Pradžia » Aktualu » Dėl „Maximos“ tūkstančių rungiasi dvi Rokiškio bendruomenės

Dėl „Maximos“ tūkstančių rungiasi dvi Rokiškio bendruomenės

Publikavimo data: 2018-06-17

„Maximos“ finansuojamai programai „Mes – bendruomenė“ savo projektus pateikė dvi rokiškėnų bendruomenės. Tai Rokiškio miesto Velykalnio bendruomenė ir jos projektas „100-mečio kartos“ (https://www.maxima.lt/mums-rupi/mes-bendruomene-balsavimas?inn7i#foto-5) bei kultūrinis rokiškėnų projektas „Atminties mozaika“ (http://www.maxima.lt/mes-bendruomene-balsavimas?8h5ip#foto-26). Pastarąjį rengė Rokiškio kultūros centras.

Už pirmą rokiškėnų projektą (nuotraukoje – Velykalnio paplūdimio aikštelėje prosenelė žaidžia kamuoliu su proanūke) jau balsavo 2 326 žmonės, ir šis projektas pirmauja;  už antrą (nuotraukoje – senelis anūkei rodo tuščią Rokiškio kultūros centro fasado sieną, kurioje gali atsirasti rokiškėnų dailininkų darbas) – 1 049 žmonės.

Iš viso dalyvauja 37 šalies bendruomenės. Ar pavyks rokiškėnams laimėti 12 000 Eur. projektams įgyvendinti, priklauso ir nuo balsavusiųjų skaičiaus.

Iki birželio 22 d. (imtinai) balsuoti galima vieną kartą per dieną.

 

temainfo.lt

Komentarai (3)

  1. Konsultantas parašė:

    Prašovė biški su karotom. Ka ir ką benupieštų kartų tai siena nejungs. Bi tik pinigų išsikaulyt. Kuris dailininkas tūkstančių usiprašytų? Kam čia ruošiamas užsakymas. Net skaityt bjauru.

  2. Žaltys parašė:

    Geriau balsuokit už Anykščius Gyvenimo ratas – žalioji erdvė! Tik 187 tesurinko! Gal dar ir meras nebalsavo? O sneniūnai ir jų pavaduotojai ką veikia? Pinigais gal jau apšalę ir 12 gabalų nebereikia?

  3. Vilmis parašė:

    Ar čia prie centro Mekšėnas Stasys pozuoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *