Pradžia » Aktualu » Juodupės „Juodupė“ Lietuvos ledo ritulio sezoną pradėjo pralaimėjimu

Juodupės „Juodupė“ Lietuvos ledo ritulio sezoną pradėjo pralaimėjimu

Publikavimo data: 2017-10-04

Prognozuojamos vietos

Spalio 3 d. Elektrėnuose startavo naujas Lietuvos ledo ritulio čempionatas. Pirmoje sezono dvikovoje lazdas surėmė praėjusių metų finalininkai – čempionė Elektrėnų „Energija“ ir jai nusileidusi Juodupės „Juodupė“.

Čempionate kovos septyni kolektyvai: Elektrėnų „Energija“, Juodupės „Juodupė“, Kauno „Kaunas Hockey“, Vilniaus „Hockey Punks“, Rokiškio „Rokiškis“, Vilniaus „Geležinis vilkas“ ir Klaipėdos „Baltija“. Tokį vietų išsidėstymą čempionate prognozuoja hockey.lt.

 

Tikra sumaištis

Kaip skelbia www.energija.hockey, pirmose čempionato rungtynėse „Energija“ 7:3 (1:0, 3:3, 3:0) įveikė praėjusio sezono vicečempionę „Juodupės“ komandą.

Minėtas šaltinis teigia, kad antro kėlinio viduryje aikštelėje įsivyravo tikra sumaištis: per „Juodupės“ ataką šios komandos sportininkas Marselis Baikejevas lazda trenkė „Energijoje“ debiutavusiam vartininkui Aleksėjui Brišui, abu netrukus apsižodžiavo ir susitrenkė galvomis. Nors šie žaidėjai greitai išsiskyrė, tačiau vartininką užstojo jo komandos draugas Donatas Vitte, o netrukus jis jau kumščiavosi su M. Baikejevu.

Už smūgį į galvą A. Brišas buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos, o D.Vitte nubaustas 10+2+2 baudos minutėmis.

 

Juodupės legionieriai liko

„Juodupei“ įvarčius pelnė legionieriaus Konstantinas Isajevas (23:19), Nikita Smirnovas (38:04) ir Marijanas Purmalis (39:49).

„Energija“ atliko 43 smūgius į vartus, „Juodupė“ – 23. Elektrėniečiai daugiau gavo ir baudos minučių – 47 prieš 10.

„Šiame sezone „Juodupės“ ekipoje neišvysime praėjusio sezono vienų iš lyderių Artūro Katulio ir Mauro Baltrukonio, kurie besibaigiant vasarai perėjo į „Energiją“ bei šios komandos marškinėlius vilkės ne tik Lietuvos čempionate, bet ir Baltarusijos aukščiausioje lygoje. Visgi juodupėnams pavyko išlaikyti įvarčius mušusius legionierius Dmitrijų Beliakovą ir Konstantiną Isajevą.

„Energija“ sezoną pasitiko gerokai atjaunėjusi ir į savo sudėtį įtraukusi nemažai Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos auklėtinių“, – rašo www.energija.hockey.

Šiandien, spalio 4 d., „Energija“ susitinka su Rokiškio „Rokiškiu“.

 

Parengė Lina Milieškaitė

hockey.lt nuotr.

Komentarai (2)

  1. Ejeva parašė:

    Be Artūro Katulio ir Mauro Baltrukonio nebus antri. 3:7 biški daug. Neatstovės ir prieš Rokiškio Rokiški. Bus penkti. Rokiškis ketvirti bus.

  2. sėkmės! parašė:

    Na čia ne simpatijų-antpatijų reikalas. Juopdupės komanda stipri. Hockey.lt neburia iš kavos tirščių , čia rašo specialistai, puikiai išmanantys ledo ritulį. Juodupei jie prognozuoja antrą vieta, taip ir bus. Linkiu šiai komanda, jos sirgaliams ir rėmėjams gero sezono!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *