Kavarske sužaistas pirmas Anykščių rajono 3×3 krepšinio čempionato turas

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro gatvės krepšinio čempionatas 3×3 sulaukė nemažo susidomėjimo.


A ir B grupės
Daugiausiai sportininkų užsiregistravo į suaugusiųjų grupę, kur komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius.
A grupėje sėkmingiausiai žaidė Anykščių „Taifūno“ ekipa, kuri užėmė pirmą vietą, nurungusi Anykščių miesto ir rajono „Teradentos“, Krajono „Vilkų“, „Mersedes“, „Spiningo“ ir „Pienionių“ komandas.
B grupėje visus varžovus Kavarską, „Dviraciudalys.lt“, „Traupį“ ir „Kavarsko malūnus“ – įveikė vilniečių „Taurus“.


Reto atkaklumo rungtynės
Pusfinaliuose vyko reto atkaklumo rungtynės – „Taifūnas“ (G. Šniaukštas, T. Jodelis, E. Sriubas ir L. Širmenis) išplėšė pratęsimą prieš „Kavarską“ (T. Urbonas, M. Sausaitis, V. Peleckas, T. Laurinavičius), tačiau aikštės šeimininkai pademonstravo valią ir prasibrovė į finalą.Kitame pusfinalyje „Taurus“ nukovė „Pienionis“ (D. Ragalskas, P. Orda ir E. Skapas) ekipą, grumtynėse dėl bronzos medalių Tautvydo Jodelio vedama „Taifūno“ komanda atsitiesė po apmaudžios nesėkmės ir įveikė „Mėlynuosius“.


Nugalėtoja –  vilniečių „Taurus“ komanda
Finale paaiškėjo, kad alinančiame krepšinio maratone daugiau jėgų išsaugojo „Taurus“ komanda (M. Bielinskas, R. Jozonis, V. Piskariovas ir M. Bareišis), nugalėjusi kavarskiečius ir laimėjusi aukso medalius.


Tarp apdovanotųjų – Kupiškio moterų komanda
Jaunimo, moterų ir senjorų grupėse apdovanojimai buvo įteikti Kavarsko ir Kupiškio sportininkams.
„Sveikiname visus dalyvius, jūs visi jau esate laimėtojai. Anykščių kūno kultūros ir sporto centras taip pat dėkoja Kavarsko seniūnei Šarūnei Kalibataitei, centrinės seniūnaitijos seniūnaičiui Algirdui Gansiniauskui už įsteigtus prizus“, – sakė AKKSC direktorius Arvydas Krikščiūnas.


Antras turas – Svėdasuose
Liepos 4 d. 10.30 val. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos aikštyne vyks antras krepšinio 3×3 čempionato turas. Gali registruotis ir naujos komandos.


Parengta pagal Anykščių kūno kultūros ir sporto centro inf.