Pradžia » Aktualu » Kalbiname kandidatus į Kupiškio rajono mero postą Vidmantą Paliulį ir Dainių Bardauską

Kalbiname kandidatus į Kupiškio rajono mero postą Vidmantą Paliulį ir Dainių Bardauską

Publikavimo data: 2019-03-12

Abiem kandidatams į Kupiškio rajono savivaldybės merus klausimai buvo pateikti raštu, atsakymų apimtis neribota. Nei vienam, nei antram kandidatui jie, ko gero, nebuvo patogūs, tačiau atsakymai – jų pačių reikalas, ar būti nuoširdžiam, ar demonstruoti atsainumą.

Interviu publikavimo pirmumą lėmė kandidato pavardės pirma raidė.


Pokalbis su kandidatu  į Kupiškio rajono mero postą Dainiumi Bardausku

Strategija

– Kaip pavyko suderinti rinkimų agitacijos rūpesčius ir darbą?

– Rinkiminę agitaciją ir darbą derinti buvo sudėtinga – tai tekdavo palikti savaitgaliams, jei, žinoma, nebūdavo renginių, ir pietų pertraukoms. Atostogų imti negalėjau ir dabar negaliu, nes mane pavaduoti gali tik vicemeras, o jo, susiklosčius aplinkybėms, nėra. Taigi mano oponentai turėjo ir turi palankesnes galimybes rinkimų agitacijai.


Konkurentai

– Ar tikėjotės, kad stipriausiu konkurentu taps V. Paliulis? Kas jo programoje Jums atrodo nerealu ir neįgyvendinama?

– Bendros tendencijos, mesti resursai ir pajėgos rodė tam tikrus požymius, kad būtent taip ir bus. Nors niekada nė vieno kandidato negalima nuvertinti. Pono Paliulio ir jo komandos viešai  paskleistų ir, manau, realybės neatitinkančių pažadų daug: ir pažadas išasfaltuoti 100 km kelių, ir visas mokyklas aptverti tvoromis, išasfaltuoti gyvenamųjų namų kiemus…  Kartais pasvarstai: nejau žmonės tokie patiklūs? Aš tikiu, kad jie atsirinks, kas yra kas.


Savivalda

– Konkurentai teigia, kad per ketverius metus 70 proc. pasikeitė Savivaldybės administracijos darbuotojų. Ar tai tiesa?

– Per tuos ketverius metus pasikeitė Savivaldybės administracijos darbuotojų skaičius, bet tai natūralus procesas: žmonės sulaukia pensinio amžiaus, keičia gyvenamą vietą, darbą, išeina motinystės atostogų… Neskaičiavau, tačiau manau, kad konkurentų teiginys, jog pasikeitė 70 proc. darbuotojų, yra neteisingas.


Švietimas

– Ar tiesa, kad planuojama uždaryti Salamiesčio mokyklą? Per rinkimus nutarta apie tai nekalbėti?

– Švietimo įstaigų tinklo situaciją sąlygoja demografiniai procesai, vykstantys ne tik mūsų rajone, bet ir visoje šalyje. Griežtinamos sąlygos dėl vaikų skaičiaus klasėje nustatymo, atitinkamai skiriamas finansavimas, vadinamas „mokymo lėšomis“. Tai ne Savivaldybės sugalvotos ar nustatytos normos, taisyklės. Jas nustato Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Ateityje šioje srityje, jei situacija nesikeis, tikrai reikės tam tikrų sprendimų.


Sveikata

– Nė vienos partijos rinkimų programoje nėra aiški Kupiškio ligoninės situacija? Kaip temainfo.lt yra pasakojęs buvęs vicemeras Aurimas Martinka, ši įstaiga neturi galimybių tapti net slaugos ligonine: reikalingas Reanimacijos skyrius, kurio išlaikymas per metus kainuoja apie 90 tūkst. eurų. Ligoninei tai per brangu: užsidarys Reanimacinis, užsidarys ir slauga. Gal tik kol kas nutylima tikroji ligoninės situacija?

– Ligoninės perspektyvos ir teikiamų paslaugų apimtys kol kas lieka neaiškios. Pagal dabar kuriamą Sveikatos apsaugos ministerijos modelį, rajoninėms ligoninėms tam tikrų savo teikiamų paslaugų teks atsisakyti. Teiginiai, kad ligoninė negali turėti slaugos skyriaus be reanimacijos skyriaus, yra visiškai nepagrįsti. Taip, turėti tokį skyrių vietoje būtų tam tikras privalumas, bet tikrai nereiškia, kad be jo negalėtų būti slaugos ar netgi tam tikro skaičiaus Terapinio skyriaus lovų.


Kultūra

– Ar tiesa, kad didžiausius Kupiškio kultūros centro renginius – „Senųjų metų palydas”, „Stichijų” festivalį organizuoja rokiškiečių įmonė, o Kupiškio kultūros centrui už parduotus bilietus telieka trupiniai?

– Neturiu tokios informacijos. Bendradarbiaujama su daugeliu įmonių, įstaigų, perkamos paslaugos, prekės. Organizuojant renginius, manau, tai yra neišvengiama. Siekiant galutinio rezultato šia įprasta praktika naudojasi ne tik Kultūros centras.


Verslas

– Paukštynai taip ir neatsirado?

– Situacija dėl investicijų Šimonių ir Alizavos seniūnijose yra tokia: 2016 m. buvo pasirašytos investicijų sutartys, planuota, kad per penkerius metus į šiuos sklypus bus investuota po 5 mln. eurų – pastatytos vištų dedeklių laikymo įmonės ir įdarbinta iki 30 žmonių kiekviename. Žinome, kad parengiamieji darbai vyksta, derinami gamtosauginiai reikalavimai, keičiama sklypų paskirtis, vykdomi projektavimo darbai. Turime laiko iki 2021 m. Juk verslas taip pat turi savo planų – ne visada ir ne viskas vyksta sklandžiai. Palaukime.


Nevyriausybinės organizacijos

– Kaip teigia komiteto „Kartu kurkime Kupiškio kraštą“ laikraštis, Skaistutės Paulauskienės kuruojamam Vaikų dienos centrui skiriama daugiau lėšų nei kitiems nevyriausybininkams. Gal galite pakomentuoti situaciją?

– Vaikų dienos centrai buvo finansuoti rajono Tarybos sprendimais. Nežinau, iš kur visuomeninis komitetas ėmė informaciją, bet tai yra savarankiškos nevyriausybinės organizacijos, prie kurių steigimo prisidėjo ir gerb. Skaistutė Paulauskienė. Minėtam laikraščiui galima taikyti posakį: „Girdėjau, kad varpai skambino, o kurioj parapijoj, nežinau…“


Sportas

– Mikroklimato tyrimas, neva, parodė, kad rajono Kūno kultūros ir sporto centre reikalingas psichologo etatas. Ar steigsite tokį?

– Mano manymu, Kūno kultūros ir sporto centre dirbantys treneriai, mokytojai įgydami išsilavinimą tikrai išėjo psichologijos kursą, nes dirba su vaikais, jaunimu. Jie turėtų išmanyti iškylančių problemų sprendimo būdus. Palinkėčiau ten dirbantiems žmonėms mažiau politikuoti ir vadovautis siaurais, į asmeniškumus nukreiptais interesais.


Dėkojame kandidatui D. Bardauskui už atsakymus, linkime jam sėkmės rinkimuose.Pokalbis su kandidatu į Kupiškio rajono mero postą Vidmantu Paliuliu

Strategija

Kaip pavyko suderinti rinkimų agitacijos rūpesčius ir darbą?

– Labai paprastai – atostogavau ir dar atostogausiu.


Konkurentai

– Kas Dainiaus Bardausko programoje Jums atrodo nerealu ir neįgyvendinama?

– „Tiesiogiai skatinsime ir remsime viešąją tvarką prižiūrinčias tarnybas ir atskirus pareigūnus“. Tai daryti draudžia įstatymai.

 Visoje programoje dominuoja: skatinsime, didinsime, sieksime – nematau rimtų įsipareigojimų.


Savivalda

– Kiek kartų per kadenciją seniūnijos patalpose rengėte partiečių susirinkimus?

– Partiečių susirinkimams, pateikus prašymą, naudojamės Žemės ūkio ir bendruomenių skyriaus sale, o pasitarimams naudojamės Seimo nario Jono Jaručio priimamuoju.


Sveikata

– Rinkimų kampanijos metu publikuotame interviu korespondentė Jūsų klausia: „Taigi kokia rajono sveikata prieš ateinančius rinkimus?“ Jūsų atsakymas: „Rajonas sensta, o mes neturime gydytojų. Pati ligoninė tiesiog kraujuoja.” Gal kažką daugiau žinote šia tema?

– Tvirtai žinau, kad ligoninės mes neuždarysime ir neketiname to daryti.


Švietimas

– Kuriai rajono mokyklai gresia būti uždarytai (neskaitant „Kupos” pradinės)? Kaip gelbėtumėte kaimo pagrindinę mokyklą?

– Kuriai gresia uždarymas, nežinau. Kaip įmanoma išgelbėti mokyklą, jeigu joje nelieka vaikų? Daugiafunkcinio centro įkūrimas.


Kultūra

– Esate baigęs chorvedybą. Keliais Kupiškio rajono chorais galime didžiuotis, kuris Jums labiausiai patinka?

– Šiuo metu  esu valstybės tarnautojas, mano darbas su saviveikla neturi nieko bendro.


Ūkis

– Pats seniūnijoje virinate, pats vairuojate seniūnijos traktorių… Kaip manote išsaugoti UAB „Kupiškio komunalininkas”?

– Ilgalaikės sutartys.


Verslas

– Valstiečiai didžiuojasi „Dominari” atėjimu į Kupiškį, bet neišsaugojo norvegų siuvimo įmonės. Kaip sekasi „Dominari” Kupiškio įmonei „Bedfortas”? Ar darbo vietų skaičiumi ji atstoja siuvyklą?

– Jeigu valdžia nurodinės, kur ir kaip  turi kurtis verslas, kiek įkurti darbo vietų, kokiose patalpose ar mieste turėtų būti įmonė, tai kam ta demokratija ir laisvas verslo judėjimas ES?


Keliai

– Rinkėjams žadate išasfaltuoti 100 km kelių. Kiek kainuoja išasfaltuoti 1 km?

– Kiekvienas kilometras kainuoja skirtingai, tai priklauso nuo kelio pagrindų, reljefo, pirkimo kainos; kelio remontas, kelio tiesimas ar tik asfalto paklojimas ir t.t.


Politinė reklama

– Kaip teigiama tame pačiame interviu, nedaug Lietuvos šeimų augina penkis vaikus. Su jais esate rinkiminiame plakate. Ar auginate vaikus vienas?

Į šį klausimą V. Paliulis neatsakė.


Dėkojame V. Paliuliui už atsakymus, linkime sėkmės rinkimuose.


Parengė Rita Briedienė
temainfo.lt archyvo nuotraukos


Straipsnis panašia tema:

Kalbiname Ramūną Godeliauską ir Antaną Vagonį – kandidatus į Rokiškio rajono mero postą »

Komentarai 57 komentarai

 1. Gyventoja parašė:

  Tik už D.Bardauską,nes tik joi dėka Kupiškis gražėja.Tik už jo darbus,o ne pažadus.Sėkmės,Dainiau 😉

 2. Nuomonė parašė:

  Iš atsakymų man asmeniškai nepanašu kad Paliulis su saviveikla neturi nieko bendro… Labiau gal neturi nieko bendro su politika… :/

 3. Tai kaip ten? parašė:

  Nelabai supratau D. Bardausko atsakymo apie Vaikų dienos centrą

 4. dede parašė:

  tik uz Dainiu 🙂 Paliulis ir politika,nebejuokinkit…..

 5. Rinkėjas parašė:

  Na, matosi, kuris kandidatas bent kiek pasistengė atsakinėdamas į klausimus, o kuris dar atostogauja…

 6. Sveiki parašė:

  Vidmantai Paliuli, tikiuosi kitais rinkimais versimės be jūsų kandidatūros.

 7. Janina parašė:

  Paliulis ir tik Paliulis !

 8. diena parašė:

  Su visa pagarba Paliuliui…Gal jus atostogaukite ir toliau ir i politika nebegriskite.Draugiskas patarimas.Prisiminkit gitara,vaikai pasiilgo.Kaip senais gerais laikais.

 9. Lina parašė:

  Paliulis gal durnių ieško? Pravalas visiškas…..

 10. Kas zino parašė:

  Manau, kad daugeliui rinkėjų yra svarbu gerai pažinti kandidatus, jų savybes ir gyvenimo vertybes. Manau, kad dauguma per 4 metus pažįstam D. Bardauską ir žinome apie jo šeimą. Kai kas kalba kad ne pirma kandidato V. Paliulio šeima, gal gerb. Vidmantas paneigs ar patvirtins?

 11. Jolanta parašė:

  Na man tai iš šių atsakymu tai dabar aišku kad Paliulis tikrai arogantiškesnis… 😀

 12. Uz Dainiu parašė:

  Teisingas žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo. (L.A.Seneca) Iš patirties pasakysiu, jei tik darbininkas daug kalba, tai žinok, darbų nepadaro.

 13. Nepartinis parašė:

  V.Paliulis diplomatiškas politikas, kuris ras bendrą kalbą su senu ir jaunu.Tik V.Paliulis atneš santarvę į taip suskaldytą Kupiškio visuomenę.Palaikykime šį kandidatą.

 14. Vytas parašė:

  Tik Paliulis gali atstovauti, kiekvieną išklausyti,neskirstyti patinka-nepatinka.Balsuosime už jį.

 15. Ech.... parašė:

  Paliulis – antras Jarutis

 16. Cha parašė:

  Paliulio akyse jokio entuziazmo. Jokio noro but tuo meru. Isstumtas partijos kandidatas. Labai nevykes partijos sprendimas.

 17. Įdomu parašė:

  Įdomu, kur padėti nutylėti tūkstančiai ir iš kokių lėšų stebuklingai pakilo giminaičiams atlyginimai savivaldybėje. Tikėkimės, kad bus atsakyta ir į šį klausimą.

 18. stebetoja parašė:

  po sito straipsnio vienareiksmiskai tik uz Dainiu.

 19. Balsuosime parašė:

  Geresnio mero tikrai nerasime, balsuosime tik už Vidmantą Paliulį

 20. Už Paliulį! parašė:

  Dėl Paliulio atsakymų – jis gi net Taryboj dar nedirbęs iš kur jam tokius dalykus žinot, kurių klausia? Tai ir atsakymai paprasti. Užtat jis labai šiltai bendrauja su visais.

 21. Nuomonė parašė:

  Kaip manote, kuris iš kandidatų galės pritraukti investicijas į Kupiškį? Vienareikśmiškai – tik Vidmantas, nes jis turi palaikymą seime ir vyriausybėje.

 22. kupiskenas parašė:

  sutriuskins Dainius ta paliuli kiek paklausai visi uz Dainiu,na internete kelios bobutes dar sugeba islement mes uz paliuli…… Dainiau mes uz tave.

 23. Kelių asfaltavimas parašė:

  Seniūnas nelabai žino ko reikia rajonui. „Jeigu valdžia nurodinės, kur ir kaip turi kurtis verslas, kiek įkurti darbo vietų, kokiose patalpose ar mieste turėtų būti įmonė, tai kam ta demokratija ir laisvas verslo judėjimas ES?” Prie ko jam seimas ar vyriausybė, juolabiau investicijos.

 24. a parašė:

  Kupiškio r. reikėtų ,kažko panašaus , kaip Leonas Apšega,kuris ir pencininkus pasveikindavo ir apvažiuodavo visus rajono užkampius.

 25. Tik už Paliulį parašė:

  Viską žino seniūnas negu jūsų Dainius atėjęs prieš 4 metus iš pensionato ir ne reikia čia žmogaus nuvertinti ir žeminti su visokiais epitetais tai žema be to Dainius ir ne dievas kad taip yra aukštinamas ne viskas padaryta čia taip ,kad čia gražėja kai buvo padaryti Jaručio projektai prieš 4 metus,o dabar tik pinigus gavo jūsų iš liaupsintas meras tai gera girtis ir sau prisiimti nuopelnus na jei laimės Dainius pažiūrėsim tada kaip Kupiškis gražės kiek parašyta jo projektų labai atidžiai stebėsim sekantiems rinkimams.O kad šitos kėdės dar norisi tai dukters namai statyti dar nebaigti juk šiltoj kėdėje būnat sparčiau darbai einasi.O kodėl meras vengia atsakyti į tuos klausimus kur panaudojo mokesčių mokėtojų pinigus.Taip pat ir VVG plaukioja didžiulei pinigai taip ir nesulaukėm atsakymo nei iš Valiušio nei iš mero, tik jei paklausi konkretaus klausimo prasideda puolimas neigimas ir šmeižtas.Ir tik liaupsinama auginam sparnus kaip kokiam povui jau bloga.Kai žinai tiesą.O dar arogancija ,pyktis visada lydi ši merą.Mes už Paliulį norim ramybės ,kad galėtume dirbti darbus nesinešiodami vaistų.SĖKMĖS VIDMANTAI.

 26. Mylintis Kupiškį parašė:

  Man svarbu, kad mūsų Kupiškis būtų vedamas ne bet kokio žmogaus, bet stipraus, padoraus ir išmanančio Mero. Pasitikiu tik Dainiumi Bardausku.

 27. Balsuotoja parašė:

  Tik už D.Bardauską,jo nuveikti ir dar busimi darbai jau matosi,o Vidmantas tegu ir toliau atostogauja,kaitrios saulės jam 😂😂

 28. baisu parašė:

  baisu klausyt kaip,zarstosi pazadais paliulis,galiu garantuot,kad puse pazadu skirti tik del rinkimu agitacijos 🙂 Tik uz Dainiu kuris nedalina nesamoningu pazadu o pazada realius darbus.

 29. Zigmas parašė:

  Jo Jarutis varlezeri išvalė jau miestas pagražėjo.Butu juokinga jeigu nebūtų graudu geriau pasidomėkite kur nusėdo europinės lėšos tada apie gerus Jono darbus kalbekite

 30. Įspūdis parašė:

  Ačiū temainfo, kad abu pakalbino. Visai nesunku pagal mintis ir kalbėjimą nustatyti kiekvieno kandidato tvirtumą. Su visa pagarba Vidmantui- geriau likite seniūnu.

 31. pritariu parašė:

  po interviu,supratau galutinai,kad geriau likt seniūnu Paliuliui iki Bardauskio niekaip netempia.

 32. Na, parašė:

  Gaila, kad mūsų meras neoperuoja skaičiais ir faktais. Viskas aptaku. Vis lankosi kultūrnamyje,o apie didžiausių renginių ekonominį pagrindimą nieko nežino.Kam jie neša pelną? Negaliu apsispręsti dėl tinkamumo vadovauti rajonui. Nebus gal prastesnis Paliulis. Jis turi minusą,kad gražiai suokti nemoka ir šalia pitbulių neturi.

 33. Pastebėjimas parašė:

  Tik Paliulio kalba nuoširdi!!!

 34. bartas parašė:

  tik uz D.Bardauska,kitokiu minciu net buti negali.

 35. - parašė:

  Vidmantas, pirmyn! Tu tinkamiausias !

 36. Subatenas parašė:

  Koks iš Paliulio meras, kad seniūnijoje nesusitvarko. Jei norit stagnacijos Kupiškio rajone tai prasom. Jam tik gitarą groti ir vaikus dabot.

 37. Jo parašė:

  Būkit geri tik neminekit jaručio. Geriau sekit vaikams pasakas apie trečią brolį joną……………. tegul žmogelis sėdi ten seime ir galvoja koks jis raitelis puikus..o is tikruju zinom koks jis is visu pusiu ,,puikus”

 38. ???? parašė:

  O kur jūs čia matot ne stagnaciją? O gal ekonominį pakilimą? Kaip buvo taip ir liko, tik labai daug pagýrūnų atsirado.

 39. elena parašė:

  Ką gi čia slėpti apie seniūno santuokas.Visi gi čia viską žino.Tegu dėkoja savo moterims,kurios pagimdė jam tiek vaikų.Ir nėra jau jis toks minkštas ir pūkuotas…

 40. Tik už Paliulį parašė:

  Pone Elena koks jūsų reikalas apie V.Paliūlio šeimyninę padėtį rašyti viešai kur visai rinkimai ir šeima nei prie ko čia jau pažeidžiamos žmogaus teisės tai yra privatu jūsų atžvilgiu žema.Viską jis susitvarko seniūnijoje nes labai senai ir dirba taip kad nereikia čia rašinėti nesąmonių tik čia žmonės yra protingi ir išsilavinę tai nešmeižia ir nerašinėja žeminančių komentarų,o stagnacija tai jau senai ir nieko čia tas jūsų Dainius nepakeitė tik labai giriatės gerai Zigmas. A. ir sakė kaip buvom “Rūroj” taip ir liksim

 41. AŠARA parašė:

  Žinoma tik už Dainių. Darbai Kupiškyje akivaizdūs.

 42. Pasirinksim patys parašė:

  Ne matom darbų konkrečių šaligatvių plyteles kloti tai ne mero darbas,bet jus bilei ką vis sugalvojat ir liaupsinat ,bet konkrečiai ,kas merui priklauso padaryti ir ne įvardinate vadinasi nieko tuščias burbulas ,o giriat ir giriat negražu būti pagirūnais kas nepriklauso jums,bet ką padarysi toks jūsų supratimas ir išprusimas ,mes už V.PALIŪLĮ

 43. Kupiškietis parašė:

  Už V.Paliulį žinom kas labiausiai agituoja,kad tik balsuotume,kad išrinkę jį prie lovio būtų ir agituotoja.Visiems žinutes į mesendžerį siuntinėja agituodama balsuoti ir palaikyti tik jį.Manau ta pati agituoja ir čia.Nereikia kišt savo nuomonės,kiekvienas turim savo ir iš debatų manau kiekvienas nuspręs pagal save.

 44. Kovas parašė:

  Visi duomenys apie kandidatus yra viesinami, nes jeigu eini i politika ir valdzia, busi visaip isnagrinetas ir visi zinos. Jeigu turi gyvenimo faktu apie kuriuos norisi tyleti, neik i politika. Kupiskenai dar labai svelniai ”kutena”, nes net apie Prezidente tiek visko prikalbama.

 45. Fėja parašė:

  Daro ,o ne žada ,kuris tiesą sako į akis .Tai esamas meras Gerb.DAINIUS BARDAUSKAS.
  Pokyčių reikėjo jau ankščiu.Pribrendes laikas buvo pakeisti užsisenėjusius.
  SekmėsJums tęsti pradėtus darbus.
  Gerbiu ir palaikau aš Jus!!!
  Ar matète , kad meras važinėtu kaimo keliukais,pakiemėms ,agituotu žmones??????….
  Kaip—,,VALIULIS SU PILNU EKIPAŽU Valstiečių tik už mus.Ar tai čia Jūsų,kaip laukiančio mėro kėdės darbo pradžia.Keista,bet garbes tuo neužsitarnausite!!!
  O kur dar meesedzer agitacinos papirktüjü???!Tiesiog GĖDA!!!💤💤

 46. Fėjai -tipo parašė:

  Gavau žinutes ir iš vieno ir iš kito kandidato agitatorių.Na čia nieko blogo nematau.Tai vyksta rinkiminė kova.Viskas.Aš apsisprendusi ir balsuosiu už ką noriu.Bet kažkodėl Paliulio gerbėjai nepuola visokiais žodžiais ir niekinimais pulti kitaip mąstančius !Gėda Jums tikrai !!!!!!

