Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate Rytų konferencijos autsaideriai Rokiškio rajono Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkai namuose 7:5 (1:3, 5:2, 1:0) nugalėjo ketvirtą vietą Rytuose užimančią „Ober-Haus“ ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie po Edvardo Valicko (2:52), Sauliaus Lyniko (5:12) ir Rolando Bukausko (6:21) įvarčių jau septintąją rungtynių minutę pirmavo 3:0.

Tiesa, kėlinio viduryje rezultatą sušvelnino „Juodupės“ žaidėjas Elvinas Malcius (12:42) – 1:3.

Antrame kėlinyje virė arši kova. Vitalijus Sevrukas (23:47) išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino pranašumą iki trijų – 4:1. Netrukus „Juodupės“ ledo ritulininkai užgulė varžovų vartus ir po E.Malciaus (25:54) ir M.Buikos (26:32) įvarčių komandas skyrė tik vienas taškas (3:4).

Sužaidus 30 rungtynių minučių „Juodupės“ žaidėjas E.Malcius buvo nubaustas dviem baudos minutėmis, o V.Sevrukas (30:50) ir vėl išnaudojo kiekybinį pranašumą bei nuginklavo šeimininkų vartininką. Nepraėjus nė trim minutėms „Juodupės“ ledo ritulininkai spėjo išlyginti rezultatą – E.Malcius įmušė savo trečiąjį įvartį, o Artūras Katulis (32:55) pridėjo dar vieną, ir rezultatas tapo lygus – 5:5.

Pirmą kartą „Juodupės“ ekipa išsiveržė antrojo kėlinio pabaigoje po Sergejaus Obožino (37:35) tikslaus smūgio į varžovų vartus (6:5).

Lemiamą kėlinį tiksliu smūgiu pradėjo A.Katulis (43:44) ir padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų (7:5). Vėliau komandos rinko tik baudos minutes: per trečiąjį kėlinį „Juodupė“ jų užsidirbo 8, o „Ober-Haus“ – 6, tačiau komandos nebepelnė įvarčių.

„Ober-Haus“ ledo ritulininkai per 9 rungtynes iškovojo 9 taškus ir užima ketvirtą vietą, tuo tarpu „Juodupės“ ledo ritulininkai per 8 rungtynes yra iškovoję 6 taškus ir yra paskutiniai – šešti.

Juodupės „Juodupė“ – Vilniaus „Ober-Haus“ 7:5 (1:3, 5:2, 1:0).
„Juodupė“: E.Malcius 3, A.Katulis 2, M.Buika ir S.Obožinas – po 1 įvartį.
„Ober-Haus“: V.Sevrukas – 2, E.Valickas, S.Lynikas ir R.Bukauskas – po įvartį.

Išvykoje į Rytų Aukštaitiją Vilniaus klubas „Ober-Haus“ pergalę iškovojo Rokiškyje.

„Ober-Haus“ po jaunųjų Edvardo Valicko (06:31) ir Roko Bazio (09:11) įvarčių pabėgo į priekį, tačiau aikštelės šeimininkai dar kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 3:3, kai pasižymėjo Kasparas Falkas (17:45).

Antrajame kėlinyje jau šeimininkai susitelkė ir dūrė pora skaudžių smūgių varžovams (Darius Janušonis, 25:44 ir Žygimantas Grunevas, 30:11), tačiau vilniečių tai neišgąsdino. Edvardo tėtis Remigijus Valickas ir jaunasis R.Bazys atstatė pusiausvyrą antrojo kėlinio pabaigoje, ir komandos pradėjo iš naujo aiškintis santykius.

Trečiojo kėlinio viduryje lemiamu tapo E.Valicko įvartis (50:33).

Rokiškis dar turėjo galimybę lyginti rezultatą: rungtynių pabaigoje komanda paprašė pertraukėlės, tačiau išlyginti rezultato nebepavyko.

„Rokiškis“ – „Ober-Haus“ 5:6 (3:3, 2:2, 0:1).