Pradžia » Aktualu » Dainius Bardauskas nušalintas nuo Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigų

Dainius Bardauskas nušalintas nuo Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigų

Publikavimo data: 2019-07-10

temainfo.lt archyvo nuotr.


Šiandien, liepos 10 d., Panevėžio apylinkės teismas Kupiškio rajono savivaldybės merą Dainių Bardauską nušalino nuo mero pareigų. Tai temainfo.lt patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos Komunikacijos skyrius viršininkė Renata Endružytė.

D. Bardauskas kol kas tebėra sulaikytas: 48 val. sulaikymo terminas baigiasi rytoj, liepos 11 d.

Per tą laiką bus priimtas sprendimas dėl kardomųjų priemonių: ar sulaikymą pratęsti, skirti pasižadėjimą neišvykti ir t. t.

Tokiam pat terminui yra sulaikyta ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė. Dėl jos kol kas nėra teismo sprendimo.

Vakar, liepos 9 d., STT pareigūnai, Kupiškio rajono savivaldybėje vykdę ikiteisminį tyrimą dėl čia galimai įvykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, sulaikė Kupiškio rajono savivaldybės merą konservatorių D. Bardauską, o netrukus – ir J. Janušonienę. Savivaldybėje, Kultūros centre, kai kurių asmenų darbo vietose bei namuose buvo atliktos kratos, paimti reikšmingi dokumentai bei daiktai.

Vadovavimą Kupiškio rajonui perėmė vicemeras Algirdas Notkus.


temainfo.lt

Komentarai 10 komentarų

 1. Stichujos parašė:

  Bet taip ir kalbėjo kad moterys jam vadovauja.

 2. Silpnybe parašė:

  Jiuk vyras 😂😂😂

 3. kupiskene parašė:

  Apie mera gerai arba nieko nekalbat nebendravot ir nezynote koks jis as bendravau su juo ir jis geras zmogus yra o kulturos centro direktore man tai nepatinka kaip moteris

 4. Švikštamyžė be birkakaklis parašė:

  Bliat baisesnio nusikaltimo turbut nebera:D pakalikai vistiek pasiekė savo ir rado prie ko prisipist.nebebus šito mero, kupiškis grys į akmens amžių.

 5. Švikštamyžė vs birkakaklis parašė:

  Bliat baisesnio nusikaltimo turbut nebera:D pakalikai vistiek pasiekė savo ir rado prie ko prisipist.nebebus šito mero, kupiškis grys į akmens amžių.

 6. Sakyčiau parašė:

  Ar čia jau tokio lygio mero gynėjai? Nesnervuokit. Viskas išaiškės. Teisėsauga dirba.Tik nelyginkit STT su egztų berečių komanda. Jie veikia kitaip. O kam nedašilo, kad sekama būna ne vieną dieną, tai galvokit iš naujo.

 7. Dauguma parašė:

  Tik nepalūškit, mere. Sveikatos ir ištvermės Jums.

 8. Ponulis parašė:

  Susitvarkys, pinigų gavo.

 9. Manau parašė:

  Nejuokinkit! Meras uzdirba pakankamai ir kad sau butu emes is kazko tai nesamoniu nesamone. Sveikatos ir stiprybes Merui. , sunkios patirtys uzgrudina, bet geriau, kad ju nebutu. Turi priesu ir yra apkalbamas, reiskia, yra priekyje.

 10. Taigi parašė:

  Negi pirmas kartas jis visur prisidirba būtų ūkyje ,kai dirbo kažkas vyko su negerais darbeliais rašė laikraščiai pensionate su STT turėjo reikalų,avarijos dvi na vienu žodžiu mūsų meras pagal lojalius jo partiečius ir kai kuriuos rinkėjus yra labai,labai geras sąžiningas ir nekaltas tiesiog šventuolis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *