Iki „Auksinio proto“ šešeto kamajiškei Jolantai Lašienei bebuvo likę labai nedaug

LRT „Auksinio proto” akimirka


Vakar, gegužės 22 d., kovoje dėl vietos didžiajame LRT žaidimo „Auksinis protas” šešete dalyvavo Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos bibliotekininkė Jolanta Lašienė.

Po pirmos rungties aštuonių klausimų buvo surengtas pratęsimas: J. Lašienė pateko į porų rungtį, kur du vyrai susikovė prieš dvi moteris.

Antroje rungtyje atsakant į klausimą, ką reiškia Japonijos imperatoriaus titulas Mikado, J. Lašienė paspaudė ne tą mygtuką, kurį norėjo spausti: vietoj sprendimo „Tiesos kelias” ji netyčia pasirinko atsakymą „Iškilūs vartai”. Pačios Jolantos ir jos porininkės nuostabai ir džiaugsmui netyčia paspaustas mygtukas ir buvo teisingo atsakymo variantas.

Kovota taškas į tašką: po antros rungties vėl buvo rengimas pratęsimas. Pirmi teisingai atsakė vyrai, ir J. Lašienei išlikimo kovoje teko kovoti su savo komandos bičiule. Į Andriaus Tapino klausimą, koks Latvijos miestas– Jelgava, Jūrmala, Liepoja ar Venspilis – yra trečias pagal dydį, ji atsakė: „Venspilis“. Ir tai buvo apmaudi klaida.

– Jolanta, na, neliūdėkit. Čia – tik žaidimas. Žinoma, kai lieka vienas laiptelis iki to didžiojo šešeto, šiek tiek skaudu, bet kaip tas Amžinasis kelias – pamėginkit dar kartą kitame sezone. Mes labai labai jūsų lauksime. Ar laukt? – guodė ir klausė Arūnas Valinskas.

– Turbūt, – atsakė kamajiškė J. Lašienė.

Praėjusio penktadienio žaidime į didįjį šešetą pateko vilnietis Marius Giedraitis.


temainfo.lt