Pradžia » Aktualu » Įvykio versija: Rudiliuose mušti vieno šoko keliese

Įvykio versija: Rudiliuose mušti vieno šoko keliese

Įvykio versija: Rudiliuose mušti vieno šoko keliese

Publikavimo data: 2019-06-26

Trumputis policijos pranešimas apie tai, kad birželio 24 d. 4.20 val. Kupiškio rajono Rudilių kaimo Morkūniškio gatvėje vykusioje Joninių šventėje nepilnametis (gim. 2003 m.), gyvenantis Rudilių kaimo Vilutiškio gatvėje, smurtavo prieš du 19-mečius (vienas jų gyvena Lukonių kaime, kitas – Panevėžyje) sukėlė aistrų. Vieni komentatoriai klausė: „Jei tiesos nežinot, kam tokias nesąmones rašot?“ Kiti darė išvadas: „Neturi ką rašyti“. O daugelį jaudino tai, kad 16-metis sumušė du 19-mečius. Neva, tokie jie ir pilnamečiai…

– Papasakosiu viską iš pradžių, – paskambinęs temainfo.lt pažadėjo Rudilių kaimo gyventojas.

Anot pašnekovo, prie laužo atėjęs 16-metis visiems gyrėsi, kad gėrė su motina. Buvo jis gerokai įsismaginęs, o netrukus ėmė mėtyti į laužą kėdes, naudotas šventei. Tokia situacija nepatenkintas 19-metis panevėžietis iš liepsnų ištraukė visas kėdes. Tai nepatiko nepilnamečiui, jis nervinosi, kol jo veiksmai tapo agresyvūs: 16-metis puolė panevėžietį. Iš pradžių jį bandė tramdyti jo brolis.

– Bet viena merga jį pakurstė, girdi, panevėžietis – prieš tavo brolį, o tu ką?! Ir tada jau dviese puolė panevėžietį, – pasakojo pašnekovas.

Mušti vieno šoko dar keli. Lukonietis bandė išskirti mušeikas, apginti draugą. Netikėtai 16-metis tvojo lukoniečiui teleskopine lazda.

– Ar žinote, kas yra teleskopas? Tai metalinė lazda, šaltas ginklas. Jos net negalima nešiotis, – aiškino balsas ragelyje.

Lukonietis apsipylė krauju, apteko juo akys, kad net kelio nebematė. Buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, vaikinas išvežtas į Panevėžio respublikinę ligoninę: dabar jo galvoje – penki žaizdos sukabinimai. Kėdes gelbėjusiam panevėžiečiui sužalotas skruostas.

Štai tokia neoficiali istorija apie Rudilių 16-metį. Policija tiria įvykį – istorija dar nebaigta.temainfo.lt

Asociatyvi nuotr.

Komentarai 7 komentarai

 1. . Nesvarbu parašė:

  Pats kieciausias su lazda per galva proto neturi visai vaikas

 2. **žmogus** parašė:

  ,,balsas ragelyje”, ,,viena merga”? Kas čia per straipsnis?😂 straipsnyje turi būti vartojama tikrai ne buitinė kalbos forma,bet nu whatever. Ir tuo labiau niekada nebūna pasakojamas visas įvykis arba kas ką sakė,kol nėra įrodyta kad asmuo kaltas. Eikit normalesnio darbo,tinkančio sau ieškotis o ne tokias pievas rašyti xd

 3. Nu jo parašė:

  Nu man butu trenke taū bl*** kruvinu veidu buciau atėmes ta lazda ir galva su ja bučiau taip atidaužes, kad butu be dantų likes ir siules nebe 5 butu o 30 ir da laužan bučiau vietoj kėdės imetes !

 4. xd parašė:

  E, žmogau. Tu esi taip išvargintas darbo, kurio nemyli, įsivaizduojantis labai aktyviu ir reikalingu, jog nė nepastebi, koks esi neįdomus. Tavo mokymai įkyrūs ir nedraugiški, tokiems kaip tu dar reikia įrodymų, kad tikrai geležiniu vėzdu sumušė žmogų. Bendravimas, kokį dėstai, ir išugdė Rudilių Joninių šventes.

 5. Nežinosi parašė:

  Tu čia kam? 🙂

 6. Nu dar aš parašė:

  o tu kam čia įdomus kaušai? ko čia da kišies varda užsirašyk bb auka!

 7. O vat parašė:

  Ne taip net buvo :)) galit nebeišsigalvot, o tam kas čia susakė viską, siųlyčiau persišviest galvą. Patys lindo, ir dar zajavus rašo, už ką?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *