Pradžia » Aktualu » Kas sustabdė Kupiškio kultūros centro prieigų rekonstrukcijos darbus?

Kas sustabdė Kupiškio kultūros centro prieigų rekonstrukcijos darbus?

Publikavimo data: 2019-07-03

– Kodėl sustojo Kupiškio kultūros centro prieigų tvarkymo darbai? – vakar, liepos 3 d., kupiškėnas klausė rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko jo susitikime su gyventojais, – „Bobcatas” tris savaites stovi neužkurtas.

Anot mero, darbus teko stabdyti dėl projektuotojų kaltės: rengiant Kultūros centro prieigų rekonstrukcijos projektą neatsižvelgta į Centro kieme stovinčią Vaclovo Krutinio skulptūrą „Tėviškės prisiminimai“, kupiškėnų pramintą „Naktigone“, statytą 1988 m. Vykdant darbus pastebėta, kad projekte numatyta atraminė sienelė eis visai šalia skulptūros ar net per ją. Buvo svarstoma „Tėviškės prisiminimus“ nukelti į šoną, tačiau tai yra ir sudėtinga, ir rizikinga – nesinori skulptūros sugadinti. Galiausiai nuspręsta darbus stabdyti, projektą koreguoti.

Kaip temainfo.lt sakė projektą rengusios UAB „Vilniaus projektų rengimo centras“ vadovas Mindaugas Čepulis, projektas nebus koreguojamas, bus priimti kai kurie sprendimai: sienelės pamatų gyliui nustatyti teko atlikti geologinius tyrimus.

Pasak D. Bardausko, geologų trūksta, vasarą jie turi daug užsakymų, bet liepos 1 d. tyrimai buvo baigti, šiuo metu laukiama jų išvadų. Kada rekonstrukcija bus tęsiama, kol kas dar nėra aišku.

– Duok, Dieve, anksčiau, – sakė meras D. Bardauskas.

Anot rajono vadovo, ir kitų įmonių projektuotojai Kupiškyje yra sukūrę ne vieną skubių sprendimų reikalavusią situaciją: nesklandumų kilo dėl socialinio būsto, Maironio gatvės remonto, o Palėvenės vienuolyno rekonstrukcijos projekte vandens savitaka į kalną buvo numatyta net 1,5 metro.


temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotr.

Komentarai 5 komentarai

 1. Keista parašė:

  O savivaldybės specialistai prieš pradedant darbus nematė projekto, nesidomėjo?

 2. Oho :) parašė:

  Tai kas projektuoja, jei neįvertina teritorijos? Kas per specialistai samdomi? KIp visada. Išknisa ir palieka. Bardakas derinamas prie pavardės?

 3. Manau parašė:

  Projekte turi būti nurodyta kas bus daroma su kiekvienu kelmu ir kodėl. Ką čia dar muilina? Panašu, kad darbai brangsta. Gal dar vienos gatvės remontą sustabdys? Bardakų bardakas ant Kupiškio.

 4. Pasipiktinęs parašė:

  O ką visiškai pateisina pavardė su kai kuriais momentais jo principiniu ponišku elgesiu o ne laikinai einančio mero pareigas, nes manyčiau pakūrus pirtį STT ir kitoms tarnyboms prižiūrinčioms politikų savivalę greitai grižtų senas paprastas bendravimas ir sprendimų priėmimas be išsipi….mų….. žiaurų kai kutie valdininkėliai nužmogėję… aš už tai kad partinius sušaudyti vietoje tada kiti timtai dirbs darbus o ne imituos veltėdžiai…

 5. Pasakykit parašė:

  O kada buvo paprastas
  bendravimas? Nebent prie Jono? Vien pasipūtimas ir arogancija penkti metai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *