Į MMKL atkrintamąsias pateko ir Kavarskas, ir Pandėlys

Prasideda MMKL atkrintamosios varžybos

Šį savaitgalį Mažų miestelių krepšinio lygos (MMKL) B divizionas sužaidė paskutines antro etapo rungtynes, išaiškinusias atkrintamųjų varžybų dalyvius. Jose kovos po dvi Rytų ir Vakarų konferencijų D ir E grupių komandas. Pergalių sieks Kavarsko „Kavarskas”, Panevėžio rajono Dembavos „Rezus”, Kelmės rajono Vaiguvos „Knituva”, Pagiegių „Pagiegiai”, Jonavos rajono Juškonių „Pauliukai”, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio „BakūžėLT”, Raseinių rajono Viduklės „Viduklės-Naftrus” ir Alytaus rajono Daugų „Daugai”.

Kavarskas

Praėjusį šeštadienį Kavarsko „Kavarskas” išvykoje kovojo dėl galimybės patekti į diviziono atkrintamąsias: varžybose su Joniškio rajono Kepalių „Amicitios” komanda kavarskiečiai pasiekė pergalę 83:80.

Pirmus tris kėlinius pirmavo „Amicitios” krepšininkai, o kovingas ketvirtas kėlinys pergalę atnešė Kavarskui. Likus trim sekundėms iki rungtynių pabaigos nuo tritaškio linijos kamuolį metė „Amicitios” centro puolėjas Kęstutis Keršis: metimas kvapą užgniaužė ir abiejų komandų žaidėjams, ir sirgaliams. Metimas buvo netaiklus – pratęsimo neprireikė.

Kavarskiečių teigimu, kažin ar pratęsimas būtų išsaugojęs pergalę – į Kepalius Kavarsko „Kavarskas” vyko tik septynių žaidėjų sudėtimi: dėl pergalės kovojo komandos kapitonas, žaidžiantis treneris Tomas Laurinavičius, pelnęs 12 taškų, Tomas Zaleckas (8), Justas Šeštokas (3), Tomas Urbonas (14), Darius Kadžionis (13), Marius Sausaitis (9) ir Vytautas Peleckas (24).

Pirmas atkrintamojo etapo varžybas Kavarskas žais su Kelmės rajono Vaiguvos „Knituva”.

Pandėlys

MMKL C diviziono Pandėlio „Pandėlys” jau po vasario 16-osios pergalės prieš Lazdijų rajono Kapčiamiesčio „Kapčiamiestį” užsitikrino vietą C diviziono ketvirtfinalyje: Elektrėnų „Kietaviškių kalnas“ pranešė nedalyvausiąs vasario 24-osios rungtynės prieš Pandėlį – antrą MMKL etapą pandėliečiai baigė be pralaimėjimų.

Kaip temainfo.lt sakė MMKL vadovas Martynas Karaliūnas, į atkrintamąsias patenka po dvi C diviziono grupių komandas; ketvirtfinalyje Pandėlio „Pandėlys” žais prieš Rietavą.