Pradžia » Aktualu » Gauti keturi pranešimai apie asmenis, nesilaikančius karantino (papildyta)

Gauti keturi pranešimai apie asmenis, nesilaikančius karantino (papildyta)

Gauti keturi pranešimai apie asmenis, nesilaikančius karantino (papildyta)

Publikavimo data: 2020-03-16

Kaip praneša Panevėžio apskrities VPK, kovo 15 d. gauti keturi pranešimai apie asmenis, grįžusius iš užsienio ir nesilaikančius karantino bei saviizoliacijos sąlygų.

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis, paklaustas, ar tarp šio tipo pažeidėjų yra kupiškėnų ar rokiškėnų, atsakė: „Nedetalizuojame, iš kur yra gauti pranešimai.”

Utenos apskrities VPK informuoja: buvo gautas pranešimas, kad iš Santaros klinikų infekcinių ligų skyriaus pasišalino moteris (gim. 1988 m.) su dukra (gim. 2016 m.), kuri įtariama serganti COVIS-19 virusu. Abi surastos Zarasų rajone. Moteris atsisakė vykti į Santaros klinikas, buvo organizuojama palyda, asmenys pristatyti į gydymo įstaigą. Vilniaus apskrities VPK dėl minėto įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 12:45
Prieš kelias minutes gautas atsakymas patvirtino, kad tarp keturių pranešimų apie asmenis, grįžusius iš užsienio ir nesilaikančius karantino, yra ir Kupiškio, ir Rokiškio rajonų gyventojai.


Parengta pagal Panevėžio ir Utenos apskričių VPK pranešimus.

Komentarai 9 komentarai

 1. Po velnių! parašė:

  Tai kodėl nesako? Bled gryni tarybinei. Ar jaučia skirtumą? Situacija tai rimta.

 2. Vilma parašė:

  O kiek sugrįžusių furustų,ar juos kas tikrina? Jie turi nedarbingumo lapelius, bet uliavoja, vaikšto visur ir giriasi, kad jiems nieko nėra. Tai kam jiems nedarbingumas duodamas?

 3. Baisu parašė:

  Nu tikras kaimas, kaip laukiniai elgiasi, toks jausmas miškinių gyvenimą, gyvenantys asmenys :/ važiuoja iš Lietuvos užsidirbti, o kai blogai, grįžta pulkais į tą pačią Lietuvą, kur taip blogai gi, nemoka mokesčių visus metus, gydosi iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų, tai bent atsakingai elgtusi sugrįžę tokiu metu..

 4. geriau parašė:

  sugaudykit visus poilsiautojus besivalkiojancius savo malonumui po visa pasauli pirma nors buvo aiskios rekomendacijos sedet namie.

 5. Nu.... parašė:

  Girdejau,kad Kupiskyje tokiu yra.Parduotuvese giriasi,kad ka tik grize is uzsienio.Tikiuos,kad pranese jau apie juos

 6. gvvv parašė:

  cia tai tikrai, vosokiu tikrintoju etatu pristeigta sodroje, lyg savivaldybeje-pratikrinti reiketu. nes praeita savaite kaip tik tokiu atveju sklandziai pasakojamu ir buvo. dar dalis darbininkijos grizta is uzsienio , tai ten mastymo ne ka pas tokius

 7. Furistas parašė:

  Pasiskaityk, paskui rašynėk

 8. Šposininkas parašė:

  Yra vienas patarimas…. Ir nesvarbu ar tu gryzes iš svetur ar ne….. Bijai užsikrėsti sėdėk namie palindes po antklode…tik kruopų nepamiršk yzsipirkt ir tuo lėtinio.. 😁😁😁😁Nes šiuo metu ne tik gali užsikrėsti nuo ką tik gryzuso, bet ir nuėjęs į parduotuve…. Tad baikit panikuoti…. Nei vienas niekur nepasislėpsime…. Kaip vienas gyditojas sakė. P.s. Šią ligą persisgsime visi…. Tik vienus ji paveiks stipriai kiti to nepajus………. O pikti žmonės baikit skųsti gryzusiuosius tautiečius į šeimas….. Gerų metu😁

 9. Melas parašė:

  Kai ant tautiečių varyti visi krutus ,lietuviai tokie anokie ,kai bėda visi kaip žiurkės lekia atgal ,dar už mūsų pinigus juos gabena Lietuvon,sedekit ten kur mokesčius mokat ,dar gryze užkratą pervežė savo artimiesiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *