Iš žvyrkelio be stabdžių išvažiavo į Kupiškio–Rokiškio kelią

Sankryža tapo reguliuojama

Šiandien, spalio 22-osios pavakare, eismas Kupiškio–Rokiškio ir Slavinčiškio–Adomynės sankryžoje tapo reguliuojamas: čia įvyko avarija. Pagal tai, kaip stovėjo automobiliai gali tik spėlioti, kuris iš kur važiavo ir kuris į kurį trenkėsi. „Volkswagenas“ smarkiai sumaitotu kampu iš keleivio pusės beveik pačiame sankryžos viduryje stovėjo atgręžtas į Slavinčiškį, sakytum, važiuota būtų iš Skodinių, Adomynės pusės. „Škoda“, paženklinta firmos, prekiaujančios kava, užrašu, abiejų pusių atlapotomis priekinėmis durelėmis stovėjo pakelės dirvoje. Nulenkta nuoroda į Adomynę, dabar rodyklė tarsi – į dangų, sakytum liudija, kad „Škoda“ važiavo iš Rokiškio pusės, bet kai kurie tvirtino priešingai.


Liudininkų teigimu, aukų nėra

Automobiliai tušti. Liudininkų teigimu, aukų nėra. „Volkswageno“ vairuotojas ir keleivė netrukus po autoįvykio buvo išgabenti į ligoninę. Abu jie nebe jauno amžiaus. Pro šalį važiavę vairuotojai stojo, padėjo medikams iškelti žmones iš automobilio, nunešti iki „Greitosios“.
– Vyriškis vis kartojo, kad važiavo žvyrkeliu, ir daugiau nieko sakė neprisimena. Bet „Škodos“ vairuotojas iš automobilio išlipo pats, kalbėjau su juo. Jis važiavo pagrindiniu keliu, kai iš šalutinio be stabdžių iššoko „Volkswageniukas“… – pasakojo kupiškėnas, įvykio vietą pasiekęs tuoj po avarijos.
Kitų teigimu, atvyko dar vienas medikų ekipažas, išgabenęs į ligoninę ir „Škodos“ vairuotoją.


Darbavosi ir ugniagesiai

Atvažiavo ir kava prekiaujančios įmonės atstovas. Jam policijos pareigūnas nurodė avarijos aplinkybes: vienos rankos mostu brėžė kryptį iš Rokiškio į Kupiškį, kitos – iš Slavinčiškio į Skodinius, Adomynę. Tikėtina, jog rytojaus policijos įvykių suvestinėje bus oficiali informacija.
Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai savo darbo principų nuo visuomenės neslėpė: papasakojo, jog atvykę atjungė automobilių akumuliatorius, nuo daugybės šukių vandens srove nuplovė kelią, nupurškė jį skysčiu, skaidančiu naftos produktus.

  [gallery_box] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_1.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_2.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_3.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_4.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_5.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_7.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_8.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_10.jpg“ descr=““ title=““] [gallery_image path=“http://www.temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/10/avarija_1922_11.jpg“ descr=““ title=““] [/gallery_box]  

Rita Briedienė
temainfo.lt skaitytojų nuotraukos