Pradžia » Aktualu » Kavarsko seniūnijai vadovaus seniūno pavaduotoja Šarūnė Kalibataitė

Kavarsko seniūnijai vadovaus seniūno pavaduotoja Šarūnė Kalibataitė

Publikavimo data: 2018-06-01

Šarūnė Kalibataitė. temainfo.lt archyvo nuotr.

Šiandien vykusį Anykščių rajono savivaldybės konkursą Kavarsko seniūnijos seniūno pareigoms užimti laimėjo seniūno pavaduotoja Šarūnė Kalibataitė, jau beveik dveji metai dirbanti šios seniūnijos seniūno pavaduotoja.

Į seniūno vietą pretendavo trys atstovai, du jų neatvyko, tad konkursas laikomas įvykusiu, nors jame tedalyvavo vienas kandidatas.

Kandidato į seniūno pareigas praeinamasis balas – šeši. Anot Š. Kalibataitės, ji konkursą įveikė didesniu balu, o kokiu, nesakė. Paklausta, nuo kada pradės eiti pareigas, ji teigė: tuoj pat, kai atitinkamos tarnybos patvirtins jos tinkamumą dirbti seniūne. Tokią procedūrą Š. Kalibataitė jau yra įveikusi prieš tapdama seniūno pavaduotoja.

– Ar į tinkamas rankas atiduodate seniūnijos vairą? – klausėme Kavarsko seniūnijos seniūno Algirdo Gansiniausko, išeinančio iš darbo šalių susitarimu.

– Vilniaus edukologijos universitete Šarūnė yra baigusi socialinius mokslus. Dirbdama seniūnijoje ji pasižymėjo darbštumu, pareigingumu. Gerai, kad ji – kavarskietė: jai puikiai pažįstama ir čionykštė situacija, ir žmonių charakteriai, – sakė A. Gansiniauskas.

 

temainfo.lt

Komentarai (3)

 1. vida parašė:

  Seimo nario 2018 metų birželio 1 dienos, penktadienio, darbotvarkė:

  9.30 val. parlamentaras inicijuoja pasitarimą dėl padėties Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre.Dayvauti pasitarime – diskusijoje dėl netinkamų darbo sąlygų,susidariusiame Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre, kviečiami dalyvauti Švietimo ir mokslo ministerijos,Lietuvos švietimo profesinių sąjungų,Kupiškio rajono savivaldybės administracijos atsakingi darbuotojai.(Lauko g.5a, Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras);

 2. Vidas parašė:

  Netinkamą darbą dar reiks įrodyti. Kol kas, prašom, be išvadų.

 3. Algis parašė:

  Tubis nerado policininko ir leido konkursą laimėti Šarūnei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *