Pradžia » Aktualu » Fontano srovių šokis – Kupiškio aikštės atidarymo pagrindinis akcentas

Fontano srovių šokis – Kupiškio aikštės atidarymo pagrindinis akcentas

Publikavimo data: 2019-06-12

 


Šiandien, birželio 12 d., atidarant rekonstruotą Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę rajono meras Dainius Bardauskas kalbėjo:

– Vėliavos vėl išsiskleidę praneša, kad mes turime naują aikštę, visai kitokią, šiuolaikišką, modernią, pateisinančią žodį „aikštė“. Tiems, kurie dar kažko čia pasigenda, galiu pasakyti: ji dar nebaigta, dar bus žalumos, bus kitų akcentų – viskas dar eigoje. Tiesiog mes ją šiandien atiduodame miestui, rajonui, mūsų šaliai ir mūsų šalies, ir mūsų rajono svečiams, kurie čia lankysis. Aš noriu nuoširdžiai padėkoti rangovams – UAB „Dailista“ vadovams, darbininkams, kurie dar turėjo laiko ir galėjo padaryti darbus kitais metais pagal rangos sutartį; projektuotojams – visiems, kurie prisidėjo – daugiau ar mažiau, – kad šis projektas būtų įvykdytas.

Ne veltui čia yra iškelta ir Europos Sąjungos vėliava: didžioji dalis lėšų šios aikštės rekonstrukcijai – ES fondų lėšos. Be abejo, nemenka dalelė – ir Savivaldybės.

Dar vienas dalykas: noriu paprašyti tų, kurie truputėli pyktelėjo, kad nebeleidžiam maudytis – na, tiesiogine to žodžio prasme – maudytis fontane mūsų. Tai yra tiesiog dėl jūsų pačių, ir jūsų atžalų saugumo. Mielieji, tausokim, gerbkim ir naudokimės šita aikšte, kad nebūtų gėda mums patiems ir mūsų svečiams.

Gero naudojimo! Ir dar kartą dėkoju tiems, kurie daug darė ir šaltuoju metų laiku, ir karštu metų laiku, kad mes turėtume šį dalyką ir galėtume juo naudotis kuo anksčiau. Ačiū!

UAB „Dailistos“ vardu kalbėjo bendrovės generalinis direktorius Jonas Marcišauskas. Jis dėkojo visiems aikštę tvarkiusiems žmonėms – „Dailistos“ darbuotojams, subrangovams, medžiagų tiekėjams, projektuotojams, darbų vadovams Virginijui Grigaliūnui ir Kornelijui Baltakui, rekonstruojamoje L. Stuokos-Gucevičiaus aikštėje praleidusiems 1,5 metų.

– Visokių kalbų bus, jų sklando: ir medžių gaila, ir naujai pasodinti šiek tiek per žemi, ir juodos spalvos per daug, ir fontano vanduo per šaltas ir pan. Aš linkiu visiems šiek tiek pozityvo. Pasidžiaukime! Ją puoselėkime, puoškime, jaukinkimės, pamilkime šią dar vieną sutvarkytą Kupiškio erdvę, – kalbėjo J. Marcišauskas ir įteikė merui kelias aikštės nuotraukas, darytas dar prieš rekonstrukciją.

Atsakydamas į dovaną meras priminė: yra penkerių metų aikštės rekonstrukcijos garantija, tad savo dovaną UAB „Dailista” jis įteiks po garantinio laikotarpio.

Aikštės atidarymo proga sveikino visus Kupiškio neįgaliųjų sąjungos pirmininkas Gediminas Virbickas. Jis dėkojo tiems, kurie prisimena neįgaliuosius, jiems sukūrė galimybę pasiekti kuo daugiau Kupiškio vietų.

Šventės akcentu buvo pavadintas fontano srovių šokis. Ją pašventino Kupiškio dekanato dekanas Mindaugas Kučinskas, papuošė rajono meno kolektyvai.

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos

Komentarai 15 komentarų

 1. Na parašė:

  Vietoje tautinių šokių pagal oro sąlygas geriau striptizas būtų buvęs. Šitoje malūnsparnių nusileidimo aikštelėje nei šešėlio tokią dieną.

 2. skaityt. parašė:

  O man patinka moderni aikštė. Tai ne skveras, ne parkas. Aikštė turi savo paskirtį.

 3. Gintaras parašė:

  Aikštė šiuolaikiška, bet renginys iš 19 amžiaus. Šokiai senoviniai, kai kurių kalbančių nesigirdėjo, Virbicko išvis,valdžia toliausiai nuo žmonių. Tai čia specialistų organizuotas renginys? Vaikai su balionais šaunuoliai. Ačiū mokytojoms. Fontanas liuks!

 4. Nuomonė parašė:

  Bet balionai tik mėlyni su baltų balionų akcentų jokios kitokios spalvos pagal valdžią.

 5. Mėlynas dangus su bsltai debesėluais parašė:

  Kaip dangus

 6. Linutė parašė:

  Renginio vedėja labai formali, su žmonėm nebendraujanti. Ir valdžia buvo į pakraštį pabėgusi. Aikštė pagyvins Kupiškį.

 7. Pietų pertrauka parašė:

  Mere, interviu Aina.lt jūs teigiat, kad veržlumas, maksimalizmas, rizika būdinga ir adm. direktoriaus pavaduotojai. Įrodykit darbo pavyzdžiais.

 8. Po parašė:

  Ką čia įrodyti. Ar bus pavyzdžių?

 9. ? parašė:

  Būtų įdomu perskaityti atsakymą. Meras mėgsta parašyti.

 10. * parašė:

  Komentarų nebus. Darbas viską ir visur matyti, o po to tuk,tuk,tuk.

 11. ** parašė:

  Kai nusišneka tai koks gali būti komentaras. Kas dirba, matosi tikrai. Bet nereikia visiems ordinus kabinti. Oi nereikia.

 12. Nelabai parašė:

  Meh….

 13. Realiai parašė:

  Nuostabi aikšte, nuostabi ir atidarymo šventė. Jau visiems igriso tas negatyvus kudakavimas iš etatiniu rasinetoju pries mera- eitu daržo laistyt, butu nors nauda.

 14. Realiai 2 parašė:

  Nuomonių visada bus įvairių. Tik nereikia taip negražiai paniekinti. Meras pats moka rašyti ir paaiškinti. Aikštė tokia seniai buvo reikalinga Kupiškiui.

 15. Vytukas parašė:

  Iš Baltarusijos muzikontai parsivežė prizus, oką nuveikė mero kelių žmonių delegacija? Kodėl mortina tyla?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *