Pradžia » Aktualu » Kaip rinkėjui sužinoti, ką veikia Kupiškio, Anykščių ir Rokiškio rajonų savivaldybių vadovai?

Kaip rinkėjui sužinoti, ką veikia Kupiškio, Anykščių ir Rokiškio rajonų savivaldybių vadovai?

Publikavimo data: 2019-07-30

Kupiškis

Kupiškio rajono savivaldybės tinklalapis tebeskelbia, jog Dainius Bardauskas, Kupiškio rajono savivaldybės meras, gyventojus priima pirmadieniais nuo 15 iki 17.30 val. Pridėta ir pastaba: priėmimo laikas gali keistis…
Trims mėnesiams nuo pareigų nušalinto mero darbotvarkėje informuojama: „Mero funkcijas atlieka mero pavaduotojas Algirdas Notkus”. 
Pradėta skelbti vicemero darbotvarkę. Kiekvieną šios savaitės darbo dieną – nuo pirmadienio iki penktadienio – tas pats įrašas: „Darbas su dokumentais. Darbiniai susitikimai (susitikimai su Savivaldybės administracijos, įmonių vadovais, kitų įstaigų specialistais, darbuotojais). 
Beje, tik po didžiųjų Savivaldybės įvykių pradėtas skelbti A. Notkaus valdiško mobilaus telefono numeris.
Kupiškio rajono savivaldybė neskelbia nei administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko, nei jo pavaduotojos Ingridos Bernatavičienės darbotvarkių.
Kaip temainfo.lt sakė pavaduotoja I. Bernatavičienė, jos darbotvarkę skelbti nėra privalu.
Šią kadenciją Kupiškio rajono savivaldybė skelbia seniūnijų seniūnų mobiliųjų telefonų numerius.


Anykščiai

Anykščių rajono savivaldybė kas savaitę skelbia mero Sigučio Obelevičiaus, jo pavaduotojo Dainiaus Žiogelio, Savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės ir jos pavaduotojos Vanetos Veršulytės darbotvarkes. Didžiąją jų, išskyrus mero, darbotvarkės dalį sudaro darbas su dokumentais.
– Ką reiškia Jūsų darbotvarkėje dažnai pasikartojantis įrašas „Darbas su dokumentais ir kita administracinė veikla”? – temainfo.lt paprašė pakomentuoti Administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės.
– Faktiškai tai yra darbas administracijoje: sutarčių, įsakymų ir kitų dokumentų pasirašymas, pasitarimai su administracijos darbuotojais, administracijos darbų planavimas ir tų darbų paskirstymas, biudžeto peržiūrėjimas ir kt. – sakė direktorė.
Anykštėnai visada skelbė ir šioje kadencijoje skelbia seniūnijų seniūnų mobiliųjų telefonų numerius; tik šiuo metu kraštas stokoja pačių seniūnų: vadovų neturi Andrioniškio, Viešintų, Svėdasų, Anykščių seniūnijos, arba – keturios iš dešimties.


Rokiškis

Savivaldybės svetainėje skelbiama mero Ramūno Godeliausko, jo pavaduotojo Tado Barausko, administracijos direktoriaus Andriaus Burnicko ir jo pavaduotojo Valerijaus Rancevo darbotvarkės.
Šią savaitę T. Barauskas tenurodė, ką planuoja liepos 29 d.: 8.30 val. – pasitarimą su Rokiškio rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjais bei rajono vadovais. Kiek tai truko ir ką pavaduotojas veikė likusią dienos dalį, nebuvo skelbiama. Neviešinta ir kitų darbo savaitės dienų veikla. Kadangi T. Barauskas labai mėgsta citatas, tad ir temainfo.lt jam vieną parinko:
– Tarnyba eina net kareiviui miegant? – teiravomės T. Barausko.
– Meras atostogauja, tad darbo tikrai netrūksta. Tiesiog pamiršau papildyti darbotvarkę, – sakė T. Barauskas, ir jau į pabaigą antradienio darbo dienos darbotvarkę vicemeras papildė net šeštadienio, birželio 3 d., veikla: „10 val. – Biržų šventė“.
Rokiškėnai skelbia ne tik seniūnų, bet ir seniūnijų specialistų mobiliųjų telefonų numerius: tai visuomenei patogu.


Rita Briedienė

Komentarai 5 komentarai

 1. Kult. parašė:

  Gal Bardausko ir Janušonienės kelionė į Jekabpilį kartu buvo paskutinė? Ar draugystė nevirs į priešų stovyklą? Baigsis užsienio komandiruotpinigiai.

 2. Tania parašė:

  O jeigu nekalti?

 3. Rokiskenas parašė:

  O eidamas į tualetą irgi Barauskas turi parašyt, kad eina? Grynas sovietizmas: svarbu, kad išsėdėtų darbe nuo aštuonių iki penkių. Ir dar pasirašytų, ką daro. Kada daeis jums visiems, kad svarbiausia – rezultatai. O ne ištupėtos valandos.

 4. Škėnas parašė:

  Tik tupėti ir sugeba. Kada daeis jum visiems?

 5. Matai... parašė:

  Ne visi turi ka paskelbt toj darbotvarkej…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *