Pradžia » Valdžia ir politika » Dainius Bardauskas: „Linkiu Jums atsirinkti, kas yra kas, ir atsakingai išreikšti savo valią“

Dainius Bardauskas: „Linkiu Jums atsirinkti, kas yra kas, ir atsakingai išreikšti savo valią“

Publikavimo data: 2019-03-15


Gerbiami kupiškėnai,

Dainius Bardauskas

Nesinori, bet nereaguoti negaliu. Laikiau Valstiečių-žaliųjų partijos lyderį rimtu nacionalinio lygio politiku, tačiau pasirodę ir po visą rajono teritoriją mano konkurento platinami plakatai apie mūsų ligoninės (ne)uždarymą, pasirašyti p. R. Karbauskio, garbės jam tikrai nedaro.

Mieli kupiškėnai, Jūs eilinį kartą apgaudinėjami, Jums sakoma akivaizdi netiesa. Paliečiama labai jautri visai bendruomenei tema ir, manipuliuojant emocijomis, siekiama ,,prastumti“ savo kandidatą į rajono vadovo postą. Šių rinkimų metu daug kartų konkurentai elgėsi labai nekorektiškai, negarbingai, galimai balansuodami ant įstatymų pažeidimo ribos (tokia informacija mus pasiekdavo).

Atsakingai pareiškiu, kad ir šį kartą esate sąmoningai klaidinami. Platinama informacija yra paimta iš TS-LKD partijos 2016 metų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą programos ,,TS-LKD Planas Lietuvai“. Tai frazė, neatspindinti programos esmės. Šios programos skyriaus „Sveikatos apsauga“ pačioje pradžioje yra nurodyti pagrindiniai įsipareigojimai sveikatos sektoriuje. Vienas šių įsipareigojimų yra programos 3 punkte, kuris nurodo: ,,Vykdydami tolesnį sveikatos priežiūros įstaigų tinklo optimizavimą išsaugosime ,,mažąsias ligonines“ regionuose“.

Visas programos skyrius, kalbantis apie sveikatos apsaugą, yra labai platus ir išsamus, todėl paimta viena frazė neatspindi tikrųjų programos teiginių ir esmės, o tik klaidina žmones.

Mielieji, linkiu Jums atsirinkti, kas yra kas, ir atsakingai išreikšti savo valią kovo 17 d.


Pagarbiai

Dainius Bardauskas


Politinė reklama, bus apmokėta iš TS-LKD Kupiškio skyriaus rinkiminės sąskaitos. Užsk. nr. PR18-19

Komentarai (41)

 1. baisu parašė:

  net gaila tu gandriuku turbut parduotu ir po viena aki ar inksta,kad tik valdzioi pabutu 🙂

 2. fox parašė:

  planas a nepaejo prisielgetaut balsu,tai dabar planas b pilt pamazgas ant Bardausko,bet zmones nedurni tai tik sustiprina Bardausko reitingus.

 3. melo kojos trumpos parašė:

  Gaila Matulyte, ar ramiai miegi po netiesos sakymo apie savivaldybės darbą ir gerb. Merą?

 4. Klausimas parašė:

  O ką ji neteisingai pasakė?

 5. Melui parašė:

  O jūs ramiai miegat,kregždutės šikdamos ant visų kitaip mąstančių žmonių? Atsakykit !

 6. Jolanta parašė:

  Melui >> Labai valstietiškas komentaras :DD Kaip sakoma, kam reikalingi priešai kai yra tokie draugai. Tikrai už Paliulį nebalsuosiu…….

 7. Kupiškėnas parašė:

  Gatves tvarkyk, pažėk koks vaizdas

 8. Drago parašė:

  tai pasakyk ka kregzdutes apsiko ? o mes pasakysim kiek gandriukai apsiko pazesim kas daugiau ras apsiktu?

 9. TO kupiskenas parašė:

  pasimk siupeli ir eik tvarkyt cia neasarojas

 10. Kestas parašė:

  O kam laikyt Kupiskio ligonine? Gi truputi kas, vis tiek visi i Panevezi lekia. Nei persvies savaitgali, specialistu nera, ja laikyt vien del nusenusiu darbuotoju? As ir pats vaziuoju i Panevezi. Geriau jau sustiprintu reanimacija, o ne vejais svaistytu pinigus skyriams, kuriu ne nereik, nes ir irangos nera. Tik uz gerb. Dainiu!

 11. >>> parašė:

  Pritariu Kęstui. Čia ta ligoninė ir poliklininka visiška nelaimė rajonui. Kiek žmonių nugydo ir ligų nesugeba patys rast. Geriau jau lai uždaro, reikės pavažinėsim į Panevėžį. Juk šiaip ar taip, jei kas rimčiau ir važiuojam ten. O šiaip AŠ UŽ DAINIŲ! Vidmantui dar ir išsilavinimo ir išminties toli, toli, kad galėtų būti miesto meras.

 12. L. parašė:

  Bet kaip zmones desperatiskai siekia valdzios, baisu. Na jei rinks Paliuli, tai isrinks be visu tu purvo pylimu. Ar nepagalvoja valstieciai, kad jei meru vel taps Bardauskas, per tarybos posedzius teks bendraut? Kaip paziuret i akis po sitiek purvo pylimo? Ne viena partija taip nesielge, baisu. Interviu su abiems kandidatais atskleide vieno is ju silpnasias puses.

 13. L. parašė:

  Yra politinė kova-pykti ir kerštauti neturi nė vienas.!!!!

 14. Zose parašė:

  Politine kova turi buti garbinga. As asmeniskai vertinu zmogaus darbus, jo intelekta ir kultura, o ne kito nuodemes riktavoju. Kuo daugiau apie mera negraziai sneka, tuo labiau ji palaikau.

 15. Kaip parašė:

  Viskas baigtusi bet V. Paliuli esate labai negarbingas žmogus. Daug purvo pilate ant dabartinio mero. Daug visko žadate. Nors žinote kad visai neįgyvendinami dalykai. Kaip jus galėsite pažiūrėt į akis žmonėm ir savo konkurentui. Tikrai negalvojau kad jus taip žemai galite krist.

 16. Tik už Paliulį parašė:

  Penkiolika komentarų ir visi apie V.Paliūlio žeminimą šmeižimą tai labai įdomu ,kas pila tuos purvus jus patys,Patys mušat patys rėkiat kaip negražu konservatoriai ,bet ką padarysi jūsų toks stilius kitus žeminti gal čia jūsų visi nariai pasamdyti rašinėti tokias žinutes kaip šitaip galima tikrai žemai kritę Paliūlis ir mokintas ir raštingas ne pirma diena dirba savivaldoje ir nereikia čia išvedžioti ir prigalvoti visokių epitetų.SĖKMĖS TAU VIDMANTAI TU GERAS ŽMOGUS VISI TAVE GIRIA.

 17. Už Vidmantą parašė:

  Lėksim visi į debatus, teul mums viską atsakys ponas meras.Pamatysim iškalbą :)Vidmantai, mes už tave !

 18. Dalia parašė:

  Tik už gerbiamą Dainių Bardauską. Sako tiesą, o ne mulkina pažadais. Ne viską gali savivaldybės meras, daug kas priklauso nuo visos šalies politikos.

 19. DALIAI parašė:

  O kodėl jus taip įsitikinusi ,kad sako tiesą ar viską žinot kas vyksta savivaldybėje ir ar žinot mero pareigybes ką jis turi daryti meras daug galių turi ,bet jis neranda bendros kalbos su seimu per savo aroganciją,kai paklausi konkretaus klausimo tai nei meras nei jo garbintojai ne atsako mes klausiam jau kelintą kartą kur buvo panaudoti mokesčių mokėtojų pinigai tie 258 tūkstančiai,bet tyla rašinėjat visokias nesąmones ir vis vaitojat oi koks geras meras, koks teisingas ir kitus šmeižiate per visus jūsų komentarus daugiau nieko gero konkrečių darbų nėra įvardinta apart gatvių ir šviestuvų.Mes už VIDMANTĄ.

 20. Už PaliŪlį :D parašė:

  Jau kelintam straipsny skaitau komentarus ir stebiuosi – kas čia toks beraštis iš valstiečių? 😀 Sakiniais be taškų ir kablelių varo. Net savo kandidato pavardės nemoka parašyt 😀 PaliŪlis :DDD

 21. Už PaliŪlį :D parašė:

  P.s. ir labai išsiduoda, kad tas pats žmogus rašo :DD ‘Tik už Paliulį’ ir ‘DALIAI’ tikrai tas pats žmogus 😀

 22. baubas parašė:

  gandriuku sekretorei nervai nebelaiko 😀 mato,kad visi komentarai uz D.Bardauska,tai rankom kretanciom komentarus varo 😀

 23. Rita parašė:

  Buti meru geros dusios nepakanka. Cia reik analitinio, strateginio mastymo, stuburo, vizijos. Zmogus, eidamas i merus, turi tureti stiprias lyderio savybes, buti susipazines su Kupiskio miesto situacija (pvz. padirbes taryboj ar administracijoj). Paklausiau ir paskaiciau su gerb. Paliuliu interviu, ir man pasidare aisku, kad sis zmogus buti meru siai dienai nepasiruoses. Atsakymai nekonkretus, silpni, daug emocijos, kritikos, neaiski vizija, strategija. “Isasfaltuosim” kelius. O ar zino, kad vieno km kaina apie 300 000 €? Ar racionalu asfaltuoti kaimo keliukus, kai gyventoju skaicius zenkliai mazejantis? Gal tas lesas skirt tai sriciai, kuriai isties reik? Ar protinga islaikyt ligonine, kai jame nedirba jauni gydytojai, nera diagnostikos? O gal planuojama juos prikviest? Kaip? Kur konkreti vizija, pasiulymai? Kaip butu sprendziama nedarbo problema? Ar cia is tos operos “isrinkit, o tada sumastysiu ka”?

 24. Kritikam parašė:

  Bet pažiūrėkit patys kiek klaidų darot tada apie kitus ne bežinot ko kabinėtis nervai nelaiko na girkitės toliau analitikai, strategai labai mat mąstot nėra ką čia ir kalbėti Vidmantai mes už tave balsuosim……

 25. Birutė parašė:

  Labai įdomu paskaityti šį straipsnį, tik ar prieš teisiant kartais nereikėtų išklausyti „teisiamojo“?

 26. Skapiskis parašė:

  Kupiskio Meras D. Bardauskas turi laimeti 2-a kadencija, nes to nusipelne gerai dirbdamas. Nera net panasaus kandidato, kad galetu buti vietoj jo. Tokiose pareigose reikia ir ismanymo, ir isminties, ir patirties. Nesimetykim ir rinkimes tinkama.

 27. Eisiu balsuot parašė:

  Čia komentarus supyškino visa koncervų partija, nes pirmininkas liepė. Kregždutės galit varyt komentarus ant Vidmanto, bet Jums šansų mažai. Ko veržiatės į valdžią, juk visi Jaručio projektai jau kaip ir į pabaigą, dabar per 4 metus reiks parodyt ką sugebat. Bet ne kas Jums tesigauna. Aš už Paliulį ir Jums siūlau, nauja šluota geriau šluoja

 28. to eisiu balsuot parašė:

  ne tavo mados,kad kazkas kazkam lieptu cia pas jus gandrus vergove dar netsaukta

 29. Tiesa visada nugali parašė:

  Tikiu, kad kupiškėnai pasirinks Dainių Bardauską ir jis bus mūsų Meras 2-ą kadencijai. Balsuokime už jį, kaip gerą rajono vadovą su kompetencija, realistiniu požiūriu ir šio darbo patirtimi.Jo rinkiminė strategija buvo rami, išskirtinai santūri ir korektiška, be kitų kandidatų menkinimo ir užsipuolimų – tai įrodo, kad jis žmogus stiprus ir padorus,solidus ir drąsus, vertas pagarbos, toks kokio ir reikia Kupiškiui ir kupiškėnams.Nuo seno lietuviai mūsų tėvai, seneliai ir proseneliai visada į valdžią rinkdavo tvirtų pažiūrų, patriotiškus ir tikinčius krikščionius,būtent dešiniųjų pažiūrų tautos atstovus -kaip žinom Tėvynės Sąjungai- Lietuvos Krikščionims demokratams priklauso ir Dainius. Dėl pablogėjusios jo mamos sveikatos jis nebegalėjo dalyvauti ir nebeišgirdome jo vakar debatuose, bet mes ir taip jį gerai pąžistame ir gerbiame. Sveikatos jo mamai- tegu Dievas jai padeda pasveikti. Stiprybės ir Dievo palaiminimo ir Dainiui- be abejonių jį palaikome ir palaikysime.

 30. - parašė:

  Reklama draudžiama.Jūs pažeidėte įstatymą ! ! !

 31. Kokia čia tiesa parašė:

  Jiems negalioja įstatymai va jei kitas būt parašęs apie kitos partijos kandidatą tada būtų vaje kaip sukilę.Ir jei kitam būtų kas nors šeimoje atsitikę kiek būt pilama purvo ir išvedžiojimo ir būtų neatvykęs susitikti su žmonėmis ,o čia žmonės susirinkę laukė lietuje debatų ir nieko nepranešta tai galėjo nors kitam paskambinti varžovui.Arogancija vis tik nugali niekur nepaslėpsi.

 32. Rytas parašė:

  ?! o tai Eglute vakar plakatu foto dalinosi – ne reklama?! Nebejuokinkit voveriu. Tas noras laimes jau juokingas darosi. Zmones jau apsisprende, galit nebevargt, ju nuomone nebepasikeis net jei aukso kalnai butu zadami. Zmones ne kvaili – vertina ne pazadus, o dabus.

 33. Skapiškis parašė:

  Tvirtas,ryžtingas , perspektyvus žmogus.Visada siekiantis užsibrėžto tikslo.
  Sekmės ir pirmyn GERG.MereDAINIAU BARDAUSKAI!!!!!
  Gerb.Kupiškėnai
  Teisingai pasirinkime eidami balsuoti.

 34. .......... parašė:

  Vakar plakatus dar buvo galima laikyti ,o šiandien ne tai yra skirtumas,ne be reklamuok Skapiški mes jau pasirinkom nacionalinį paukštį kur įrašyta į raudonąją knygą. Žinom už ką, ačiū už jūsų pastangas.Vakar diena parodė jūsų reklamuojamo žmogaus poelgis kaip galima nesiskaityti su žmonėmis supratom gerai kas yra AŠ.

 35. M parašė:

  Juk meras rase, kad labai suslubavo jam brangiausio zmogaus sveikata. Pagarba zmogui, kurio prioritetas seima, o ne valdzia. Pati ta pati daryciau, dabar mera tik dar labiau palaikau!

 36. Gėnute parašė:

  Nežinodami tikros tiesos , neskubėkime teist žmogaus.
  Tai yra tikra tiesa !
  Skubiai, del motinos rimtos ligos.Meras negalėno dalyvauti.

 37. lile parašė:

  saunuolis meras,kuris renkasi seima o ne rinkimu kompanija uz Dainiu visa sirdim

 38. Virginija parašė:

  Tik uz BArdauska,juk nera nei ka galvot ,o tuo labiau lygint,kad dar baseinas mieste atsirastu,tai100%bus pats protingiausias ir geriausiai Kupiski sutvarkes meras!sekmes Dainiau.

 39. Už baikit agitaciją parašė:

  Rinkimų dieną agitacija ar nereiks kur nors pranešti aukščiausio lygio įžūlumas

 40. Kovas parašė:

  As cia ne apie rinkimus, bet apie gyvenima: SKUNDIKU NIEKAS NEGERBIA, NEKENCIA, VENGIA, APEINA IS TOLO IR KITAM PATARIA NETURETI REIKALU.

 41. Vejas parašė:

  Su pergale, Mere! Toliau idomiau: seniuno ar tarybos nario kede? Jei rupi Kupiskis, kaip deklaruojama, tai tarybos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *