Pradžia » Aktualu » FC Kupiškis kitą sezoną žada sugrįžti stipresnis

FC Kupiškis kitą sezoną žada sugrįžti stipresnis

Publikavimo data: 2018-09-28

Iki Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmos lygos sezono pabaigos liko ketverios rungtynės, tačiau visos jos bus žaidžiamos išvykoje. Tai reiškia, jog FC Kupiškis namų rungtynių sezoną  baigė.

– Sezonas spėjo pabūti visoks – ir daug žadantis, ir stipriai nuviliantis, ir pergalingas, ir su stipriu pralaimėjimo kartėliu. Aišku tik viena – be sirgalių dėmesio ir palaikymo jis būtų buvęs paprasčiausiai beprasmis, – temainfo.lt sakė Kupiškio futbolo klubo vadovas Danas Baronas.

Klubo vadovas žada: kitą sezoną komanda grįš į LFF pirmą lygą dar stipresnė, dar kovingesnė ir dar labiau pasirengusi ginti Kupiškio garbę ir tapti svarbia Kupiškio bendruomenės dalimi.

 

 

 

temainfo.lt

temainfo.lt archyvo nuotr.

Komentarai (6)

 1. Gėda parašė:

  Mielieji, jau tik nereikia, kad įklimpusi komanda gintų Kupiškio garbę. Ar tūkstantines baudas susimokėjot? Ar iš savivaldybės gavot?

 2. Darius parašė:

  Tai tu gėda atvirai pasakius. Kamuolys apvalus todėl visaip pasitaiko. Žmonės stengiasi gi. Smagu juk kad į Kupiškį atvažiuodavo komandos ir žaisdavo. Negi čia kas verslą suko? Kur kas įklimpo? Pati tik TRAUK greičiau kaliošus ir dumlllo nes pamesi.

 3. Tomas Tomas parašė:

  nuo 19 val. bus tiesioginė transliaciją iš Vilniaus, kur FC Vilniaus Vytis namuose priims FC Kupiškis. Tiesioginę transliaciją galėsite rasti Lietuvos futbolas ir I lyga puslapiuose.

  https://www.facebook.com/LTUfutbolas/videos/320466948719932/

 4. Bronius parašė:

  Nu va tai paziesim!

 5. Gaila parašė:

  8 : 1. Ir vėl pralošėm.

 6. Sirgalius parašė:

  Paskaitykit futbolas.lt apie Kupiškio futbolo komandą. Negi tikrai diskvalifikuotas žaidėjas taps treneriu? Kas čia dedas su sportu tam Kupišky? Ką valdžia galvoja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *