Imtynių turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Gytis Daugėla

Į pirmo Troškūnų imtynių trenerio Ričardo Deksnio vardo imtynių turnyrą, organizuojamą jau 27 kartą, suvažiavo 97 Vilniaus, Marijampolės, Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių rajono Gruzdžių, Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Anykščių rajono ir Latvijos Saldus miesto sportininkai.

Turnyras sulaukė ir garbingų svečių: atvyko Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas, pasaulio čempionas Valentinas Mizgaitis, Anykščių imtynių veteranai Jonas Pajarskas, Vytautas Šimkus, Nikolajus Stanislavovas, Rimantas Meškauskas.

Tam, kad sportininkai gautų daugiau kovų, varžybos buvo vykdomos pagal seną sistemą – iki dviejų pralaimėjimų.

Kupiškio imtynininkai iškovojo 10 medalių. Turnyro nugalėtojo vardą iškovojo Gytis Daugėla (33 kg). Papildomai jis buvo apdovanotas taure už ryžtą nugalėti.

Antras vietas savo svorio kategorijose laimėjo broliai Domas (27 kg) ir Lukas (39 kg) Ulkės bei Jonas Jackevičius (63 kg).

Bronzos medalius laimėjo broliai Motiejus (45 kg) ir Mykolas (50 kg) Vizbarai, Medas Barzdenys (33 kg), Joris Nagrockis (39 kg), Aurimas Pilotas (76 kg) ir Kamilas Abdulajev (90 kg).

Varžybas organizavo Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija ir Anykščių rajono graikų-romėnų imtynių klubas „Ąžuolas“. Varžybos buvo skirtos ir imtynių klubo veiklos 20-mečiui paminėti.

Varžybas parėmė kupiškėnas Darius Vizbaras.