Į Rugsėjo 1-osios šventę rokiškėnai rinkosi kaukėti

Kaip temainfo.lt sakė vedėjas Aurimas Laužadis, tik J. Tumo-Vaižganto gimnazija daliai klasių planuoja nuotolinį ugdymą. Kitos rajono mokyklos pamokas ves klasėse.


Kaukėta Rugsėjo 1-oji
Rokiškėnai, kaip ir visos Lietuvos mokiniai ir mokytojai, Mokslo ir žinių dieną paminėjo kaukėti. Kaip temainfo.lt sakė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, visos rajono mokyklos Rugsėjo 1-osios šventę planavo lauke. Didesnės mokyklos mokinius skirstė į grupes pagal amžių, stengtasi laikytis saugaus atstumo.


Pamokos – klasėse
Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mokiniai Rugsėjo 1-osios šventei surengė eiseną – prie J. Tumo-Vaižganto paminklo gimnazistai atkeliavo skambindami varpeliu. Eisena nudžiugino ir šios gimnazijos „Romuvos“ padalinys.
– O rytoj kišenėje – su kaukėmis, kitoje – su pirštinėmis – į mokyklą! – gimnazistams priminė J. Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorė Diana Guzienė, sveikinusi juos su švente.
Kaip temainfo.lt sakė vedėjas A. Laužadis, tik J. Tumo-Vaižganto gimnazija daliai klasių planuoja nuotolinį ugdymą. Kitos rajono mokyklos pamokas ves klasėse.


Mokyklų tinklas siaurėja
Vedėjo pateiktais preliminariais duomenimis, į rajono mokyklas atėjo 200 pirmokų.
Mokinių skaičius vis dar mažėja, tai rodo ir siaurėjantis mokyklų tinklas: Panemunėlyje nebeliko 5–8 klasių, čia liko tik pradinukai, Kriaunų mokykloje – darželinukai ir pradinukai.


temainfo.lt
Emilijos Briedytės nuotraukos