 47. Negražu parašė:

  Tikrai didelė gėda šitaip įžeidinėti tai kaip jus dirbsit taryboje visi kartu priimsit sprendimus jeigu dabar šitaip darot vieną tiesit ranką ir sveikinsitės o kita ranka kumštį sugniaužę laikysite,jau tikrai baikite ir mero gerbėjai ir šios partijos nariai garbės nedaro niekam.

 48. ??? parašė:

  O ar jūs žinot kas puola? Gal tyčiom patys valstiečiai. Gal komitetai ar darbiečiai? Įrodykit.

 49. Agitatorėms parašė:

  Tuo viskas pasakyta…..gėda mieli puolėjai.Daug balsų praradot mere,per savo agitatores.Balsuosim už V.Paliulį.

 50. ....... parašė:

  Ir vėl apšmeižėt darbo partijos iš vis nebėra Kupiškyje jūsų žiniai.Prajuokinot patys valstiečiai jie netokio lygio ,kad patys save šmeižtų tikras cirkas ne bežinot kam primesti

 51. Noriu paklausti kas zino parašė:

  VIESA PASLAPTIS, kad dabartinis meras yra teistas uz vairavima neblaiviu ir suzalojus zmogu. Jau anuose rinkimuose buvo tas apsneketa.Tema prikeliu todel, kad patys mero fanai pridiprase.
  Tik dabar kyla klausimas.Kur didesne blogybe? Prisigerti, sesti uz vairo, nutrenkti zmogu, ar supratus, kad tai ne tavo zmogus, bandyti kurti kita seima, ka ir daro zmones visame pasaulyje. As ne uz skirybas. Liudna, kad tai ivyksta. Bet uz tai nebaudziama ir tai nera nusikaltimas. O pirmuoju atveju? Tad, noredami sumenkinti V.Paliulio moralines normas, atsigrezkite i savo “kiema”- su baudziamaja praeitimi.

 52. Uz teisybe parašė:

  Pries Dainiu Bardauska jau taip nieko nera ka iskapstyti, kad pries 20 metu ar net seniau padaryta avarija prikaisioti yra tiesiog nebe zmogiska. Ir teisejai, ir pareigunai padaro dar rimtesnes avarijas, net ir gerb. Skvernelis yra turejes autoivyki. Ir bet kuris is musu,jeigu ne siandien, tai bet kada galite pakliuti. Ar jus apsidraudet nuo panasiu nelaimiu? Bardauskas padorus zmogus,reta tokiu- jeigu jus uzliuliavo pazadai,tai ir balsuokite uz kita. Mano seima geresnio uz dabartini Mera nemato ir palaikysime ji.

 53. Misle parašė:

  Uz vieno kandidato viesus pasisakymus debatuose ir kitur apima svetima geda:) kol tyli atrodo geriau. Atspekit KURIS?

 54. Atsakymas parašė:

  Atsakymas Fėjai
  Dar ir kaip važinėja po kaimelius meras vidury darbo dienos. Turbūt daug darbo reikalų turi – agitacinių. Jei nežinote, geriau nerašykite.

 55. ... parašė:

  Balsuokit zmones uz ka norit..tik neverkit ir prisiimkit atsakomybe uz savo pasirinkima.Pamenu gerai kai i seima prisirinkot visokiu dainininkeliu,tv zvaigzdiu-tai matem kuo baiges.Meru buti,ne dudele groti,reikia smegenu tureti.Sekmes visiems!

 56. Na parašė:

  Tai tikrai tas seimas ne durniausiai atrodė, palyginus su kai kuriais vėlesniais.

 57. Kestas parašė:

  Zaliuju kandidatas net nesivargina atsakyt i klausimus, tai apie kokia valdzia gali buti kalba?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *