNA parašė:

  Tokia ir ta tvarka kai susisodino į visas darbo vietas konservatorius ir savo šeimos narius tai ir sėdi kaip kareiviai,bet kompetencijos pas kai kurios darbuotojus maža viskas pagal partinę liniją na dar ten keli yra ant vienos rankos pirštų tai ne be daug bus ir tie pravaryti,nes ne ta partija.

 33. uz Dainiu parašė:

  sekmes Dainiau mes uz tave.

 34. Už Vidmantą parašė:

  Didelės sėkmės VIDMANTAI nepasiduok mes sutavimi

 35. Jurga parašė:

  😀
  Tik 22 balsu pritrūko meras, kad butu išrinktas pirmam ture…. 🙂

 36. To Jurga parašė:

  zmoniu pasirinkimas aiskus buvo pirmame ture pritruko keliu balseliu,kad meras pirmam ture butu laimejas,na nieko isreiksim dar didesni palikyma antram ture uz Dainiu

 37. zmones parašė:

  neapsigaukit mero persvara pirmam rate ir butinai nueikit i antra tura prabalsuot,nes valstieciai versis per galva maldaus kitu partiju palankumo antram rate,kaip maldavo zmoniu balsu,tad antram ture nepatingekit ir nueikit prabalsuot uz Dainiu 🙂

 38. Ilma parašė:

  Bardauskui ir vėl pritruks kelių balseliu.

 39. to Ilma parašė:

  nebent tau smegeneliu gali pritrukt………

 40. Snieguole parašė:

  Labai gerbiu Dainiu. Geriausias visu laiku Kupiskio Meras- NEPANEIGSI TO.

 41. ............ parašė:

  Jei geresniu ne būtų,

 42. TIK už D. BARDAUSKĄ parašė:

  Eikit prie Paliulio padėkų ir ten jį sveikinkit. Visai valstiečiai kaip kokie mužikėliai situacijoj nesigaudot. Čia D. Bardauskas dėkoja savo rinkėjams, jei nepastebėjot. Ar jūs visada taip į svetimas šventes su žaliųjų atributika reklamuotis einat??? Ai pala….

 43. TO TIK už D. BARDAUSKĄ parašė:

  neblogas pastebejimas 😀 turbut suka pilva valstieciokam,nes pas paliuli keli komentarai 😀

 44. Kupiškėnas parašė:

  Kovo 17-ąją palaikykime dabartinį merą,gerb.Dainių Bardauską,kuris tegul tęsia darbus,kuris dirba,kuris siekia ir stengiasi,kad Kupiškyje ir rajone būtų gerų pokyčių. Meras žadėjo ir žada tik,tai,ką gali ištesėt,o valstiečiai būdami valdžioje žadėjo,žadėjo ir nieko. Tik savo gerove rūpinosi.

 45. Bronius parašė:

  Už Dainių Bardauską

 46. Apsurdas parašė:

  Pavargom nuo jūsų reklamos už Bardauską turim savo nuomonę ir žinom ką rinkti nereikia čia piršti ištisai savąją.

 47. Pamastymui parašė:

  Nei vienas vadovas negali padaryti laimingais VISŲ. Va ledų pardavėjas tai tikrai gali,jei ne visus, tai daugumą- nors trumpam, kol suvalgo porciją. VIENI MERUI PLOJA, KITI LOJA. Vieni sako, kad jis nuostabus meras, kiti -blogas meras. Žinoma, abi pusės yra teisios, nes be akinių matosi kas ko linki: gero ar blogo. Būkim geranoriški, daugiau gerumo matysim ir kituose, nebūkim pikti ir nelaimingi, gal tada nemįslysim kaip bjauriau kitą”apvemti”. Juk žinome- Kas kariauja su kitais, tas neturi taikos su savimi. Rėkia tas, kas nebeturi argumentų. Visuomet menkina tą, šalia kurio patys jaučiasi menkesni. GERI ŽMONĖS GERAI GALVOJA. UŽ BARDAUSKĄ BALSAVO IR BALSUOJA.

 48. Darius parašė:

  Jus durni kad palaikote sita bardauska pinigu prisikyses is projektu zmonem meluoja pazadukas, savo reklamom plakatais nebezino kaip zmonen sulyts slikstu..

 49. Kristina parašė:

  Savo melu uzburia zmones žiūriu dainius

 50. visiems komentatoriams parašė:

  paskaiciu komentarus susidare vaizdas kad kupiskenai tikri antzmogiai, prisidenge isgalvotais vardais dergia Mera, imanytu gabalais sudraskytu. pazistantys Mera skaito ir juokiasi, neitikina sis bjaurus melas ir paskalos apie ji.

 51. kita kristina parašė:

  gerb. merui, didelės sėkmės rinkimuose.

 52. SEKMĖS parašė:

  Varo ant V.Paliulio ir gi meluoja įžeidinėja ,bet jis žmogus ne intrigantas, tolerantiškas ir jo aplinkos žmonės taip ne šmeižia kitų kaip kai kurios partijos gerbėjai ir jums V.Paliuli didelės
  sėkmės rinkimuose o visiem rinkėjam mažiau juodinti kitus,bet gerai pasirinkti rajono vadovą

 53. Dėmesio parašė:

  Dėmesio, kas nori, kad Bardauskis su Dugnu paspaustų ranką, būtinai kovo 11 ir dar būtiniau kovo 17 dienomis visi į Kupiškio bažnyčią, nes kitas toks kartas gali pasikartoti tik po 4 metų. Ir kam paspaus leteną, šiūkštu iki kitų rinkimų dienos neplaukit rankų

 54. Zinios parašė:

  D. Bardauskas tegu lieka Kupiškio Meru. Labai norėčiau, kad liktų, yra tekę seniai su juo dirbti, tai tik pasakysiu, ką tikrai žinau; daug dirba ir kitiems pavyzdį rodo, kalba protingai, o ir atrodo solidżiai. Bet tinginiams tai visai nepatinka.

 55. Tikintis parašė:

  As uz sekminga Kupiski ir sekminga Mera D. Bardauska. Tik per jo kadencija musu miestas eme keistis i gera. Bus matyt, ar tarp kupiskenu yra daugiau mastanciu, sugebanciu vertinti ir protingu zmoniu ar uzliuliuotu fantastinemis pasakomis ir pazadais naiviu rinkeju. Tikiuosi, kad nenuvarysim i praeiti savo miesto.

 56. Zinau parašė:

  Su žmonių parama ir Dievo pagalba Dainius laimes rinkimus,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *