Pradžia » Aktualu » Intelektualių kupiškėnų klubas „Žinių bagažas“ žadina viso Kupiškio aistras

Intelektualių kupiškėnų klubas „Žinių bagažas“ žadina viso Kupiškio aistras

Publikavimo data: 2019-01-01

Yra tokia grupė

Kupiškyje yra tokia grupė žmonių, kurios nariams apibendrinti užtenka dviejų žodžių – žinių bagažas. Šiuos žodžius galima rašyti kabutėse, nes taip vadinasi ir klubas, kuris jungia šiuos 32–36 žmones: skaičius svyruoja priklausomai nuo klubo narių aktyvumo.

Jau keleri metai „Žinių bagažas“ dalyvauja dviejuose – Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino „Auksinio proto“ bei „Protų kovų” su Robertu Petrausku – intelektualiuose žaidimuose.

Klubui vadovauja Vytautas Gečiauskas.


Žaidėjai ir fanai

Gruodžio mėnesį Kaune buvo sužaistas nacionalinis „Auksinio proto“ finalas. Iš maždaug iš 500 šį sezoną dalyvavusių komandų finale susirungė 40. „Žinių bagažui“ – tuo pačiu, žinoma, ir Kupiškiui – atstovavo Julius Panka, Kazimieras Grinys, Laimis Stankevičius, Arūnas Valintėlis, Rita Kurulytė, Justas Janulionis, Dalia Mykolaitienė, Giedrius Račkauskas ir komandos kapitonas V. Gečiauskas.

Kapitono nuomone, būtina, padėkoti ir fanams Linai Matiukaitei, Jolantai ir Ričardui Balabonams, Mindaugui Vezbergui, Sauliui Dugnui, Kristinai Narbutienei, Vaivai Vanagienei bei Dariui Mažyliui.

– Jie nuostabūs fanai! – padėką argumentavo klubo kapitonas V. Gečiauskas.

Finalinėje „Auksinio proto“ kovoje kupiškėnai užėmė 25 vietą. Beje, Rokiškio „Perspektyvūs“ – 24-ą., o Anykščių žymioji „Nikė“ – 22-ą.


Užgrūdinti kovose

Vilkintys žaliais bliuzonais klubo „Žinių bagažas“ nariai puikiai atpažįstami finalinėje žaidėjų minioje. Kupiškyje jie pažįstami apsirengę bet kaip. Žmonės juos stabdo ir kalbina, linki sėkmės.

– Ar labai jaudinaisi filmavime? – kartą „Norfos“ parduotuvėje užkalbinome R. Balaboną, beje, kažkada didelį kelionių autostopu entuziastą, užgrūdintą protmūšių kovose, ne kartą kovojusį intelektualiuose TV projektuose.

– Kitokia ten savijauta. Pamenu, buvo klausimas apie Hanso Kristiano Anderseno alavinį kareivėlį: ko jis neturėjo – kojos, rankos? Ėmiau abejoti… Taip būna filmavime, – pasakojo Ričardas.


Tikslas – patekti į TV

„Žinių bagaže“ – užsikrėtusieji kova aistruoliai, bendraminčiai, laisvalaikį skiriantys tobulėjimui…

– Viskas taip ir yra. Bet svarbiausias mūsų tikslas – laimėti kvietimus į TV, – temainfo.lt sakė V. Gečiauskas.

„Auksinio proto“ studijoje jau filmavosi „Žinių bagažo“ narys Tomas Vilkas, R. Balabonas, V. Gečiauskas. Žaidimo bilietą turi Arūnas Valintėlis, Dalia Mikolaitienė. Prieš kelias savaites nufilmuota L. Stankevičiaus kova su A. Tapinu ir A. Valinsku.


Laimėjo kovą

Visai neseniai L. Stankevičių su vaikais teko sutikti „Upės kepyklėlėje“, ir jis nė neprasitarė kovoje pasiekęs finalą ir jį laimėjęs! Pasirodo, tai – paslaptis.

Tokia pergalė – pirmas atvejis Kupiškio istorijoje! Kada rodys? Reikia sekti reklamą – nepraleisti „Auksinį protą“ ant sofos žaidžiantiesiems kupiškėnams svarbiausios informacijos.

Intelektualios kovos, sakytum, – privatus, kai kuriais atvejais – komandinis žaidimas. Bet taip būna tik tada, kai prasčiau sekasi. Tačiau kai finalinių turnyrų lentelėse ima mirgėti tavo miesto pavadinimas, o jau kai per TV pradeda rodyti tavo miesto žmones, ir kai jiems sekasi, kovos tampa visuotinos.

Net rajono vadovai į finalinį „Auksinio proto“ žaidimą Kaune skyrė komandai autobusiuką. Garsinantiesiems Kupiškį nieko negaila.


Rita Briedienė

„Žinių bagažo“ archyvo nuotr.

Komentarai 6 komentarai

 1. kupiskene parašė:

  ačiū Dieve, nors viena gera naujiena ant Kupiškio.

 2. kei parašė:

  Mieli neišpuikę žmonės

 3. Deividas parašė:

  Sėkmės ir toliau garsinti Kupiškį už jos ribų!!!Žiñių bagažas-jèga.

 4. Šitie parašė:

  Geruliai! 😀

 5. Kam Ajai? parašė:

  Tik nepamirškit pranešti kada rodys Laimį Kupiškietį 🙂 Sveikinimai visam Žinių bagažui! Šį penkt tai mačiau nebus.

 6. Pataisymas parašė:

  Laimį kaunietį iš Kupiškio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *